Skip to content

22 maja 2012

Reblogujemy ten post na naszej stronie dzięki uprzejmości Krystal Freeman z bloga Transformacja 2012 🙂 !

Złoty Wiek Gai

.

.

W miarę przemijających dni widzimy oczekiwanie rosnące w sercach pracowników Światła. Widzimy niepokój rosnący w was wszystkich i wszystko o czym możemy teraz mówić to to, że ten niepokój zostanie złagodzony wraz z konkluzją obiecanych wydarzeń w ciągu nadchodzących dni.

Wiemy o waszym niepokoju, kochamy sposób w jaki rozprzestrzeniacie informacje na cztery strony świata i możemy powiedzieć, że ta miłość, która wylewa się z waszych serc jest fundamentalna dla Wzniesienia planety i czyni to naszą pracę jeszcze bardziej satysfakcjonującą.
Stwierdzamy, że podczas nadchodzących dni Ziemia będzie bombardowana rozbłyskami słonecznymi i jako rezultat tego, wszyscy mieszkańcy planety otrzymają to doładowanie energetyczne. Ta fala energii przyczyni się do dalszego przyspieszenia procesu dostosowywania waszego DNA. Chcielibyśmy także nadmienić, że te fale energii nie spowodują bólu, chyba, że wasz poziom energii jest niski. Z tego powodu, prosimy was, abyście ciągle podnosili wasz poziom wibracji do częstotliwości kompatybilnych z tymi, które docierają do…

View original post 513 słów więcej

Advertisements

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: