Przeskocz do treści
Tags

Trójkątna formacja UFO obserwacja w dzień, styczeń 2014!

27 stycznia 2014
Reklamy

From → Video

2 Komentarze
  1. Kaz permalink

    Dokładnie taki sam obiekt widziałem nad Rzymem w dniu beatyfikacji JPII 1 maja 2011 roku. Jedyna różnica jest taka, że wtedy owe kule przemieszczały się powoli względem siebie i zastygały w bezruchu na kilkanaście – kilkadziesiąt sekund w układzie prostej, trójkąta równobocznego lub trójkąta równoramiennego. Były to formacje idealne i byłem zdumiony precyzją i stabilnością takiego układu. Dopiero znacznie później przyszło mi do głowy, że mógł to być obiekt w kształcie trójkąta z owymi białymi kulami na wierzchołkach, który powoli obracał się w różnych płaszczyznach, zatrzymując się na chwilę, co wywoływało efekt jak wyżej. Musiałoby to być jednak coś bardzo dziwnego, bo na tle błękitnego nieba nie było widać niczego materialnego pomiędzy tymi kulami.
    Podsumowując: widziałem na własne oczy takie coś jak jest pokazane na filmie.

    Polubienie

  2. Skoro załoga Paranormal przesyła takie filmiki to uważa je za autentyczne, mogę polegać tylko na ich ocenie. Bo nie potrafię, tak myślę odróżnić ewentualnego oszustwa chociaż, należę raczej do tych których nie trzeba przekonywać co do fenomenu NOL.Dlatego nie skupiam się na badaniu autentyczności zamieszczanych w internecie filmików ale na śledzeniu informacji co chcą nam przekazać.Przykład? zastanawia mnie o czym mówi o nich i o nas, ziemianach Alex Collier (w trudnym do zrozumienia spolszczeniu – tłumaczenie chyba zrobione przy użyciu translatora)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: