Skip to content

Szkolenie „Komunikacja z własną intuicją”!

13 września 2012

Dość powszechnie uważa się, że praca z własną intuicją wymaga odpowiednich darów. Wymaga czegoś, z czym trzeba się urodzić, aby tego doświadczyć.  Kiedy czytamy informacje zamieszczane chociażby przez różne wróżki i wróżbitów na wielu portalach, to możemy odnieść wrażenie, że osoby te są jakoś wyróżnione, że urodziły się z czymś, czego my, „zwykli” ludzie nigdy nie doświadczymy. Aby jeszcze spotęgować tą przepaść między nimi a nami, przeczytamy, że oni mają te zdolności „z dziada pradziada” i że w ich rodzinach, to wszyscy mieli takie dary. I wiele osób przejmuje takie przekonania i wierzy tego typu informacjom. Aby raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości, trzeba jasno powiedzieć, że te „dary dla wybranych” to kompletna nieprawda. Nie wierzmy takim opiniom wciskanym nam przez „wybranych”. Nie oddawajmy własnej mocy ponieważ ktoś tak powiedział. Po prostu pilnują własnego interesu i robią wszystko, aby zwiększyć tzw. bariery wejścia na ich rynek.

Intuicja jest czymś naturalnym. Intuicja jest czymś, czego można się nauczyć w stopniu, w jakim chcemy poświęcić nauce tej umiejętności swój czas i wysiłek. Nauka pracy z własną intuicją wymaga praktyki i ćwiczeń. Im więcej temu się oddamy, tym nasze efekty będą lepsze.

Intuicja to nic innego jak uświadamianie sobie informacji przekazywanych przez nasze Wyższe Ja. Możemy utożsamiać Wyższe Ja z naszą duszą. Każdy z nas ma duszę i w związku z tym każdy może świadomie z własną duszą się komunikować. To jest prawda. Ta umiejętność jest dana każdemu.  Powiem więcej, każdy z nas cały czas odbiera sygnały i rady od naszego Wyższego Ja. Ileż to razy nagle wpadał nam fajny pomysł do głowy. Ileż to razy nagle pojawiało się rozwiązanie jakiegoś problemu. Ileż to razy podejmowaliśmy nagle  działania, które potem okazywały się niezwykle trafne.  Problem jednak polega na tym, że nie jesteśmy tego świadomi. Nie kontrolujemy tego procesu. A to, do czego chcielibyśmy dążyć, to komunikacja z własną duszą „na żądanie”.  To proces świadomej komunikacji z Wyższym Ja.

Pamiętajmy, że nasze Wyższe Ja rezyduje zupełnie poza czasem i przestrzenią. To nasz boski aspekt. Nasze Wyższe Ja ma bezpośredni i natychmiastowy dostęp do wszystkich naszych wcieleń i do praktycznie nieograniczonych innych informacji.  Dlatego informacje, a w zasadzie – mądrość, płynące od naszej duszy zawsze służą naszemu najwyższemu dobru. Umysł jest bardzo ograniczony. Nasz umysł przedstawia nam rady na podstawie wiedzy tylko tego życia. Dodatkowo są one bardzo  mocno filtrowane przez umysł, pełne osądów i  uprzedzeń.  Nasza dusza pracuje na zupełnie innych poziomach i wibracjach.

Każdy z nas może nauczyć się pracować i komunikować z tą mądrością. Tak naprawdę, cała wiedza, której potrzebujemy jest w nas. Nie musimy jej szukać na zewnątrz. W nas jest pełen potencjał.  Niestety, zostaliśmy nauczeni, że jesteśmy ograniczeni, że nie jesteśmy „wybrani”, że nie dane nam jest posiąść tej wiedzy. Powtarzam jeszcze raz – to nieprawda. Nie słuchajcie tych, którzy świadomie chcą ograniczyć Wasz pełen potencjał i Waszą moc.  Dostęp do intuicji jest naturalnym atrybutem każdego człowieka.  Niestety, na skutek różnych blokad i negatywnego programowania, porzuciliśmy tą naturalną umiejętność. Może nadszedł czas na zmianę? Może warto przypomnieć sobie o naszych możliwościach?

Przygotowałem szkolenie uczące komunikacji z Wyższym Ja w formie kursu do studiowania w domu z moją aktywną i długotrwałą pomocą. Jeżeli ktoś jest zainteresowany dodatkowymi szczegółami tego kursu, obok jest link do pobrania ulotki -> ULOTKA

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: