Skip to content

3 lipca 2012

Reblogujemy ten post na naszej stronie dzięki uprzejmości Krystal Freeman z bloga Transformacja 2012 🙂 !

Złoty Wiek Gai

.

Obiecałem już jakiś czas temu, że prawda zostanie ujawniona wtedy, gdy dzielni ludzie znajdą w sobie odwagę, żeby tego się domagać.  Watykan jest odpowiedzialny za ukrywanie przestępców i za najbardziej okrutne zbrodnie przeciwko ludzkości.  Ludzie powinni domagać się odszkodowań dla ofiar.  Wiele państw cierpi z rąk tej barbarzyńskiej instytucji.

Irlandia zrobiła pierwszy krok, aby wygnać tyranię Watykanu ze swojej wyspy.  Tylko wtedy ludzie będą w stanie odzyskać swoje dziedzictwo.  Watykan nie tylko odpowiada za gwałty na nieletnich, ale także za pogwałcenie Irlandii poprzez sfałszowanie jej historii.  Kiedy cała prawda zostanie ujawniona, wtedy świat będzie wolny od tyranii złych rządów, które kryją się pod tak zwanym dogmatem.

Światło prawdy pokazuje to, co do tej pory było ukryte. Nigdy nie spodziewałaś się, że przestępstwa Watykanu zostaną ujawnione za twojego życia.  To, moja kochana, jest zaledwie pierwszym krokiem w wyeliminowaniu kontroli zła.  Jest dużo więcej do ujawnienia.  Ludzie przemówili.  Watykan przewróci się jak…

View original post 761 słów więcej

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: