Skip to content

SUKCES RESTARTU SIATKI Z MEDYTACJI 20-go MAJA!

26 Maj 2012

Nasz masowy wysiłek był ogromnym sukcesem! Masa krytyczna została osiągnięta. Pomimo tego, że nie wszyscy wykonywali tą medytację dokładnie według instrukcji, to jednak wystarczająco dużo osób zsynchronizowało swój strumień świadomości, aby pozwolić siłom Światła wpuścić wirusa komputerowego w sztuczną inteligencję programu Matrixa na planie eterycznym i astralnym.

Oznacza to, że zmieszana logika programu Matrixa jest teraz zajęta w zamkniętym obiegu, nie mogąc się naprawić i wypełnić pęknięć czystej struktury przestrzeni/czasu w zakłóconym eterycznym/astralnym polu elektromagnetycznym Matrixa. Te pęknięcia zostały stworzone poprzez nasz świadomy wysiłek 20-go Maja. Już nigdy się nie zamkną, a światło zawsze będzie się przez nie przebijać.

Matrix zacznie się teraz powoli dezintegrować. Będzie coraz mniej i mniej ciemnych bytów na planach astralnym i eterycznym, a Światło będzie prześwitywać bardziej i bardziej.

Pozytywna eteryczna siatka wokół planety została reaktywowana w czasie resetu. To zapobiegło pewnym dość silnym trzęsieniom Ziemi, które mogłyby się wydarzyć w inny wypadku. Pozwoliło to także na przyspieszenie procesu transformacji dla tej planety, aby mogła osiągnąć wyższe częstotliwości wibracyjne.

Dokładny moment Resetu zainicjował wydarzenia na linii czasu, które ostatecznie doprowadzą do Ujawnienia i Pierwszego Kontaktu.

Źródło: 2012portal.blogspot.co.uk – Cobra
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: