Skip to content

Wiadomość od Komendy Asztara [06.06.2012]

13 czerwca 2012

W tym punkcie wasze przyszłości mogą być postrzegane jak kawałki puzzli, i od was zależy, aby poskładać je razem i stworzyć z nich jakiś obrazek. Od każdego z was zależy decyzja o sobie samym czego chcecie następnie doświadczać, i od was zależy wybór możliwej przyszłości i doświadczenie jej dla siebie, tworzenie własnej rzeczywistości poprzez skoncentrowanie się na niej dopóki doświadczana rzeczywistość nie będzie tą wybraną. Pytanie nas o to czego będziecie doświadczać w nadchodzących dniach jest jak pytanie kryształowej kuli, aby stworzyła dla was doświadczenie, i to nie działa w ten sposób. Działa to tak, że tworzycie swoje doświadczenia, których pragniecie dla siebie, a więc możecie te pytania zadawać tylko sobie. Tak więc sugerujemy wam, abyście właśnie to zrobili i zapytali siebie „Czego tak naprawdę chcę doświadczyć?”, i będziecie mieli swoją odpowiedź.

Nie możemy tego bardziej rozjaśnić niż w ten sposób, i mamy nadzieję, że wielu z was czytających te słowa w tym czasie lepiej rozumie to co was czeka i w jaki sposób to wy tworzycie te wydarzenia poprzez wasze dzisiejsze myśli i intencje. Widzimy wielu z was próbujących otrzymać kawałki puzzli od nas lub przy pomocy innych metod jak wróżenie o waszej przyszłości, podczas gdy jest to zwyczajne marnowanie wysiłków, gdyż wasz czas i energia są wykorzystywane o wiele lepiej podczas tworzenia dla siebie samego dokładnie takiego rodzaju przyszłości jakiej pragniecie doświadczać i, która, jak czujecie, będzie wam lepiej służyć niż aktualne doświadczenia.

Poprzez całą waszą długą podróż, tworzyliście dla siebie wydarzenia, które czekały na was na przedzie, i okres waszej podróży, w który wkraczacie teraz nie jest inny pod tym względem. Największa różnica pomiędzy dzisiaj i innymi okresami w waszej historii jest taka, że o wiele więcej z was staje się teraz w pełni świadomymi, że to wy posiadacie moc tworzenia każdego doświadczenia jakiego dla siebie pragniecie. Mamy nadzieję, że wykorzystacie tą wiedzę w największym potencjale i stworzycie dla siebie każdy rodzaj doświadczeń jakich chcecie, biorąc pod uwagę brak limitów, ograniczeń, zasad czy wytycznych, gdyż jedyną zasadą jest brak zasad.

Pytanie nas, Komendę Asztara, o to jak będziecie doświadczać nadchodzące dni, włączając w to wasze Wzniesienie w wyższe sfery możliwości, jest jak słanie nam petycji w celu opracowania i zaoferowania wam zestawu zasad i wytycznych, a każdy obrazek, który malujemy dla was o waszej przyszłości, byłby właśnie tym, gdyż ograniczalibyśmy wasze doświadczenia oferując nasz własny pogląd na to co możecie a czego nie możecie doświadczyć. Czy rozumiecie troszkę jaśniej teraz, moi drodzy, dlaczego, nawet pomimo tego, że cieszy nas ogromnie większy, kompletny obrazek z naszego przeważającego punktu widzenia, nie odpowiadamy na wasze pytania o to co leży przed wami? Czy rozumiecie, że robimy to z miłości do was, gdyż pragniemy dla was wszystkich wolności na którą zasługujecie, aby tworzyć dla siebie każdą rzeczywistość, której pragniecie doświadczyć, i nie chcemy przekraczać naszych granic i wkroczyć i zepsuć w jakikolwiek sposób to co prawowicie zdobyliście i na co zasłużyliście poprzez wszystkie wasze wyzwania i doświadczenia, którym podołaliście w celu zdobycia wiedzy, mądrości i doświadczenia, które posiadacie dzisiaj jako dumne trofea błyszczące w skrzyni.

Owszem, czasami malowaliśmy dla was piękne portrety i pejzaże tego co jest dla was możliwe, i wszystkie te przykłady żywych kolorów i pięknych arrasów są dla was możliwe, zawsze były, zawsze będą, i zupełnie nic się w tej kwestii dla was nie zmieniło, gdyż wszystkie wasze możliwości nadal błyszczą tak jasno jak zawsze, czekając, abyście je wybrali i aby były wasze. Są pośród was tacy, którzy przedstawili swoje uczucia, dość późno, że je odczuwają, ponieważ zostaliśmy powstrzymani przed opisywaniem dla was wspaniałych możliwości dla waszych przyszłości, tak jak robiliśmy to w przeszłości, i że w jakiś sposób uwsteczniamy dane wam obietnice. Sprawa z pewnością tak nie wygląda, gdyż wszystko co kiedykolwiek było dla was możliwe, nadal pozostaje możliwe, i nic czego chcecie dla siebie, lub czego pragniecie doświadczyć, nie jest dalej poza zasięgiem niż było kiedykolwiek.

Mamy nadzieję, że to rozumiecie, i mamy nadzieję, że nie będziecie świadomie czy w inny sposób, stawiać sobie limitów i ograniczeń, podczas gdy idziecie do przodu, i to będziecie robić jeśli zaczniecie wierzyć, że ‚niebo już was nie ogranicza’. Zaczniecie tworzyć dla siebie przyszłości oparte, ponownie, na braku limitów, obaw i wyzywającej walki, i pytamy was „Czy to jest właśnie to czego chcecie?”. Wybierajcie ostrożnie wasze przyszłości, a my powiemy to jeszcze raz moi drodzy, że cokolwiek wybierzecie, cokolwiek to jest co chcecie stworzyć dla siebie, będzie to wasze. To jest wasz dar, dar od waszego Stwórcy, i możecie być pewni, że otrzymacie ten dar, gdyż nie ma na to innej opcji. Myślcie ostrożnie, myślcie kreatywnie, wybierajcie wasze dary i zawijajcie je ciasno przez koncentrowanie się na nich, i zaoferujcie je sobie, trzymając je przy sobie każdego dnia, podczas gdy dni przemijają i zaczynacie wkraczać w nową rzeczywistość, którą tworzycie dla siebie, gdy wasz prezent jest już otwarty.

Pragniemy widzieć więcej z was myślących o tym, jakie prezenty chcieliby otrzymać, i chcielibyśmy widzieć więcej z was dzielących się wiedzą o tym jak tworzyć te dary dla siebie samego i jak sprezentować sobie te dary. Chcielibyśmy widzieć jak dzielona jest ta mądrość pomiędzy wszystkich waszych braci i siostry, którzy wyrażają troskę, pytania, wątpliwości czy strach o wasze przyszłości. Chcielibyśmy widzieć tak wielu z was ilu tylko się da dzielących się wiedzą o wydarzeniach przed wami i że to wy je tworzycie każdego kolejnego dnia, i że nie ma zasad i wytycznych, nie ma przyszłości wykutej w kamieniu, gdyż linie czasowe są bardzo płynne i oscylują w każdej minucie każdego dnia.

Gdybyście mogli zobaczyć te linie czasowe z naszego przeważającego punktu widzenia, zobaczylibyście je jako misternie płynące strumienie światła i koloru, które zanikają i rozbłyskują łącząc się i rozdzielając, podczas gdy mieszają się ze sobą w pięknym tańcu. Są to te linie czasowe, z którymi flirtujecie każdego dnia, i to te linie czasowe, które wybieracie z każdą myślą, ekspresją i snem, które posiadacie. Pragnęlibyśmy zobaczyć tak wielu z was ilu tylko się da osiągających zrozumienie, aby dzielić się mądrością z innymi, gdyż jest to wasz dzień, wasz taniec, i to wy wybieracie muzykę, i najważniejsze miejsce aby zacząć rozumieć, że to wy kreujecie i tworzycie plany na to przyjęcie, nikt inny.

Dziękujemy za użyczenie nam waszego czasu dzisiaj,abyśmy mogli zaoferować wam naszą mądrość i pozwolić wam lepiej zrozumieć wydarzenia, które są tworzone na przedzie i przyszłości, które na was oczekują.

Jesteśmy waszą Rodziną Światła z gwiazd.

Channeling przez: Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: