Skip to content

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła [17.05.2012]

25 Maj 2012

Czy zauważyliście pewien powiew prawdy w tych wiadomościach? Te wiadomości są wam wysyłane od wyższej inteligencji, aby móc wam lepiej pomóc poradzić sobie z przemianami, których doświadczacie zarówno jako jednostki jak i jako ludzie i będziecie ich doświadczać nadal w miarę jak mijają dni i miesiące. Jest wiele narzędzi, które mogą być wam pomocne w tym czasie, i te wiadomości są jednym z nich. Wykorzystywanie wszystkich narzędzi na wasz rozkaz jest wskazane, gdyż nie jest to jedno z tych narzędzi, które jest jedynym, którego będziecie potrzebować, aby zyskać ile tylko się da z tych doświadczeń. Radzimy wam, abyście zebrali asortyment narzędzi, które posiadacie i odnotowali je świadomie, gdyż każde jest równie ważne jak i te następne, które pomogą wam lepiej przyswoić te zmiany zarówno dla was jak i dla waszego społeczeństwa jako całości.

Komplikacje mogą wynikać z nie przygotowania wielu osób z waszego świata i pragniemy, poprzez rozpowszechnianie tych komunikatów i innych im podobnych, pomóc lepiej przygotować wszystkich, którzy będą czytać te słowa i słuchać tego czym dzielimy się poprzez nasze kanały. Jest to jedyny sposób na jaki możemy się z wami komunikować w tym czasie. Telepatia jest metodą komunikacji bardzo powszechną tutaj w wyższych wymiarach tego wszechświata. Wielu z was w tym czasie uczy się i doświadcza komunikacji telepatycznej po raz pierwszy, i wielu was doświadcza trudności komunikując się w ten sposób. Nic nie szkodzi i można się było tego spodziewać, gdyż telepatia jest sztuką i umiejętnością, którą trzeba ćwiczyć zanim osiągnie się jakikolwiek poziom kompetencji.

Nie oczekujemy od żadnego z was, że nagle rozpoczniecie próby komunikowania się za pomocą telepatii i że będziecie w stanie z łatwością rozpoznawać i odbierać jasne i dokładne wiadomości w ten sposób. Zamiast tego, pragniemy postępować z wami bardzo powoli, wysyłając krótkie wiadomości w początkowym etapie i dowiedzieć się czy odebraliście te małe kawałki informacji dokładnie, rozumiejąc, kto je wam wysłał. Jest to ten etap operacji, w który angażujemy aktualnie wielu z was, i będziemy nadal kontynuować badanie tych obszarów wraz z wami przez kolejne tygodnie i miesiące, aby lepiej zapoznać was z wysyłaniem i odbieraniem komunikatów telepatycznych z wyższych sfer.

Prosimy was, abyście ‚nasłuchiwali’ naszych wiadomości do was w stanie snu, a nawet kiedy jesteśmy w pełni obudzeni. Nasze wiadomości będą subtelne i krótkie. Mogą one być najlepiej odbierane jako myśl lub pomysł, który zdaje się pochodzić z innego miejsca niż wasz własny umysł. Pomyślcie o tym komunikatach jak o kimś kto rozpoznaje was, gdy mijacie go na miejskiej ulicy i słyszycie delikatny szept waszego imienia i powitanie. Może to być dobry sposób myślenia, aby zacząć uczyć się lepiej rozpoznawać przypadki kiedy jest wam wysłana wiadomość telepatyczna. Tak jak powiedzieliśmy, jest to umiejętność, która wymaga trochę praktyki i trochę doświadczenia, ale tak jak każda umiejętność, której da się nauczyć, dokonacie postępów i rozwiniecie się krok po kroku, tak długo jak włożycie w tą nową umiejętność trochę wysiłku.

Nie ma nic, czego człowiek nie mógłby osiągnąć. Jesteście niesamowicie złożonymi i inteligentnymi istotami, i każdy jeden z was jest bardziej zdolny, utalentowany i inteligentny niż wielu z was jest w stanie uwierzyć. Kiedy mówimy wam to, właśnie to mamy na myśli, każde słowo, gdyż widzimy o wiele bardziej kompletny i jasny przeważający punkt niż wy jesteście w stanie aktualnie zobaczyć na własne oczy. Rozumiemy w pełni do czego jesteście zdolni, gdyż z pierwszej ręki widzieliśmy co jesteście w stanie osiągnąć, i pragniemy powiedzieć wam, że nie ma absolutnie nic, czego istota, którą jest człowiek, nie byłaby w stanie zrobić.

W miarę jak nadal jedziecie na fali waszej aktualnej podróży przez egzystencję, zbierzecie nowe, wspanialsze umiejętności, gdy pozwolicie, aby to co teraz stało się waszym nowym doświadczeniem nauki, które zostało zaprojektowane, aby uczyć was tych nowych umiejętności i dać wam doświadczenie konieczne do ich doskonalenia i naostrzenia, oraz abyście mogli dodać je do waszego wiecznie poszerzającego się arsenału. Komunikacja telepatyczna jest tylko jedną z tych nowych umiejętności, której będziecie się uczyć, i wraz z odpowiednią ilością wysiłku, będziecie w stanie pewnego dnia stać się w tym mistrzami i wykorzystywać pełny potencjał. Lista umiejętności, które pozyskaliście i w których staliście się mistrzami jest bardzo długa, i niektóre z tych umiejętności wymagały ogromnego wysiłku z waszej strony. Telepatia jest zaledwie kolejną, której się nauczycie i nie minie wiele czasu, kiedy stanie się to kolejnym narzędziem na waszym pasku, podczas gdy będziecie iść dalej, aby nauczyć się czegoś innego, czego nie jesteście jeszcze nawet świadomi.

Co możecie osiągnąć poprzez dar komunikacji telepatycznej to możliwość pozostanie w kontakcie z waszymi przyjaciółmi, z waszą rodziną, współpracownikami, przewodnikami i wszystkim i wszystkimi w tym całym wszechświecie. Łącząc się z innymi i pozostając w łączności jest jak nić tkana poprzez ten cały wszechświat, gdyż ten wszechświat jest misternie utkanym dziełem sztuki, który trzyma się razem dzięki silnemu połączeniu każdej istoty i każdego obiektu, który się w nim znajduje. To jak my jesteśmy połączeni jest oparte na łączności telepatycznej, i dlatego właśnie tak ważnym jest w tym czasie, aby zacząć uczyć się ulepszać tę umiejętność i dodać ją do swojej codziennej egzystencji.

Im częściej wykorzystujecie tę umiejętność, tym silniejsza jest wasza więź zresztą tego wszechświata i co więcej tym silniejszym staje się ten wszechświat. To jest naszym celem; wzmocnienie tego naszego wspaniałego wszechświata poprzez wzmocnienie naszego połączenia pomiędzy każdą żyjącą istotą z każdego zakątka w tym wszechświecie, od jednego końca do drugiego, od jednej gwiazdy do drugiej i poprzez każdą galaktykę. Gdy wszystkie istoty nazywające ten wszechświat swoim domem będą połączone, stanie się on kompletny, i to jest naszą misją, widzieć jak ten wszechświat osiąga swój chwalebny stan jedności i perfekcji tak jak Stwórca, nasz Stwórca, pomyślał go od momentu narodzin.

Pomóżcie nam w naszej misji, gdyż jest to misja pomyślana w miłości dla naszego Stwórcy i dla siebie nawzajem. Pomóżcie nam kontynuować łączenie się ze sobą nawzajem i z każdą istotą w tym wszechświecie poprzez pozwolenie nam na powtórne połączenie się z wami, naszymi braćmi i siostrami z naszej wielkiej kosmicznej rodziny. To powtórne połączenie już się zaczęło dla wielu z was, i widzimy jak wzmacnia się nasza więź i jak to wzmacnia cały wszechświat. Raduje nas to ogromnie i oczekujemy z radością, aby nadal łączyć się z każdym z was, kto pragnie się także połączyć z nami i stać się częścią naszej wielkiej misji połączenia każdego elementu w tym oszałamiającym wszechświecie.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: