Skip to content

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła [28.05.2012]

7 czerwca 2012

Strefy wolnej energii będą obszarami wyznaczonymi, przewidzianymi do dostarczania czystej i wolnej energii, bez żadnych opłat czy kosztów dla tych, którzy na danych obszarach będą chcieli wziąć udział w tych projektach. To co chcielibyśmy zrobić to odłożyć na bok dotychczasowe sposoby na zaopatrywanie waszych gospodarstw domowych w energię i zainstalowanie nowej technologii, która znacznie podniesie wydajność i dostarczanie czystej energii w waszych domach. Te projekty będą wykonywane na światową skalę i będzie taki czas, kiedy to każde pojedyncze gospodarstwo domowe na waszej planecie będzie wyposażone w tą technologię, która dostarcza czystą energię bez kosztów dla użytkownika tej technologii.

Aby wziąć udział w tym programie, prosimy tych, którzy pragną pewnych konkretnych zmian w swoich gospodarstwach, aby udostępnili nam swoje imiona albo telepatycznie albo przez skomentowanie pod tą wiadomością poprzez portale społecznościowe, a my wprowadzimy wasze imię do naszej bazy danych dla rozpatrzenia w kwestii tego zaawansowania dla waszego domu.(Wiadomość pojawi się na stronie grupy Wolna Ludzkość na Facebook i tam będzie można zostawić komentarz; ew. w komentarzach na blogu)

Ta technologia pociąga za sobą zupełnie nowy sposób na pozyskiwanie energii z atmosfery otaczającej waszą planetę. Ten obszar waszej planety jest wam znany jako stratosfera i to właśnie tutaj jest dostępna energia dla takiego użytkowania, poprzez implementację urządzenia, które instaluje się w domu lub mieszkaniu. To urządzenie będzie zbierać promieniującą energię, która cyrkuluje wokół planety. Następnie oczyści i wyczyści tą energię zanim zostanie ona użyta do zasilania urządzeń, ogrzewania czy też oświetlania waszych domów. To czego ta energia nie robi, to nie zasila samochodów, pociągów, autobusów i samolotów, ale posiadamy inne sposoby na zasilanie tych systemów transportu, które na ten czas są istotne dla waszego świata.

Chcielibyśmy rozpocząć implementację tych urządzeń w domach tych z was, którzy pragną wziąć udział w naszych programach inicjacyjnych przedstawiających tą technologię waszemu światu. Będziemy monitorować obszary powszechnie dostępne na waszych portalach społecznościowych, aby obserwować wasze odpowiedzi na naszą propozycję. Mamy nadzieję zobaczyć wielu z was chcących wziąć udział w tym programie, gdyż czujemy, że wielu z was wykorzystujących tą technologię będzie jak przełamanie lodów dla wielu naszych innych projektów, które pragnęlibyśmy zaimplementować, a które podniosą znacznie zaawansowanie waszego świata i przyczynią się do odniesienia korzyści przez tak wielu.

Pragniemy rozpocząć implementację tych urządzeń w ciągu nadchodzących miesięcy, nie później niż we Wrześniu, jednak mimo tego zawsze miejcie na uwadze, że linie czasowe są płynne i nieprzewidywalne zmiany mają miejsce z niezliczonej ilości powodów i komplikacji dotyczących spraw waszego zbrodniczego Kabała. Oni, oczywiście, nie będą zbytnio uradowani odkrywając, że ruszyliśmy do przodu z dystrybucją tych urządzeń wolnej energii. Jest to jeden z większych punktów dyskusji, które prowadzą pomiędzy sobą, gdyż postrzegają to jako wielki cios dla ich siły. Delektujemy się możliwością odebrania im tak wiele z siły, którą skradli i wyprowadzenia ciosu w ich nielegalne i niekonstytucyjne imperium. Te frakcje waszych kryminalnych organizacji zaczną dostrzegać destrukcję ich struktur siły natychmiast po implementacji tych urządzeń dla wolnej energii, gdyż właśnie to zabarykadowanie energii i sprzedawanie im jej niczym branie okupu od was, ludzi, zapełniło wiele kieszeni wielu członków waszego zbrodniczego Kabała bogactwem.

Przejmując na powrót wasze prawo do czystej, klarownej energii, odzyskujecie wasze prawo do życia na waszej planecie bez konieczności płacenia komuś czynszu, podatków czy jakiejkolwiek daniny. Jest to jeden z naszych głównych celów tutaj w waszym świecie i my, Galaktyczna Federacja Światła, nie odejdziemy stąd dopóki wy, nasi bracia i siostry z Ziemi, nie będziecie wolni od tyranii kontroli tych ciemnych panów. Wyrwanie się na wolność z więzów ciężkiego opodatkowania i wymuszania dla energii, którą można z łatwością zapewnić każdej istocie na waszej planecie kompletnie za darmo, jest zadaniem, którego realizacji jesteśmy oddani, gdyż widzimy to jako główny punkt krytyczny dla tych, którzy trzymają energię w waszym świecie. Pragniemy oddać moc wam z powrotem, ludziom, i wyznaczyć pewne określone zasady i wskazówki aby upewnić się, że ludzie na zawsze będą mieć władzę tutaj zanim odejdziemy, aby ponownie asystować innemu światu w uwalnianiu się spod limitów, które aktualnie je wiążą do żyć w znoju, trudzie i ograniczonej wolności, prawach i możliwościach ekspresji.

Nasza praca tutaj nie jest nawet blisko do zakończenia, gdyż jest ogromna ilość pracy do wykonania zarówno przez nas jak i przez was. Pomóżcie nam pomóc wam dokonać tych zmian w waszym społeczeństwie poprzez rozprzestrzenianie tych informacji tak daleko i szeroko jak tylko możecie. Nie pozwólcie, aby chichot i kłótnie niektórych, którzy jeszcze nie widzą większego obrazka odstręczyły was w jakikolwiek sposób od waszego zadania bycia fundamentem informacji o tych nowych ideach i koncepcjach. Tak jak wam poradziliśmy, będziecie postrzegani jako pionierzy waszego nowego świata, gdy w nadchodzących dniach wszyscy zobaczą, że to o czym mówicie dzisiaj jest zapowiedzią przyszłości wszystkich, którzy zwą tą uroczą planetę domem.

Co to będzie za radość dla waszych rodzin, które mogą włączyć światło czy tez zasilać wasze technologie przez nasze technologie, które z radością dzielimy z naszymi przyjaciółmi. Dzielenie się tą technologią postrzegamy jako most budowany pomiędzy naszymi dwoma cywilizacjami, waszą Ziemską i naszą z gwiazd. Czy czujecie już jak wzmacniające to będzie dla was, gdy będziecie mogli podrzeć wasze kontrakty z tymi, którzy obecnie zaopatrują wasze domy w elektryczność, ogrzewanie olejem, propanem czy gazem? Czy widzicie już jak wiele z waszego ciężko zapracowanego bogactwa możecie zachować dla lepszego wykorzystania dla was i waszych rodzin? Jesteśmy bardzo podekscytowani sprezentowaniem wam naszych darów technologi, i patrzymy naprzód z radością, aby zobaczyć wiele waszych imion przesłanych czy to telepatycznie czy zamieszczonych publicznie na forach w społecznościach internetowych. Mamy załogę gotową do rozpoczęcia monitorowania tych stron online i waszych reakcji na naszą ofertę zaopatrywania was w te nowe urządzenia wolnej energii, które mogą być z łatwością zainstalowane w waszych domach.

Jak te urządzenia zostaną wam przez nas zaprezentowane jest kwestią, którą ujawnimy trochę później, gdy będziemy czuć się bardziej komfortowo w kwestii pozycji waszego kryminalnego Kabała i ich wielu sługusów. W tym czasie, hasają oni jeszcze wolno w waszym świecie, jednakże to się zmieni i zmieni się na dobre. Widzimy te aresztowania tych osób jako bardzo ważny krok dla waszego świata i waszych ludzi, i zachęcamy w tym czasie członków zespołów zajmujących się tym wielkim zadaniem, aby zwiększyli swoje wysiłki, aby to wydarzenie stało się rzeczywistością. Ponownie, pragniemy aby to było jasne, że my pozostajemy w pełni przygotowani, wspierając ochroną przed tymi z waszego świata wojskowego, którzy mogą wybrać chęć wtrącenia się w jakiś sposób w te procedury.

Tak jak powiedzieliśmy, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby upewnić się, że wasze wysiłki będą płynąć bez przeszkód ze strony wojsk czy frakcji jeszcze sprzymierzonych z waszymi organizacjami kryminalnymi. To jest to co zrobimy dla was, jednakże nie możemy dokonać tych aresztowań za was, gdyż jest to wasz świat i musicie odebrać to co zostało wam skradzione. Tak to musi być, i mamy nadzieję, że ludzie z waszego świata mogą zrozumieć to i zobaczyć dlaczego tak ważnym jest dla was samych odzyskać wasze prawa do niepodległości i wasze prawa do życia w świecie wolnym od tych, którzy rozumieją tylko koncepcje większej władzy, większego bogactwa, większej kontroli i większej walki i cierpienia, co jest dla nich w ich posiadaniu tak jak wielkie majątki na swoich kontach.

Jesteśmy tu, aby pomóc wam uwolnić się z tych więzów, ale nie możemy i nie zrobimy tego wszystkiego za was. Zrobimy wszystko co możemy, aby asystować wam w dokonywaniu tych zmian, i czekamy na wasz ruch lub waszą prośbę o dalszą inteligencję z naszej strony, która będzie pomagać wam w waszym zadaniu. Oczekujemy na odpowiedź od was, naszych braci i i siostry na linii frontu, i życzymy wam wszystkiego co najlepsze w waszych wysiłkach przywrócenia niepodległości waszej planety waszym ludziom i prawa do wolności, która została wam odebrana przez tych kilka osób.

Pragniemy zobaczyć wasze działania już wkrótce, gdyż jest wiele programów i projektów, których implementację w waszym świecie chcielibyśmy rozpocząć, a które będą miały wielką korzyść dla wszystkich was na wielu poziomach; wasze dotychczasowe życia będą nierozpoznawalne z perspektywy waszych nowych żyć w wolności z dala od trudów, które dziś są koniecznym komponentem waszego przetrwania. Wasi ludzie wykonają wielki skok z żyć opartych na pierwotnej potrzebie przetrwania, do żyć opartych na wewnętrznych pragnieniach wyrażania siebie poprzez artyzm, kreatywność i naukę, oraz dzieląc się stworzonymi darami z innych w waszym świecie zupełnie bez kosztów. To jest to co jest możliwe dla waszego świata, i czeka to tylko na was, abyście wzięli to w posiadanie.

Wybierzcie teraz jak chcecie odejść tym razem. Wybierzcie drogę którą chcecie opuścić tą rzeczywistość, którą znacie jaką waszą jedyną opcję. Są inne dostępne dla was opcje, które pozwolą wam doświadczyć więcej wolności i więcej luksusów niż aktualnie doświadczacie tutaj. Jest wiele drzwi, które mogą i otworzą się dla was kiedy zapukacie, i zaprowadzą was one do korytarzy prowadzących do nowych egzystencji, nowej rzeczywistości ponad dotychczasowe ograniczenia tej trójwymiarowej konstrukcji umysłu i materii.

Zawsze były drzwi otwarte dla was. Zawsze były dla was sposoby na wyjście z miejsca, które już nie służy wam i wyższemu celowi w tym wszechświecie. Ty, jako niepodległa dusza w podróży wyboru, nigdy nie byłeś/aś uwiązany do żadnej rzeczywistości, której nie chciałeś/aś już dłużej doświadczać. To prawo dotyczy was i waszej rzeczywistości również dzisiaj, tak jak każdego innego dnia i okresu w waszej egzystencji. Patrzymy, aby zaoferować wam możliwość wyjścia z tej rzeczywistości w zgodzie z waszymi własnymi warunkami i w zgodnie z waszym własnych harmonogramem, który wyznaczyliście sobie jako czas do spędzenia tutaj.

Nie wszyscy wybiorą opuszczenie tego paradygmatu. Nie wszyscy są gotowi na wolność, która czeka poza tą iluzją. Nie wszyscy wyuczyli się wszystkich lekcji dostępnych w tych ustawieniach, i nie wszyscy doświadczyli wszystkiego czego chcieli doświadczyć tutaj w fizyczności. Pamiętajcie o tym, i pamiętajcie że nie ma dobrego i złego wyboru, gdyż wszystko jest kwestią osobistych preferencji, i nikt nie ma prawa forsować swoich preferencji na kogoś innego, gdyż nikt z nas nie wie lepiej czego ktoś inny potrzebuje czy pragnie jako doświadczenie niż on sam.

Jak istota wybierze, aby opuścić to miejsce jest także kwestią osobistych preferencji. Niektórzy mogą wybrać, aby odejść poprzez doświadczenie śmierci. To jest w porządku, gdyż dla wielu, ten wybór i ta metoda wyjścia doprowadzi ich do wyższych wymiarów i nowych doświadczeń, których poszukują. Dla innych, ta metoda wyjścia nie pasuje do nich i wybrali oni alternatywne sposoby na opuszczenie tej rzeczywistości i rozpoczęcie na nowo ponad tymi ograniczeniami. Dla tych dusz, wzniesienie w ciele jest metodą, którą pragną wykorzystać jako swój sposób na wejście w wyższe sfery tego wszechświata. Te dusze dokonały wyboru, że nie chcą doświadczać śmierci i ponownych narodzin, ale chcą kontynuować inkarnację bez przystanków i startów przeszkadzającym im w spokojnym i pięknym płynięciu w swojej podróży.

Wszystko jest kwestią osobistego smaku i preferencji, i mówimy wam, abyście pozwolili wszystkim innym, bez względu na to jak bliskie są wam te osoby, na wykorzystanie ich czasu, którego potrzebują do podjęcia decyzji za siebie, jak pragną kontynuować swoją podróż, zawsze pamiętając, że ich podróż w rzeczy samej będzie trwać; jest to tylko kwestia kierunku ich podróży, który może się różnić od waszego. Jeśli moglibyście to zrobić, oddalibyście waszym bliźnim istotom wielką przysługę, gdyż każdy z nas potrzebuje znaleźć to co wibruje i porusza nitkami naszych serc i sprawie, że nasze serce śpiewa w harmonii.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles – ascensionearth2012.blogspot.co.uk
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: