Skip to content

25 listopada 2012

Złoty Wiek Gai

 .

.

Witam ponownie

Dzisiejszy materiał muzyczny będzie dedykowany połączeniu serc dwóch bratnich słowiańskich narodów – polskiego i rosyjskiego (włączając w to pojęcie wszystkie słowiańskie narody po wschodniej granicy z Polską).  Jest to związane z wizytą grupy rosyjskiej w Polsce i warsztatach jakie miały miejsce w Warszawie w ostatni weekend ( 16-18.XI.)  prowadzonych przez Julię i Natalię, w których uczestniczyłam.

Nie będę opisywać tego co wydarzyło się podczas tego wyjątkowego spotkania, bo bardzo dokładna relacja znajduje się na stronie Aktywacji Impulsów, ale chcę tylko wspomnieć o głównej intencji tego spotkania – jaką było uleczenie wszelkich zaistniałych na przestrzeni historii ran i konfliktów oraz połączenie serc obu słowiańskich narodów w JEDNO WIELKIE SERCE.  Takie było przesłanie i to się ZADZIAŁO.

W trakcie tej pracy energetyczno- duchowej  poczułam i usłyszałam w sobie bardzo wyraźnie muzykę polską i rosyjską i zrodziła się myśl, aby zaakcentować to połączenie serc wsłuchaniem się w przekaz…

View original post 173 słowa więcej

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: