Skip to content

Wiadomość od Komendy Asztara [16.05.2012]

22 Maj 2012

Niektóre części tego wszechświata są w stanie zniszczenia i upadku, i nie wytrzymają nawet jeszcze jednej podróży wokół kosmosu. W tym miejscu wkraczamy my, Komenda Asztara. Identyfikujemy te problemy i słabe połączenia w łańcuchu, którym jest ten zawsze połączony i wielki wszechświat, i wykorzystujemy nasze dary, aby asystować tym światom w ich przebudowie i naprawie szkód, które zostały im wyrządzone. Wasza planeta jest jedną z tych, która jest w stanie wielkiego zniszczenia, i ten stan musi zostać naprawiony jeśli wasi ludzie pragną nazywać ją domem w czasie kolejnych okrążeń wokół tego wszechświata.

Wszyscy ludzie tego wszechświata otrzymują planetę, którą mogą nazwać swoim domem. Jest zadaniem tych ludzi, aby o swój dom dbać i go wychowywać, utrzymywać w czystości, w bezpieczeństwie, w funkcjonalności i działaniu, tak jak została i ona zaprojektowana i jak została stworzona, aby dbać i wychowywać mieszkających na niej ludzi. Jest to bardzo delikatne ‚dawanie’ i ‚branie’, gdzie jedna strona nie może brać zbyt wiele od drugiej strony, jeśli ma być zachowana harmonijna równowaga. Tutaj w waszym świecie, w tym okresie waszej historii jedna strona bierze o wiele za dużo od drugiej, i jeśli ta dysharmonia nie zostanie poprawiona wasza planeta nie będzie w stanie dłużej utrzymać swojej orbity wokół galaktyki. W taki sposób został zaprojektowany ten wszechświat, po to, aby uczyć mieszkańców planet jak bezpiecznie i odpowiednio utrzymywać ich macierzystą planetę, jak i również uczyć konsekwencji, kiedy wybiorą pozwolić jej upaść w zatracenie przez zaniedbanie i nadużycie.

Tutaj w waszym dzisiejszym świecie macie poważny problem. Są tacy pośród waszych ludzi, którzy są aktualnie u władzy, i byli przez już dość długi czas, którzy nie dbają nawet przez moment o macierzystą planetę, czy też o was. Oni dbają tylko o siebie i swoje chciwe pragnienia bardziej bajecznego bogactwa i ich agendy absolutnej władzy. Te osoby muszą zostać usunięte ze swoich stanowisk władzy i administracji, aby pozwolić zająć ich miejsca tym, którzy mają na umyśle najlepsze dobro waszej macierzystej planety i którzy zrobią wszystko co w ich mocy, aby widzieć, jak ona wzrasta i widzieć ją naprawioną i przywróconą do stanu równowagi ekologicznej.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc tym w waszym świecie, którzy są wykwalifikowani i którzy zasłużyli na prawo, aby przejąć lejce przewodnictwa tutaj w waszym świecie. Jesteśmy tutaj oferując naszą pomoc w usunięciu tych, którzy już wkrótce będą byłymi władcami waszego świata, i czynimy to poprzez dekret chwalebnej mocy, która stworzyła was tak jak i stworzyła nas. Nie jesteśmy tu z własnego dekretu i w naszym własnym interesie, ale w służbie naszego Stwórcy i w służbie wam, naszym braciom i siostrom z ludzkiej rodziny, i dla waszej planety, żyjącej, oddychającej, świadomej istoty, którą nazywamy Gaja.

Czy zgadzacie się kolektywnie czy nie, aby zaakceptować naszą asystę i prawo, wasz statek, który przedstawia się źle i nabiera ogromne ilości wody, jest kwestią waszą jeśli chodzi o decyzję, gdyż nie możemy naciskać, abyście zaakceptowali naszą pomoc. Konsekwencje waszego wyboru, którym jest nie akceptowanie naszej pomocy będą skutkowały pogorszeniem magnetycznych i tektonicznych struktur wokół i wewnątrz waszej Ziemi. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i narzędzia, aby wykonać tę pracę przywracającą waszą planetę do jej oryginalnego dziewiczego stanu. Posiadamy umiejętności, aby usunąć tych z ciemnego Kabała, którzy aż po dziś dzień są przygotowani aby zniszczyć wasz świat i zniewolić całą waszą ludzką rasę.

Jeśli więcej was, naszych braci i sióstr, mogłoby zobaczyć to i zrozumieć, wiele przeszkód byłoby usuniętych z naszej drogi, aby asystować wam na tak wiele ważnych sposobów. Tutaj właśnie wkraczacie Wy. Możecie się do siebie odnosić jako Pracownicy Światła, lub też nie, gdyż to nie jest ważne, ale co jest ważne, to to, że rozpoznacie i zrozumiecie jak możecie pomóc waszej planecie i waszym ludziom w tym, ich czasie potrzeby. To od was zależy, aby zrobić cokolwiek musicie zrobić i możecie zrobić, aby dzielić się wiedzą, którą zostaliście obdarzeni o ciemnych, tym co robią waszej planecie i tym co planują zrobić z wami. Im więcej waszych ludzi, którzy to zrozumieją, tym bardziej otwarcie możemy asystować wam i tym szybciej możemy, wspólnie z wami, rozpocząć rozwiązywanie tych piętrzących się problemów, jeden po drugim, dzień po dniu.

Jest to punkt przed którym stajemy dzisiaj. Stajemy w gotowości, przygotowani, aby rozpocząć pracę z wami nad wieloma projektami, które są kluczowe dla zdrowego przetrwania waszego świata i waszej planety. Każdego kolejnego dnia widzimy coraz większe ilości osób, które zaczynają uczyć się o egzystencji i o ogromnym wpływie waszej klasy rządzącej, którą nazywamy Kabałem, i o naszej obecności tutaj w waszym świecie i dlaczego tutaj jesteśmy. Pragniemy, aby więcej z was dowiadywało się o tych faktach na porządku dziennym, i mamy w zamiarze zwiększenie tej produktywności. Zostaliście w pełni wyposażeni w konieczne narzędzia potrzebne do satysfakcjonującego ukończenia tej pracy. Jedno z waszych największych narzędzi jest dokładnie przed wami w tym momencie, gdyż zostało zaprojektowane i zasiane w waszym świecie, aby pozwolić wielkiej liczbie ludzi łączyć się ze sobą i praktycznie natychmiastowo dzielić się informacjami.

Mówimy wam, abyście wykorzystywali te dary i ich wielki potencjał, gdyż jest to być może wasz największy sprzymierzeniec w tym czasie, w którym sprzymierzeńcy są tym czego potrzebujecie bardziej niż czegokolwiek innego. My jesteśmy waszymi sprzymierzeńcami, i możemy zostać wykorzystani także jako wasz wielki potencjał, i ponownie, doradzamy wam, abyście wykorzystywali narzędzia, które są przed wami w tym właśnie momencie, aby pomóc wam otworzyć drzwi dla darów, które przynosimy, aby pomóc usunąć Kabała i ich nikczemną agendę i pomóc wam pomóc sobie w przywróceniu waszej matki Ziemi do jej pięknej i nieskrzywdzonej postaci, co ponownie, pozwoli jej i jej ludziom wzrastać i rozwijać się i kontynuować wspólna podróż wokół waszej galaktyki i waszego wszechświata.

Kładąc fundamenty pod tak historyczne spotkanie między istotami z różnych światów jest wielkim zadaniem, które prezentuje wiele wspaniałych wyzwań. Jasno rozumiemy jak wielkim wyzwaniem byłoby to tutaj, na tej planecie, dlatego też umieściliśmy tutaj w ramach inkarnacji wiele wykwalifikowanych i utalentowanych istot z całego kosmosu, aby stały się jednym z ludźmi tego świata i aby pewnego dnia przebudziły się i odpowiedziały na swoją misję, aby sprowadzić do tego świata nową drogę bycia. Mówimy wam dzisiaj, że z dumą patrzymy na tak wielu z naszych Pracowników Światła, nasze Gwiezdne Nasiona, odpowiadających na ich wezwanie do obowiązku, i pragniemy zobaczyć wielu więcej budzących się na swoją prawdziwą tożsamość i cel bycia tutaj, w tym okresie, w tym czasie. Prosimy tych z was, którzy się przebudzili na ten boski cel, abyście robili cokolwiek macie robić, aby obudzić waszych braci i siostry, którzy także tutaj są, ale jeszcze pogrążenie w głębokim śnie.

O wiele więcej Pracowników Światła zeszło tutaj niż było to potrzebne dla tego projektu, aby pozwolić nam na absolutną pewność, że obudzi się dostateczna liczba i odpowie na wezwanie, aby wykonać każde zadanie, które musi być wykonane. Jest tylu więcej z was niż Ci, którzy na ten moment odpowiedzieli na wezwanie, i widzimy to jako istotne, aby obudziło się znacznie więcej. Ponownie, posiadacie narzędzia do waszej dyspozycji, które zostały zapewnione przez inteligencję o wiele bardziej zaawansowaną niż tutaj w waszym świecie, bez względu na to komu się aktualnie to przypisuje. Uznanie nie jest dla nas ważne w ostateczności. To co jest ważne to bezpieczeństwo i dobre samopoczucie waszej planety i wasze, naszych drogich kochanych braci i sióstr tego wszechświata.

Pragniemy w tym czasie widzieć wszystkich was przebudzonych i rozumiejących wagę waszych ról tutaj w tym świecie, aby wykorzystać zapewnione dary i rozpocząć delikatne budzenie tak wielu ilu tylko możecie, na ich wyższy cel i ważne sprawy, którymi trzeba się zająć tutaj w waszym świecie. Kiedy wystarczająca liczba zostanie osiągnięta, ruszymy do przodu z etapami operacji, które sprowadzą na wasz świat wielki zmiany, które są konieczne i pozwolą waszej planecie i waszym ludziom wzrastać ponad wszystko co kiedykolwiek wyobrażało sobie każde z was. Pozwólcie nam wspólnie zacząć, a sięgniecie po zasłużone nagrody, zapewnione wam przez waszego Stwórcę. Jest to nasza obietnica dla was, naszych braci i sióstr z Ludzkiej Rodziny.

Jesteśmy waszą Rodziną Światła z Gwiazd

Channeling przez : Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk z terazjesttenczas.blogspot.com

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: