Skip to content

25 lipca 2012

Reblogujemy ten post na naszej stronie dzięki uprzejmości Krystal Freeman z bloga Transformacja 2012 🙂 !

Wielkie Przebudzenie 2018

.
Steve Beckow: Jestem bardzo zadowolony, że Stephen dzieli się publicznie swoim pierwszym „przekazem”.  Mam nadzieję, że ludzie będą go zamęczać i naciskać, by powiedział więcej.

Z pewnością czerpie korzyści ze swoich doświadczeń i wiedzy i jest to właściwy czas, by także korzystali z nich inni.  Teraz coś na temat ukrywania światła pod korcem.  Nie ma już dobrej strategii. Teraz wszystkie światła muszą jaśnieć z najwyższych miejsc – myślę, że o tym właśnie mówił Mistrz!

Stephen Cook – 21 lipca 2012 r.

OK, w końcu mam pewność – i moment wydaje się właściwy, ponieważ dzisiaj dzieli nas dokładnie pięć miesięcy od daty 21 grudnia – więc podzielę się pewnymi informacjami, które otrzymałem.

Kiedy mówię „otrzymałem”, mam na myśli to, że pochodzą one  od moich przewodników, wśród których jest Archanioł Michał.  Są też inni.  Niektórzy są Istotami Niebiańskimi; inni – mieszkańcami Galaktyki; obecnie nie znam imion ich wszystkich, lecz ‘znam’ ich…

View original post 1 796 słów więcej

Reklamy

From → Artykuły

One Comment
 1. Szkoda że tu nie ma całości – właściwie dlaczego? – chyba nie przez „prawa autorskie” koleżanki krystal???! przypominam że tłumaczenie cudzego tekstu NIE powoduje nabycia żadnych „praw” do
  danego tekstu.

  Ale meritum:
  Swoją drogą dość interesujące wydaje się być odniesienie do całkowicie sfałszowanej historii Drugiej Wojny Światowej – jest to raczej niezmiernie interesujące w świetle choćby faktów że to
  Jaszczury inspirowały modus vivendi Hitlera w ramach testowania ludzkiej woli(czytaj stopnia możliwego „zboczenia” a to w celu późniejszego wykorzystania danych uzyskanych z tego swoistego „eksperymentu”) – więc co niby jest fałszywe – że ten „chłopiec” był po złej stronie to wszyscy wiedzą
  – więc co za nowość? – chyba może to że tzw.”alianci” również byli po złej stronie bo po prostu nie było dobrej strony??!!

  ps.nadmieniam że jestem ekspertem w tym temacie(kilkadziesiąt lat badań) – a np.opisy walk się raczej nie mogły zmienić(opisane przez naocznych świadków) – a więc może ich jakiś „większy”(bo ten znany raczej nie) kontekst??!
  Jak by nie było Iluminaci i Jaszczury(a byli po obu jej stronach 🙂 „wygrały” II w.ś.(zebrały swoje żniwo w postaci „zysku” kasy i cierpienia) – a przegrała ludzkość jako taka – czy o to właśnie chodzi?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: