Skip to content

Manifestacja celów – ćwiczenie medytacyjne!

25 Maj 2012

Poniżej zamieściłem ćwiczenie nauczane praktycznie na wszystkich szkoleniach z jasnowidzenia w USA. W sumie, nie wymaga ono opanowania umiejętności jasnowidzenia i bardziej jest ćwiczeniem wizualizacyjnym. Zachęcam do jego wykonywania. Skuteczność jest naprawdę wysoka. Ćwiczenie zawiera w sobie wszystkie elementy skutecznego manifestowania swoich celów i marzeń: zdefiniowanie celu, wzmocnienie odpowiednimi myślami i emocjami a nawet uzdrowienie blokad.

1. Wyobraź sobie przezroczystą różę. Może być szklana lub z kryształu. Zobacz ją przed sobą. Niech ta róża reprezentuje Ciebie. Pomyśl o celu i marzeniu, które chciałbym zmaterializować. Jaki symbol reprezentuje Twoje marzenie? Może czek na określoną kwotę? Może wymarzony mężczyzna lub kobieta? Kiedy już wiesz, jaki symbol reprezentuje Twój cel, umieść ten symbol w róży. Wtedy róża może zmienić kolor. Jeżeli tak się stało, dokładnie się przypatrz temu kolorowi. Jeżeli automatycznie kolor się nie zmienił, może sam masz ochotę dodać określoną barwę? Jeżeli tak, zrób to. Jeżeli nie, niech róża cały czas pozostanie przezroczysta.

2. Teraz popatrz na różę i spróbuj sobie wyobrazić w niej małą scenkę. Scenkę na której widzisz siebie, kiedy Twój cel został osiągnięty. Zobacz siebie, kiedy masz już to wszystko, o czym marzyłeś. Jak się czujesz? Co robisz? O czym myślisz? Kto jeszcze jest z Tobą? Czy czujesz tą radość? Może jesteś wprost szczęśliwy? Może czujesz pełną wolność ? Poczuj stan w którym masz to, co chciałeś mieć. Niech to potrwa kilka chwil.

3. Teraz, o ile wcześniej tego nie zrobiłeś, wyobraź sobie, że z Twojej róży biegnie łodyga prosto do ziemi. Zobacz, jak Twoja róża jest mocno zakorzeniona. Zobacz, jakie długie ma korzenie. Wtedy poproś o pokazanie przeszkody w realizacji Twojego celu. Niech to będzie kolor lub jakiś inny symbol. Jak wygląda ta przeszkoda? Czy róża zmieniła kolor? Cały czy tylko fragment? Jaki jest ten kolor? Czy pojawiły się jakieś inne symbole? Gdzie one są? Obserwuj dokładnie, co się zmieniło. Obserwuj wszystkie przeszkody.

4. Teraz wyobraź sobie, że wszystkie te przeszkody (symbole, kolory) spływają poprzez łodygę i korzenie róży prosto do ziemi. Wszystkie znikają. Wszystkie przechodzą do ziemi a Twoja róża znowu jest taka, jak na początku

5. Obserwuj, jak Twoja róża teraz się rozwija. Staje się coraz piękniejsza. Kiedy stwierdzisz, że osiągnęła swój optymalny rozwój, wyobraź sobie, że ją obcinasz przy ziemi, bierzesz w dłonie i wysyłasz do góry, do wszechświata. Teraz wszechświat ze swoją nieskończoną siłą będzie manifestować Twoje marzenie w fizyczności

Autor: Mariusz Kozłowski / ARTUVIA.pl

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: