Skip to content

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła [25.05.2012]

5 czerwca 2012

Tajemnica Bermudzkiego / Atlantyckiego Hotelu

Nasza tajemnica zaczyna się głęboką pod koralową skałą obszaru waszego świata znanego wam jako Trójkąt Bermudzki, pod krystalicznie czystymi falami gdzie głęboko pod ziemią stworzony został rozległy hotel, przez tych z waszego świata, którzy pieniądze wydawane na te luksusy zabrali z waszych kieszeni. Ten hotel był sekretem aż do teraz, ma 50 historii wysokości i 30 historii wszerz*. Jest masywny o ile porównać go do hoteli w waszym świecie. Został zaprojektowany i wybudowany przez tych z waszego świata posiadających wielkie umysły i dość szeroką wizję. Ten hotel, plac zabaw dla bogatych, sławnych i wpływowych został wybudowany z pieniędzy podatników i sekretnych czarnych projektów, które wymagały ogromnych ilości bogactwa w kieszeniach tych, którzy dziś obnoszą się z tytułem kontrolerów i operatorów tego świata.

Nie prowadzą oni polityki otwartych drzwi czy też nie kładą maty powitalnej przed zatopionym wejściem. Zamiast tego, tylko Ci których uważają za klientów ‚na liście’ mają pozwolenie na przechadzanie się spektakularnymi korytarzami hotelowymi, obszarami restauracyjnymi, kortami tenisowymi, pięknymi ogrodami i luksusowymi salami. Wszyscy inni przechodnie są zabierani do aresztu i wymaga się na nich przysięgi milczenia przez zastraszanie, uwięzienie, a nawet w ostateczności śmierć.

Mówimy wam o tym dzisiaj ryzykując nadszarpnięciem wiarygodności dla naszego kanału, ponieważ chcemy, abyście wiedzieli że jest wiele wielkich sekretów, które były przed wami utrzymywane i jest wiele wielkich sekretów, które będą wam teraz ujawniane. Co planujemy osiągnąć przez to, to rozszerzenie waszej świadomości, aby lepiej przygotować was na nowe informacje, koncepcje i idee, które dziś ograniczają was jako coś wykraczającego poza wszelkie możliwości. Naprawdę nie ma limitów co do tego co jest możliwe, i nie było praktycznie limitów na możliwości mające miejsce tutaj w waszym świecie przez wiele eonów czasu.

To co się tutaj działo to maskarada. Szarada, w której mydlono oczy nic nie podejrzewającym i naiwnie wierzącym, owijano was wokół palca w rzeczywistości, która jest oparta na staroświeckiej wizji i zakresie dla waszych systemów, waszych procesów, architektury, nauki, komunikacji, transportu, zdrowia, diety i ćwiczeń, literatury, filmu, muzyki, sztuki, gier w które gracie dla rozrywki i aby pozostać w formie i tak młodym jak tylko to możliwe. To co jest w rzeczywistości możliwe dla was wykracza poza wszystko to co do tej pory poznaliście jako granice możliwości, i przedstawienie wam tych nowych koncepcji będzie frapujące i niepokojące dla wielu z waszego świata.

Wykorzenianie rzeczywistości istoty nie jest łagodnym i niepokojącym procesem. My, Galaktyczna Federacja Światła, celujemy w osiągnięcie końcowego rezultatu oferując zaawansowania dla światów, które odwiedzamy, jednakże oferujemy te dary powoli i ostrożnie przedstawiając je i zaszczepiając w kolektywnej świadomości społeczeństwa. W tym okresie waszej historii, pragniemy przedstawić wam wiele darów, jednakże musimy być delikatni i tak subtelni jak tylko jesteśmy w stanie podczas ich prezentacji, aby nie wywrócić okrętu rzeczywistości tych wielu z was, którzy nie zademonstrowali jeszcze swoich talentów w przyjmowaniu i asymilowaniu nowych idei.

Monitorujemy wasze społeczeństwo, ale w żaden sposób nie monitorujemy myśli żadnego z was, którzy przede wszystkim nie dali nam swojego pełnego na to przyzwolenia i chęci uczestnictwa w wielu naszych badaniach. Pragniemy być bardzo klarowni w tej kwestii, gdyż honorujemy i respektujemy prywatność każdego z was bez względu na pozycję w życiu, nawet jeśli jesteście członkami naszej organizacji, kiedy nie jesteście incognito, przemieszczając się w ciele istoty ludzkiej. Będziemy monitorować tylko wasze schematy myślowe i reakcje na stymulację z naszej strony oraz stymulację, którą możecie bądź nie, otrzymać poprzez inne katalizatory zewnętrzne poza naszymi akcjami motywacyjnymi. Owszem, monitorujemy określone procesy tych z was, którzy spotkali się z nami i zgodzili się pomóc nam w naszych trwających ewaluacjach poziomów ludzkiej świadomości, jej rozszerzenia i polepszenia w procesach waszych fmentalnych funkcji i możliwości.

Prosimy o więcej wolontariuszy w tym czasie, aby pomogli nam lepiej zrozumieć istotę ludzką w tym czasie wielkiej wagi i ogromnej zmiany. Pragniemy iść do przodu z naszym harmonogramem i rozpocząć implementację niektórych nowych koncepcji i systemów w waszym świecie. Wahamy się czy to zrobić, gdyż pragniemy być pewni, że istnieje wystarczająco mocny fundament w postaci tych z waszego świata, którzy są w stanie zaakceptować te nowe koncepcje i zintegrować je w swoim umyśle i w sposobie życia, oraz pomóc nam w dalszej integracji tych systemów w życiach innych wokół was, którzy na początku mogą nie być w stanie zaakceptować tych nowych idei, które oferujemy jako dary. Czy zrobicie to dla nas? Czy pozwolicie nam delikatnie czytać wasze schematy myślowe podczas gdy my integrujemy nowe idee w waszej kolektywnej świadomości?

To co dokładnie robimy, to monitorowanie fal myślowych emanujących z waszych mentalnych, emocjonalnych i fizycznych systemów ulokowanych w waszych ciałach oraz obszar skroniowy w waszym mózgu. Czytamy wydajność tych informacji jako wykres lub graf, które dają nam jasną indykację tego jak czytelnie lub nieczytelnie akceptujecie te nowe idee, koncepcje i informacje, które są zasiewane w waszej kolektywnej świadomości poprzez pracę z kanałami i również na inne sposoby na które zasiewamy informacje w waszym świecie. Jeśli zgodzicie się wziąć udział w naszym programie będziemy ogromnie wdzięczni i zrewanżujemy się oferując szybciej lepsze sposoby na wykonywanie określonych rzeczy dla waszych ludzi oraz przez ukończenie określonych prac szybciej i bardziej efektywnie, niż gdybyśmy mieli to zrobić bez udziału adekwatnej liczby osób pośród was w celu uzyskania wystarczającej ilości danych, aby podejmować kompetentne decyzje na bazie tych danych.

O to właśnie prosimy was w tym czasie. Prosimy, nie czujcie żadnego nacisku ani presji, żeby zgadzać się na udział, gdyż jesteśmy pewni, że otrzymamy odpowiedzi od wystarczającej liczby osób pośród was, aby zbierać dane, które czujemy, że zaprowadzą nas do odkryć, których poszukujemy. Jeśli nie czujecie się komfortowo z tym procesem jest to dla nas w pełni zrozumiałe, i nie będziemy tego postrzegać jako cokolwiek negatywnego w kierunku żadnego z was. Ten proces jest relatywnie małym obszarem całości naszej operacji, jednak niemniej, czujemy że jest dostatecznie ważny, aby zainicjować ten program. Rozpoczniemy fazę inicjującą tego programu natychmiast i jeśli pragniecie wziąć w niej udział wystarczy że powiecie „ Pragnę wziąć udział w programie, w którym moje schematy myślowe będą sczytywane przez wykwalifikowanych naukowców i badaczy z Galaktycznej Federacji Światła”. Tylko tyle potrzeba, abyśmy mogli zacząć natychmiast.

Sposoby w jakie pozyskujemy te dane z waszych procesów myślowych są dyskretne i nie zaszkodzą wam w jakikolwiek sposób, kształt czy formę. Jesteście w bardzo bezpiecznych i zdolnych rękach kiedy pracujecie z nami, a wasze zdrowie i dobre samopoczucie jest najwyższej wagi dla nas wszystkich poprzez każdą dziedzinę naszej organizacji i naszych operacji. Dziękujemy tym pośród was, którzy pragną wziąć udział w naszym programie, i oczekujemy z radością na uzyskane od was dane i na implementację nowych systemów, które są celem tego programu.

Do tego czasu, zapraszamy tych z was, którzy zgodzili się wziąć udział w tym programie, abyście nadal czytali nasze wiadomości przesyłane przez nasze kanały, a my będziemy zdalnie czytać wasze procesy myślowe podczas gdy wy czytacie nasze słowa i nowe informacje o konkretnych systemach, które, jak czujemy, będą ogromnie korzystne dla waszego społeczeństwa. Mamy nadzieję na znalezienie dostatecznej liczby osób pośród was, którzy czytelnie zaakceptują te nowe koncepcje, i będziemy zamieszczać dla was pozyskane dane w formie wykresów i grafów, jednakże nie będziemy ujawniać tożsamości żadnego z was, którzy wzięli udział w tym programie. Ponownie, wasze bezpieczeństwo i ochrona jest dla nas sprawą najwyższej wagi, i zawsze będziemy robić wszystko co w naszej mocy, aby chronić waszą prywatność.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles – ascensionearth2012.blogspot.co.uk
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

*Historia (jednostka miary, ang. story) – opisuje odległość między dwoma poziomami struktury i może się różnić w zależności od budynku, jego funkcji, itp. Większość domów ma historię o wysokości 9-10 stóp. (1 stopa = 30,480 cm, czyli 1 metr = 3,280840 stóp). Budynki użyteczności publicznej, takie jak budynki biurowe lub sklepy detaliczne mogą mieć wysokość rangi 10-15 stóp lub więcej. Sklepy Big-box, takie jak Wal-mart czy Home Depot, mają historię wysokości 20-25 stóp.

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: