Skip to content

14 czerwca 2012

Reblogujemy ten post na naszej stronie dzięki uprzejmości Krystal Freeman z bloga Transformacja 2012 🙂 !

Złoty Wiek Gai

.

Kochani, Archanioł Michał będzie opisywał  w kilku następnych przekazach proste, pomocne techniki medytacyjne, oto pierwsza z nich:

.

Gdy częstotliwości światła zwiększają się w kierunku nadchodzącego przesilenia, będziemy mówić do was każdego ranka o kilku propozycjach, które pomogą wam w możliwości wykorzystania ich do maksimum.
Znacie te praktyki od wielu tysięcy lat, ale jak wiecie, delikatne przypomnienie, teraz i powtórnie, może być wielce pomocne.  Często słyszycie nas proszących, abyscie się centrowali.  Pozwólcie nam dać wam obraz myślowy jak to zrobić.

Rozpocznijcie od wprowadzenia tych potężnych energii w dół przez swoje korony i do waszych czakr trzeciego oka.  Niech wasz oddech przyniesie je do was.  Otwórzcie swoje wewnętrzne oczy i zobaczcie to światło. Większość z was nie jest jeszcze jasnowidzami.  Widzenie wyobraźnią jest zupełnie wystarczające.  Pozwólcie światłu płynąc w dół przez wasze centrum do waszych serc.  Poczujcie i zobaczcie je tam.  Wdychajcie coraz więcej tego światła, aż do wypełnienia waszego…

View original post 257 słów więcej

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: