Skip to content

Wiadomość od Komendy Asztara [23.05.2012]

1 czerwca 2012

Jest pewien określony poziom zrozumienia, którego ludzkość jeszcze nie uzyskała. Jest to poziom, na którym nowe idee i koncepty zaczynają manifestować się w waszych umysłach, i co więcej, w waszych społeczeństwach. My, Komenda Asztara, zasialiśmy światy w tych, z wyższą świadomością, aby sprowadzić na te światy nowe pomysły rozszerzania świadomości, które pomogą tym światom rozpocząć tworzenie systemów bardziej zbilansowanych i w harmonii z planetą i wszystkimi istotami, które na niej żyją. Tak wygląda sprawa w tym czasie w waszym świecie. Poprzez narzędzie inkarnacji, zasialiśmy w waszym świecie istoty, które przyniosły ze sobą wyższe ideały i koncepcje struktur społecznych, i ich zadaniem jest dzielić się tymi ideami poprzez dodanie ich do kolektywnej świadomości waszego społeczeństwa.

Wiele z tych pomysłów jest odrzucanych przez waszą aktualną klasę rządzącą. Te pomysły są wyśmiewane i odmawia się im jakichkolwiek adekwatnych środków, czy po prostu nawet medytacji i badań. Te zaawansowane koncepty są wyrzucane jak woda po kąpieli, przede wszystkim ze względu na intrygi tych z waszego świata, którzy odnoszą ogromne korzyści na bazie starego systemu, nieaktualnych systemów, które są obecne na miejscu i były tu od wielu długich lat. Te przestarzałe i archaiczne systemy przeżyły już swoją użyteczność. Nie ma już dla nich miejsca tutaj w waszym świecie, i nie było dla nich miejsca w waszym świecie już od wielu lat. Jest to czas, aby wasze społeczeństwo wykonało wielki skok w przód i pozwoli to przynajmniej dogonić miejsce, w którym powinniście się znajdować już wiele lat temu.

Nie jesteśmy tutaj, aby katapultować wasze społeczeństwo czy też wasze sposoby na życie w przyszłość. Jesteśmy tutaj, aby dzielić się z wami darami, które są wasze i były wasze przez wiele wieków czasu. Te dary mogły być wasze już dawno temu, i zapobiegłyby one tak wielkiej ilości cierpienia, walki i bólu dla tak wielu w waszym świecie, którzy cierpieli ogromnie pod presją ciężaru starych systemów braku balansu, niesprawiedliwości i nieuczciwości, poczętych i zaimplementowanych przez umysły bez skrupułów, które rozumieją tylko chciwość jako swoją motywację i sens bycia. Nie możemy forsować na was naszych systemów i dróg życia, poza tym nie mamy prawa tego robić. Nikt nie ma prawa zmuszać kogokolwiek do swojej drogi życia.

Pragniemy, abyście zrozumieli to bardzo klarownie, gdyż tak wielu z was w waszym dzisiejszym świecie próbuje ogromnie forsować swoje sposoby życia na życiach innych. Gdybyście wszyscy mogli zrozumieć, że w zmuszania innych do życia wedle waszej drogi naruszacie prawa rządzące tym wszechświatem, wtedy tak wiele problemów waszego świata byłoby złagodzonych, gdyż nie byłoby nikogo kto naciskałby na wolę i życie innych. Wasze systemy sądownictwa stałyby się reliktem przeszłości, gdyż nie byłyby już potrzebne, a święte prawo drugiej osoby nie byłoby pogwałcane w żaden sposób, w żadnym kształcie ani formie, jeśli tylko każdy z was mógłby nauczyć się honorować i szanować świętą przestrzeń i życie innych. Pragniemy, poprzez nasze wysiłki tutaj, zademonstrować wam jak ważna jest ta zasada prawna i jak my wszyscy w wyższych wymiarach tego wszechświata honorujemy i szanujemy to prawo i święte prawa każdej istoty.

Dlatego właśnie nie zrobimy tego i nie możemy zaimplementować naszych systemów w waszym świecie bez waszego kolektywnego zaproszenia i udziału. Czujemy, że te systemy byłyby ogromnie korzystne dla waszych społeczeństw i wyjaśnimy wam każdy detal dotyczący tych systemów, w jaki sposób można je zaimplementować, czego wymagają aby funkcjonować bezpiecznie i wydajnie, i jakie korzyści każdy z tych systemów ma do zaoferowania obywatelom waszej planety. W tym czasie, jeśli ludzie z waszego świata kolektywnie dadzą nam swoje pozwolenie, my rozpoczniemy implementację każdego systemu, na który została wyrażona zgoda i który jest mile widziany przez waszych ludzi. Właśnie to dla was zrobimy, ale nie bez waszej uprzedniej zgody.

W tym czasie, widzimy tak wiele systemów, które są zepsute i systemów, które przede wszystkim nie powinny być nawet stworzone. Ta lista jest długa, i nie jest łatwym zadaniem obalenie każdego z tych systemów wraz z jednoczesnym zastąpieniem ich nowym systemem, który często będzie znacznie bardziej złożony, ale jednocześnie, o wiele łatwiejszy w nadzorowaniu i operowaniu. Niektóre z tych systemów są bardzo duże w skali i bardzo złożone z natury, i może zająć lata, a nawet dekady, aby w pełni zaimplementować je w waszym społeczeństwie.

Mamy w szeregach wielu wysoko wyszkolonych techników, projektantów i planistów w każdym obszarze tych systemów, które byłyby wartościowe dla waszego społeczeństwa. Pozwólcie nam, gdy nadejdzie odpowiedni czas, abyśmy mogli wyjaśnić wam w szczegółach każdy system, który czujemy, że powinien być usunięty z waszego świata, a które systemy wedle naszych odczuć wymagają ulepszeń w kwestii aktualnej metodologii i technologii ich aktualnego stanu. Pozwolenie nam na przedstawienie przez nas tych prezentacji jest pierwszym krokiem i czekamy z niecierpliwością, aby dokonać tych prezentacji przed wami, gdyż jesteśmy pewni, że wielu z was z łatwością dostrzeże walory tych zaawansowań dla aktualnie wielu, jak nie wszystkich, waszych dotychczasowych funkcjonujących systemów.

Produktem końcowym dla waszego społeczeństwa będą systemy, które nie zanieczyszczają waszego powietrza, mórz, ziemi, czy waszych płuc, i które przyniosą pozytywne rezultaty wykraczające daleko poza aktualną wydajność waszych dotychczasowych systemów. Wiele z tych nowych systemów, którymi się z wami podzielimy jest samowystarczalnych i samo zarządzających się, a oznacza to, że działają one samodzielnie i wydajnie bez ogromnych ilości nakładu ludzkiej pracy dla ich funkcjonowania. Wyjaśnimy więcej o tych technologiach, gdy będziemy mogli rozmawiać z wami bardziej osobiście i z zaangażowaniem, poprzez nasze prezentacje dla waszych naukowców i waszych miast, jak i również wszystkich światowych planistów. W tym czasie, lepiej abyśmy skoncentrowali się na sprawach nie cierpiących zwłoki, które doprowadzą do możliwości dla nas, abyśmy mogli dokonać tych i innych prezentacji.

Jak to się mówi w waszym świecie, nie możemy stawiać wozu przed koniem. Na początek, pragniemy aby tak wielu spośród was ilu się da, skupiło się jasno i skupiło się wyłącznie na każdym pojedynczym zadaniu, które pokazuje się przez wami w określonej kolejności. Jest to ogromne marnotrawstwo ogniskowej energii, gdy rozrzuca się myśli i energię na wiele różnych obszarów uwagi,i prowadzi to donikąd. Musicie skoncentrować się na jednym pojedynczym zadaniu w danym czasie i skupić całą swoją energię na tym jednym zadaniu i żadnym innym, i dzięki temu zobaczycie rezultaty o wiele szybciej w ten sposób. Widzimy tak wielu z was wykonujących tak wiele zadań naraz w ciągu waszego dnia, a następnie widzimy dni, tygodnie a nawet miesiące przemijające bez sukcesywnego zakończenia chociażby jednego z tych przedsięwziętych zadań. Pragniemy, abyście zrozumieli lepiej siłę waszej skoncentrowanej energii i jakie rezultaty można osiągnąć poprzez koncentrowanie się na jednym zadaniu w czasie.

Rozumiemy, że wielu z was ma prace i rodziny, które wymagają ogromnych ilości waszego skupienia i energii, i rozumiemy, że macie niewielki wybór w tej kwestii. Po prostu chcemy, abyście skupili się na innych zadaniach, które mogą być kluczowe, ale mogą być dostosowane w taki sposób, aby pozwolić wam skupić się na jednym z nich w danym czasie. Pragniemy, abyście właśnie na tym skupili się dzisiaj. Skoncentrujcie się na dostosowaniu zadań, które muszą zostać zrealizowane w waszym życiu w prostej linii, albo zapisując je na papierze, albo w umyśle. Wybierzcie obowiązek albo zadanie, które jest najważniejsze do wykonania jako pierwsze, następnie wyjmijcie z waszego umysłu wszystkie inne zadania, które są poza tym jednym. Zablokujcie je z dala od umysłu na czas obecny i skupcie się na jednym pojedynczym zadaniu i nie odwracajcie waszej uwagi od tego zadania dopóki nie będzie ono zakończone z sukcesem.

Wiemy, że możecie to zrobić, i wiemy, że będziecie dość zaskoczeni, a nawet niekiedy zdumieni tym, jak szybko i efektywnie jesteście w stanie ukończyć każde zadanie w tej długiej linii zadań, które trzeba zrealizować. Życzymy wam w tym ogromnych sukcesów, i patrzymy z radością naprzód, aby zobaczyć wspaniałe rezultaty, gdy dodacie tą technikę do waszej długiej listy obowiązków.

Jesteśmy waszą Świetlaną Rodziną z gwiazd.

Channeling przez: Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: