Skip to content

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła [19.05.2012]

27 Maj 2012

Domowe światy ogółu istot, które się przebudziły i odpowiedziały na wezwanie do swoich misji w tym świecie.

– Istoty ze światów z wyższych wymiarów
– Istoty z Ziemi i innych światów trzeciego wymiaru
– Istoty z innych światów

Pozwólcie, aby każda kolejna rola przewodnictwa przychodziła do was naturalnie i często, gdyż jest wiele zadań, które trzeba zrealizować i potrzebnych jest wielu liderów, którzy wyjdą przed szereg i zajmą się tymi projektami. Nadszedł czas dla tych z was z celem, aby wyszli na przód waszych ludzi i realizowali to po co tutaj przybyli. Wielu z was ma cele, które sami sobie ustanowiliście, i widzimy, że czas nadszedł dla wielu z was abyście stali się bardziej zaangażowani w ważne kwestie, które kształtują wasz świat w tym czasie.

W waszym świecie istnieje wiele rozpraszaczy i wiele ‚zapełniaczy’ czasu, jednakże czas najwyższy, abyście ujrzeli te działania jako to czym naprawdę są i odsunęli je i ignorowali ich wezwania o waszą uwagę, energię i wasz czas, które odwracają was od zadań naprawdę ważnych i prac, które przybyliście tu wykonać. Ignorujcie te wezwania tak jak głosy syren, które zaciągają wasz statek na skały. Zamiast tego wysłuchujcie wezwań, które zaprowadzą was do misji, które zgodziliście się podjąć tutaj, na tej planecie, która może być światem daleko od tego, który nazywacie domem. Wkrótce wielu z was wróci z powrotem do swoich domowych światów, i mówimy was, że będzie mnóstwo czasu, gdy już tam będziecie, na ponowne otworzenie siebie w kierunku waszych pasji, sztuki i czasu wolnego.

Dziś jest czas na coś innego. Dziś jest czas na wykonanie pracy, której podjęły się miliony istot. Nie jest to mała sprawa, gdyż jest wiele światów z różnych systemów gwiezdnych, które dostosowały swoje talenty i dary, aby stworzyć różnicę tutaj i zrobić coś co nigdy wcześniej, nigdzie w tym wszechświecie nie zostało osiągnięte. Skala tego co razem manifestujecie jest ponad wasze aktualne pojęcie, ale mówimy wam, że rozmiar tego jest uniwersalny, i nie jest to drobna metafora. To co trzyma niektórych z was to nawyki, tendencje i stare schematy, dla których już nie ma przy was miejsca w tym świecie. Umniejszając swój czas tymi pogoniami nie jest w waszym najlepszym interesie, ani w interesie systemów gwiezdnych, które nazywacie domem, lub galaktyk, które nazywacie domem, czy też wszechświata, którego nazywacie swoim domem. Teraz jest czas, aby odłożyć na bok te rozpraszacze niższych wymiarów, abyście usłyszeli wezwanie do obowiązku i ukończenie zadań, na których realizację w określonych interwałach czasu się zgodziliście.

Czas się kurczy. Czas jest luksusem, którym już się nie cieszycie. Czas jakim go znacie teraz stał się wrogiem dla waszej misji tutaj. Nie ma więcej czasu do stracenia. Czy rozumiecie to teraz? Czy widzicie teraz, że każda minuta każdego dnia każdego tygodnia rysuje ścieżkę od tego momentu aż do końca zadania i musi ona być wypełniona określonym poziomem pośpiechu i potrzeb, aby ujrzeć kroki w kierunku sukcesu każdego zadania, które zostało wam przypisane i na którego realizację wyraziliście zgodę?

Możecie to zrobić, wiemy, że możecie. Nie zostalibyście wybrani, aby odbyć tą podróż przez formę inkarnacji jeśli nie taka byłaby decyzja rady istot wyższych wymiarów, które zajmują się procesem rekrutacji dla tej wielkiej misji i że to wy jesteście istotami, które posiadają talenty konieczne dla takiego zadania. Czy wyczuwacie jaki rodzaj wiary i pewności został w was położony? Czy rozumiecie, że wasza przeszła historia i wasze zapiski o osiągnięciach i umiejętnościach były ostrożnie przestudiowane i że podjęto decyzję, że to wy jesteście lepiej wykwalifikowani do tego zadania niż niezliczona liczba innych, którzy pragnęli wziąć udział w tej misji, która była wysoko ceniona przez tak wiele istot w tym wielkim wszechświecie przez tak wiele eonów czasu?

Od was zależy decyzja o tym jak zechcecie działać. Od was zależy czy chcecie się trudzić tych kilka ostatnich momentów waszej inkarnacji w sprawach, które nie zajmą nawet waszej najmniejszej uwagi, gdy wasz okręt odbije z portu, którym jest ta planeta. Te ‚spędzacze’ czasu, w które jesteście uwikłani i tak zaangażowani dzisiaj są dążeniem, które w większości nawet nie istnieje w waszych domowych światach, gdyż są uważane za tak trywialne, że nie ma dla nich systemów poparcia i co więcej, nie da się ich znaleźć w wielu kulturach w tym wszechświecie. Tutaj, dziś w waszym świecie, niektóre z tych rozpraszaczy są uważane nie tylko w wysokim stopniu za interesujące, ale niektóre z nich umieszczono na takim piedestale, że są uważane za szczytowe w waszych społeczeństwach.

My, z naszego przeważającego punktu, mamy problem ze zrozumieniem tego, i studiujemy ten rozwój i pracujemy nad znalezieniem sposobów na uwolnienie chwytów niektórych z tych rozpraszaczy względem was, naszych członków zespołu w terenie. Nadszedł najwyższy czas na wyważenie waszej uwagi i waszych nałogów z tych wyniszczających hobby i zainteresowań i znalezienie sposobu, aby pozwolić wam bardziej skupić się na tym co naprawdę liczy się w tym czasie dla was, waszych członków zespołu, świata z którego pochodzicie i wszechświata, który wszyscy dzielimy. Do tego punktu, znalezienie sposobu, aby pozwolić wam na powrót skoncentrować waszą energię, nie było łatwym zadaniem. Dzieliliśmy z wami przebłyski o tym jak ważna i jak ogromna jest ta misja, w którą jesteście zaangażowani, wraz z nadziejami, że to i tylko to sprawi, że zobaczycie ogromną ważność tego w czym bierzecie udział i że da wam to motywację, aby odpuścić to co was trzyma w swoim znaczeniu i wartości, i jak małą wartość to tak naprawdę posiada.

Pomóżcie nam zobaczyć jaśniej dlaczego tak wielu z was zdaje się nie móc znaleźć drogi, aby rozluźnić uścisk na tych trójwymiarowych rozpraszaczach, a zrobimy co tylko jest w naszej mocy, aby pomóc wam, jeśli to wybierzecie, abyście wyrwali się z tych więzów, które dziś sprawiają, że redukujecie wasze ubożejące zasoby czasu i energii które moglibyście wykorzystywać na ważne kwestie nie oczekujące zwłoki i misji, które zgodziliście się podjąć w tym świecie. Razem jesteśmy w stanie to zrobić. Razem możemy znaleźć sposób, który pozwoli wam odrzucić te wszystkie rozpraszacze i na powrót skoncentrować waszą uwagę na waszej indywidualnej i kolektywnej misji. Nadal jest czas, aby wykonać każdą pojedynczą pracę, która musi zostać zrealizowana, i w tym czasie jest was wystarczająco, aby sprowadzić satysfakcjonujące rezultaty na każdym obszarze całości tej operacji. Nadal będziemy czynić wysiłki, aby budzić tak wielu z was ilu tylko jesteśmy w stanie, i prosimy was abyście nadal pomagali tam także w tych wysiłkach.

Każde zadanie, które musi zostać wykonane, może być wykonane o wiele efektywniej, gdy uczestniczy w nim wystarczająca liczba osób pracujących wspólnie. Upewniliśmy się, że inkarnuje się was wystarczająca liczba, aby wiedzieć, że będzie dostatecznie dużo rąk dostępnych dla każdego zadania koniecznego na drodze do sukcesu w ukończeniu tej misji. Pomimo tego, że tylko mały ułamek was odpowiedział na wezwanie, jesteśmy pewni, że wystarczająco dużo z was się przebudziło i przebudzi się na wezwanie do obowiązku, co pozwoli wystarczającej liczbie być dostępnej dla każdego zadania, które trzeba wykonać.

Widzimy istotne osiągnięcia tych z was, którzy znaleźli drogę, aby wyzwolić się i wzbić ponad trójwymiarowe iluzje i rozpraszacze, w światło tak jak i wielu waszych braci i sióstr z sukcesem odnaleźli drogę, tak jak wy. Biorąc pod uwagę jak wielkim okazało się to być zadaniem dla wielu innych, którzy przybyli tutaj jako część tej samej misji, mówimy do tych, którzy odpowiedzieli na wezwanie do obowiązku, gratulacje za dotychczasową pracę, dobra robota. Pragniemy zobaczyć tych z was, którzy odpowiedzieli i którzy biorą udział w wysiłkach przywrócenia na tej planecie miłości, światła i spójnych struktur środowiskowych i rządowych, aby kontynuowali swoje ogromne wysiłki, podczas gdy jednocześnie świecą jak latarnie światła dla tych nowo przebudzonych, którzy odpowiadają na swoje wezwanie i pragną dołączyć do wysiłków i wypełnić swoje zadanie, na których realizację wyrazili zgodę.

Proces rekrutacyjny jeszcze nie dobiegł końca, gdyż jest to trwający cykl tych, którzy pragną dołączyć do naszych wysiłków, i są tacy, którzy przybyli tutaj dla innych powodów i wyrażają teraz swoje zainteresowanie, aby być częścią naszej misji. Witamy ich z otwartymi ramionami i otwartymi sercami i mówimy im, że są serdecznie witanymi dodatkami do naszego zespołu i doceniamy oraz radujemy się, aby zobaczyć cały wkład jaki czynicie i będziecie czynić nadal, kierując się w stronę wysiłków, aby ten świat i ten wszechświat stał się lepszym miejscem dla każdej istoty, która nazywa go domem. Dziękujemy wam za waszą chęć i za wasze wysiłki, które pragniecie włożyć i mówimy wam „Witajcie w naszym zespole”.

Zespoły zarządzające są dużą częścią naszego kontyngentu. Te zespoły są odpowiedzialne za nadzorowanie pojedynczych zadań naszych Pracowników Światła w terenie. Ich funkcją jest raportowanie wyższym urzędom o obciążeniach dokonywanych przez tych na linii frontu w służbie ludzkości. Nasze zespoły zarządzające donoszą, że mniej niż 15, czy nawet 10 procent naszych Pracowników Światła aktywnie odpowiedziało na ich wezwanie do służby. Ta liczba jest znacznie niższa niż to co przewidywaliśmy zanim wyruszyliśmy na misję. Chcielibyśmy zobaczyć jak ten procent znacznie się wznosi przez następne kilka miesięcy waszego lata. Pragniemy zobaczyć znaczący wzrost w poziomie nie tylko tych już obudzonych, ale także aktywnie uczestniczących w rozpowszechnianiu wszystkich znaczących informacji pośród innych, tak jak i aktywne uczestnictwo tych, których zadaniem jest opieka nad potrzebami innych na obszarach fizycznego, mentalnego i emocjonalnego zdrowia.

Każde zadanie, za które każdy z was odpowiada jest nie mniej nie więcej ważne tak jak każde inne zadanie. Każde zadanie jest ważne i kluczowe dla całości naszej misji tutaj, i tak jak ostrożnie ułożone kostki domina, każdy z was przewróci konkretny obszar, który potrzebuje uwagi i łańcuch domina upadnie, prowadząc do najpotrzebniejszych zmian w tym świecie. Spójrzcie na każdą pracę, którą wykonujecie jak na kolejne domino uruchomione i prowadzące do reakcji łańcuchowej, gdzie jedno domino może skutkować upadkiem wielu innych. Nie myślcie tylko o jednym zadaniu, które musi być wykonane, albo o jednej osobie, której pomogliście jako końcowy rezultat całości waszych ciężkich wysiłków, ale patrzcie na każdą osobę, której asystujecie w podróży jak na jedno domino stojące przed kolejnym i kolejnym, które mogą upaść, gdy to domino z przodu jest uruchomione.

Jeden krok w jednym czasie jest wszystkim o co prosimy, naszych lojalnych członków zespołu w terenie. Nie prosimy, ani nie oczekujemy, aby tylko jedno z was zajęło się całą misją samodzielnie, i nie prosimy, aby nawet większa grupa wykonywała każde zadanie koniecznie w jeden dzień. Prosimy każdego z was, kto jest przebudzony i zaangażowany w misję wyższego celu, aby wykonywał jedno zadanie naraz, pracując nad tym zadaniem w stałym tempie każdego następnego dnia. Tak właśnie my wszyscy razem wykonamy każde konieczne zadanie w czasie wyznaczonym na jego wykonanie. Tak właśnie uruchomiony zostanie łańcuch domina; jeden punkt startowy, jedna osoba, i łańcuch reakcji zostanie odpalony, prowadząc do zrealizowania każdego zadania, które tworzy tą wielką misję.

Posiadacie narzędzia do waszej dyspozycji. Wiecie co trzeba zrobić. Macie wsparcie od waszych członków zespołu w wyższych sferach i macie swoje wzajemne wsparcie. Nie ma nic ani nikogo, kto mógłby stanąć wam na drodze do sukcesu w zakończeniu waszych zadań oprócz was samych, waszych własnych ograniczeń, które umieściliście na sobie i waszych własnych obaw czy niepewności co inni sobie o was pomyślą. Jest to wróg, którego stworzyliście w swoim własnym umyśle, i ten wróg musi zostać pokonany, abyście mogli osiągnąć sukces w ukończeniu waszych indywidualnych zadań.

Prosimy was o zidentyfikowanie swojego wroga. Gdzie on jest i czym jest to co stoi przed wami jako przeszkoda w waszej misji? Waszego wroga tam nie ma. Nie ma go w kosmosie, orbitującego wokół waszej planety. Nie ma go w sali konferencyjnej dyskutującego o atakach ze swoimi porucznikami. Twoim wrogiem jesteś Ty sam. On jest w Tobie, i może zostać usunięty tylko przez Ciebie, gdyż to Ty jesteś dowódcą swojej własnej domeny. Nikt inny nie ma prawa ani pozwolenia na wejście w tą domenę. To jest Twoja święta przestrzeń, i nikt nie może w żaden sposób jej naruszyć. Co więcej, to Ty musisz oczyścić pole bitwy z tego wroga i wzrastać na misji w kierunku zwycięstwa.

Damy wam każdą możliwość, aby pokonać tego wroga zanim sprawy zaczną być zbyt naglące i będziemy musieli iść dalej z operacją bez waszej służby. Tak to musi właśnie być, gdyż mamy ścisły plan działania, do którego się stosujemy, gdyż są galaktyczne i uniwersalne systemy, które działają jak najbardziej precyzyjnie wykonane czasomierze, i ten zegar nie czeka na żadnego człowieka ani na żadną istotę w tym wszechświecie. Użyczymy wam każdej i całej pomocy jakiej potrzebujecie aby pokonać swojego wroga i wyeliminować wszelkie przeszkody, które utrzymują was z dala od sukcesu w zakończeniu waszych indywidualnych zadań.

Pozwólcie nam pomóc wam. Wewnętrzna siła jest tym czego potrzebujecie; macie wielu braci i wiele sióstr wokół siebie, którzy chcą i pragną użyczyć wam swojej ekspertyzy i swojej mądrości w poradzeniu sobie z tak osłabiającymi emocjami. Nie jesteście sami, nigdy nie byliście sami i nigdy nie będziecie sami ani tutaj ani nigdzie indziej w tym wszechświecie. Macie wielu przyjaciół i wielkie rozszerzone rodziny, i oni są tutaj, są tam i są wszędzie wokół was. Oferują wam całe wsparcie i pomoc jakich tylko potrzebujecie aby oczyścić każdą przeszkodę na waszej drodze, ponieważ bardzo im na was zależy i pragną abyście stali się tym na co mieliście nadzieję zanim wyruszyliście na to zadanie tutaj w tym świecie, daleko ponad centralne sfery tej galaktyki. Pozwólcie im pomóc wam, abyście pomogli sobie samym oczyścić to co hamuje was i wasze możliwości, szlifowane tak ostro, że są wspaniałymi mieczami w waszych rękach, aby walczyć i pokonać każdego wroga, który stanie wam na drodze. Wyciągnijcie swój miecz, ustawcie go potężnie przed sobą i powalcie cokolwiek was zatrzymuje przed osiągnięciem celu, który wyznaczyliście sobie tak dawno temu.

Widzimy jak realizujecie z sukcesem każde pojedyncze zadanie wam przypisane, i pragniemy tylko abyście także mogli to ujrzeć, gdyż da to wam siłę i odwagę, aby robić wszystko to co macie zrobić, aby stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami i niepewnościami. To jest wasza misja, i jest to wielka część całości tej ogromnej misji. Strach jest waszym wrogiem; waszego wroga nie ma nigdzie ‚tam’. Nie jest przebrany w zieleń czy szarość, czy też w zbroję, jest on przebrany za was. Wiedzcie to, rzućcie mu wyzwanie, pokonajcie go i idźcie przed siebie w kierunku nowych pojedynków i nowych wyzwań, które zostały zaprojektowane, abyście wydobyli z siebie to co w was najlepsze i abyście stali się tym czym pragniecie być.

Wiele wyzwań i bitew zostało zaprojektowanych aby osiągnąć ten koniec i wydobyć to kim naprawdę jesteście głęboko w środku. Nic z tego co się dzieje dzisiaj w waszym świecie nie jest dziełem przypadku. Wszystko co się dzieje dzisiaj w waszym świecie zostało dla was zaprojektowane, aby pozwolić wam przezwyciężyć przeszkody, abyście lepiej mogli zdefiniować to kim naprawdę jesteście. Wykorzystajcie to ustawienie dla wszystkiego co ma dla was wartość, i pozwólcie temu aby pozwoliło wam osiągnąć wasz największy potencjał, podczas gdy ogromne wysiłki zostały włożone w zaprojektowanie i zaimplementowanie tego scenariusza i tych możliwości tak bogatych, że nie da się ich często zapewnić w tym wszechświecie.

Patrzcie na to wszystko jak na jedną wielką szansę, aby zrobić z tego, i zrobić z siebie, wszystko to co można zyskać dzięki temu potencjałowi, gdyż może to być samotna możliwość tego rodzaju kiedykolwiek zaprezentowana w tym czy każdym innym wszechświecie. Właśnie tak wartościowy jest ten okres w historii waszej planety dla każdego z was, i dlatego często prosimy o dzielenie się tym co wiecie ze wszystkimi braćmi i siostrami, którzy będą słuchać, gdyż pragniemy dać im każdą sposobność, każdą szansę na przebudzenie się i uczestniczenie w tym wielkim wysiłku, gdyż jedyną stratą jaka będzie tutaj doświadczana jest strata możliwości.

Nie będzie dla was utraty życia, gdyż każdy z was jest wieczną istotą, która nie ma końca, która nie ma wrogów oprócz tych których wyobrażacie i tworzycie wy sami. To co wybierzecie, aby stworzyć jest zależne od każdego z was i od waszego społeczeństwa jako kolektywnej całości. Nie możemy pomóc wam powalić wrogów, których sami dla siebie stworzyliście, gdyż stworzyliście ich dla siebie, aby im sprostać i pokonać dla własnych powodów. Tych powodów jest wiele i są one różne, i powiemy, że wiele z tych powodów, dla których stworzyliście tych fikcyjnych wrogów ma źródło w waszym własnym strachu i waszych własnych niepewnościach o waszym własnym wszechświecie.

Mówimy wam, że nie ma się czego obawiać w całym waszym wszechświecie. To tylko my. To tylko my istniejemy tutaj i nazywamy to miejsce domem. Nie ma tych, nie ma tamtych, nie ma innej drużyny czy innej strony. Wszyscy jesteśmy jednym. Pamiętajcie o tym następnym razem, gdy poczujecie, że tworzycie dla siebie kolejnego wroga. Wiedzcie to następnym razem, gdy będziecie czytać słowa kogoś kto wierzy, że czaneluje istotę wyższej inteligencji i zaopatruje się go w długą listę wrogów waszych i waszych ludzi. Wiedzcie, że prawdziwa wzniesiona istota wyższych wymiarów nie zasugerowałaby, że macie chociażby jednego wroga, gdyż tak nie jest. Jest tylko jedno, i my tym jesteśmy.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles – ascensionearth2012.blogspot.co.uk
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: