Skip to content

7 grudnia 2012

Złoty Wiek Gai

.

.

Planetarne przesłanie Hatorów

przez Toma Kenyona, 15 listopad 2012

W tym przesłaniu chcemy rozwiązać paradoks dotyczący sposobu tworzenia pozytywnych efektów, które z nie-dualnych stanów świadomości rozwijają się w czasie i przestrzeni, a stany nie-dualne są w swojej naturze poza czasem i przestrzenią jakimi my je postrzegamy.

Niedualne stany świadomości, które my nazywamy Matką Wszystkich Rzeczy (np. Próżnia), są źródłem wszystkiego i źródłem manifestowania się rzeczywistości. Odkryliśmy, że używanie nie-dualnych stanów świadomości jako odskoczni do tworzenia pozytywnych efektów generuje więcej mistrzowskich kreacji.

Jednym z paradoksów związanych z postrzeganiem nie-dualnych stanów świadomości jest fakt, że postrzegacie te stany poprzez system nerwowy, który jest mocno zakorzeniony w dualizmie.  Z pewnością kiedy czytacie te słowa lub też słyszycie je wypowiedziane, fale bioelektryczne w waszym mózgu i układzie nerwowym działają według dualistycznych szablonów.

Kiedy impulsy nerwowe biegną poprzez neurony, czas biochemicznych i elektrycznych zdarzeń odpowiedzialnych za myślenie i mentalne/emocjonalne postrzeganie współegzystuje w dynamicznej…

View original post 3 827 słów więcej

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: