Przeskocz do treści

Dziwne dzwięki na całym świecie, czyżby zapowiadane trąby apokalipsy?

12 września 2013
Reklamy

From → Video

3 Komentarze
 1. mariusz permalink

  Ciekawe.Według mnie jest coś,co zbliża się wielkimi krokami.Wiem że to głupie,ale to jest dzwięk spod ziemi,coś co nadciąga.Mam sny,które się spełniają, o końcu świata,wielka zagłada,oraz spotkanie….Obym się mylił.

  Polubienie

 2. Ali Carter Fan permalink

  4:38 to jest w Polse, większość ludzi opowiada się za wersją ,że jest to system HAARP czy jakoś tak. Ale co to jest cholera wie.

  Polubienie

 3. nowosolanin1970 permalink

  Kilka lat temu w Nowej Soli, gdy znajdowałem się na łonie natury, towarzyszył mi dziwny i tajemniczy dźwięk, który zdecydowanie różnił się od tych dźwięków, jakie słychać na prezentowanym filmie. To nie były piski i zgrzyty. Nie było to też buczenie. To był dźwięk pod postacią jakiegoś dziwnego łomotu lub stukotu, który dobiegał z lasu. Dlatego pomyślałem sobie, że niedaleko mnie jest wycinka drzew, ale szybko zmieniłem zdanie. Dlaczego? Bo rozglądałem się dookoła i niczego nie widziałem, co wskazywałoby na wycinkę drzew. Najdziwniejsze w tym wszystkim było to, że ten tajemniczy dźwięk słyszałem dopiero wtedy, gdy szedłem, ale jak tylko się zatrzymałem w miejscu, tajemniczy dźwięk zanikał (?!). Po pewnym czasie ten sam dźwięk zdawał się przybliżać z każdą chwilą, dlatego zacząłem się bać, i to nie na żarty. Ten dźwięk, który na początku wydobywał się z lasu, słyszałem tuż za moimi plecami (?!), dźwięk, który stwarzał pozór rozumnego zachowania. Dopiero w tym momencie zdałem sobie sprawę z tego, że mam do czynienia z nieznanym. W myślach próbowałem odpowiedzieć sobie na pytanie, skąd pochodzi ten dziwny i tajemniczy dźwięk, ale nie znalazłem żadnego racjonalnego wyjaśnienia. Pragnę zaznaczyć, że w tym dniu (to była sobota lub niedziela) nie byłem w stanie upojenia alkoholowego, ani pod wpływem żadnych środków odurzających. Nie ukrywam, że już wcześniej słyszałem wydobywające się znikąd bliżej nieokreślone dźwięki i odgłosy, jak również obce głosy i piękną muzykę (która bardzo głęboko mnie poruszyła), ale pierwszy raz w życiu spotkałem się z czymś takim. Za każdym razem, gdy o tym wspominam, mam ciarki na całym ciele, a włosy stają dęba. Dobrze, że to mnie spotkało w biały dzień, a nie w nocy, bo w przeciwnym wypadku prawdopodobnie zlałbym się w gacie, mówiąc delikatnie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: