Skip to content

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła [22.05.2012]

29 Maj 2012

Z naszą pomocą i asystą tak wiele może być możliwe dla waszego świata i waszych ludzi. Nie ma już potrzeby, aby ktokolwiek na waszej planecie cierpiał w rękach niedostatku i obaw. Posiadamy możliwości i technologie, aby pozwolić każdej inkarnowanej w waszym świecie duszy, już dziś wzrastać ponad wszystko to co wielu z was sobie tylko wyobrażało poprzez wszystkie wasze fizyczne inkarnacje. Nie ma niczego, czego nie dałoby się osiągnąć, gdy wyruszymy, aby sięgnąć po nowy cel i pomóc światu osiągnąć nowe wysokości dla cywilizacji.

Dziś w waszym świecie jest plan, który się rozwija. Ten plan został ostrożnie ułożony przez wiele umysłów wyższych wymiarów przez eony czasu. Ten plan nie jest luźnym zlepkiem różnych kawałków i propozycji od różnych ludzi, z różnych sektorów całości tej operacji. Natomiast, plan ten jest ściśle plecioną fuzją pomysłów i konceptów wielu wielkich umysłów z wielu wysoko sytuowanych cywilizacji, które istnieją i wzrastają w tym wszechświecie. Nic nie zostało pominięte, i nie było takiego obszaru tej operacji, który nie zostałby skrupulatnie przestudiowany i ostrożnie zaplanowany, aby wprowadzić wyjątkowe zmiany dla waszych ludzi i dla waszej planety.

Przybywamy z wieloma wartościowymi darami dla was, które zmienią sposoby na bazie których aktualnie żyjecie i jak zapewniacie sobie rozrywkę w formach rekreacji, włączając w to wasze aleje muzycznych i artystycznych ekspresji. Jako część tych wielu zmian, doświadczycie ulepszeń w systemach transportu, systemach zarządzania odpadami, systemach bibliotek oraz systemach oceanicznych, które niosą ze sobą przekierowywanie określonych arterii wodnych, które mogą spowodować przyszłe problemy dla waszego świata.

Te zmiany są wspaniałe i jest ich wiele, jednakże nie są niczym czemu nie bylibyśmy w stanie sprostać i czego nie robiliśmy już wielokrotnie wcześniej. Nasza komenda składa się z wielu wysoko wykwalifikowanych i szkolonych członków personelu, i nie ma takiej dziedziny w każdym wysiłku, którego się podejmujemy, który nie byłby kompetentnie zarządzany przez zespoły specjalizujące się w specyficznych dziedzinach nauki, agrokultury, geologii, psychologii, zdrowia, bogactwa i zasobów. Czekamy z niecierpliwością, aby móc się z wami podzielić naszą szeroką ekspertyzą na polach operacji i wielu innych także. Studiowaliśmy wasz świat przez długi czas i rozumiemy tak dobrze, jak nawet niektórzy z waszych specjalistów akademickich, co musi być zrobione, jakie zmiany muszą zostać wykonane i jak dokładnie stanąć naprzeciw tym zmianom i jak dążyć z nimi do sukcesywnej metamorfozy wielu różnych systemów, które dzisiaj mieszczą w sobie wewnętrzne mechanizmy waszego społeczeństwa.

Pozwólcie nam pomóc wam w tych zmianach, które zostały zaplanowane i także umieszczone w ramach czasowy, aby je zaimplementować w określonych interwałach czasu przez okres waszej historii. Pomóżcie nam asystować wam we wprowadzeniu tych zmian, pozwalając nam czuć się powitanymi tak jak odwiedzająca rodzina jest witana w domu krewnych dla specjalnej okazji, gdyż w rzeczy samej jesteśmy waszą rodziną, która przybyła tu z wizytą na krótki okres zjednoczenia zanim będziemy jechać dalej, aby odwiedzić w zjednoczeniu innych członków naszej rozszerzonej rodziny. To jest właśnie to co my, Galaktyczna Federacja Światła, robimy. Wykorzystujemy naszą wspaniałą technologię, aby pędzić przez bezmiar galaktyk, które oświetlają tak pięknie nasz wszechświat. Robimy przystanki w światach, które czujemy, że są gotowe, aby nas powitać, swoich braci i siostry, i pozwolić nam pomóc im, pomóc sobie stworzyć wiele zmian, które poskutkują zaawansowaniem społeczeństwa w kierunku większej wydajności, bezpieczeństwa, zdrowia, bogactwa i radości dla każdej istoty, która nazywa tą planetę domem.

Robimy to od milionów waszych ziemskich lat. Nie jesteśmy nowi w tej okolicy. Niektórzy z naszych oddanych członków załogi i oficerów wyższej rangi brało udział w tych misjach, aby sprowadzić na światy pokój i miłość i wyższe drogi życia, od założenia naszej organizacji miliony lat temu. Niektórzy z was inarnowani na Ziemi dzisiaj w ludzkim fizycznym wehikule są członkami naszej organizacji, i byli członkami naszej organizacji od setek tysięcy czy nawet milionów lat. Biorąc to pod uwagę, zgodzilibyście się że wy i wasza planeta posiadacie bardzo korzystne towarzystwo, aby pomóc we wprowadzeniu koniecznych zmian w waszym świecie i pomóc rozwinąć mu się do wyższego stanu?

Nie mamy nic oprócz waszego najlepszego interesu na umyśle. Nie mamy na umyśle nic oprócz najlepszego interesu każdej istoty żyjącej w tym wszechświecie. Posiadamy wybór, aby wybrać obszary wysiłków, które dają nam radość i szczęście, i pozwalają nam doświadczać nowych i ekscytujących przygód. Dokonaliśmy naszego wyboru, i wybraliśmy, aby wykorzystać nasze dary od Stwórcy, który jest też waszym Stwórcą, i użyć je, aby podróżować po bezmiarze tego wszechświata i sprowadzać dla światów, gdziekolwiek by one nie były zlokalizowane, dary, którymi my także zostaliśmy obdarowani.

Jeśli mielibyście dzisiaj dokonać wyboru, aby być w stanie podróżować przez cały wszechświat w stosunkowo krótkim czasie, co byście wybrali? Wybralibyście plądrowanie i infiltrowanie struktur społecznych dla własnych chciwych celów, wypełniając wasze kieszenie złotem innych? Chcielibyście szukać i niszczyć wszystkie te piękne cuda zaprojektowane i wybudowane ich własnymi rękami, okupione potem ich własnego wysiłku? Czy spalilibyście te wszystkie piękne dzieła literatury, które wypełniają półki ich wspaniałych bibliotek? Zniszczylibyście wszystkie dzieła muzyczne skomponowane, aby dzielić się nimi z innymi? Czy chcielibyście krzywdzić rodziny, które już doświadczyły tak wiele trudności, walki i bólu? Czy dodalibyście im jeszcze męki i sprowadzili na nich i na ich ukochanych cierpienie, a wszystko to w imię zdobywania? Czy może podjęlibyście taką decyzję jaką my podjęliśmy, którą jest podróżowanie poprzez każdy kąt tego wszechświata, niosąc ze sobą dary dla światów, te same, które sami otrzymaliśmy, aby dzielić się nimi z każdą istotą, z którą mieliśmy ten zaszczyt i radość się spotkać?

Prosimy, abyście dali sobie trochę czasu i pomyśleli o tych pytaniach, a następnie zapytali siebie dlaczego Galaktyczna Federacja Światła jest tutaj dzisiaj w waszym świecie i pragnie się z wami spotkać. To wszystko czym chcemy się dzisiaj z wami podzielić, jednakże mamy tak wiele więcej, aby dzielić się z wami w nadchodzących dniach. Kochamy was, naszych braci i siostry z ludzkiej rodziny.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: