Skip to content

Wątpliwości, obawy i lęki przekaz od Saul poprzez Johna Smallmana [22.04.2012]

18 Maj 2012

W miarę jak nadchodzi moment przebudzenia, wielu z was czuje że dalsze trzymanie światła wyczerpuje waszą energię, ponieważ pomimo waszej wiary ciągle macie wątpliwości co do nieuchronności tego wielkiego wydarzenia. Jest to zrozumiałe, ponieważ przywykliście do rozczarowań niewykorzystanych okazji, nieodbytych spotkań i niezrealizowanych wydarzeń, na które mieliście nadzieję, i których bardzo oczekiwaliście. I boicie się że ponownie się rozczarujecie.

Iluzja zawsze będzie prowadziła do rozczarowania; taka jej natura i ponieważ spędziliście w niej tyle czasu zaczęliście go oczekiwać. Jesteście jednak boskimi stworzeniami o ogromnej mocy, co oznacza że macie moc by iluzję zmienić i się z niej obudzić. Zbiorowo, ludzkość zawsze zmieniała iluzję poprzez sam akt myślenia o tym co się w niej dzieje, mimo to, jako że wasz proces myślowy jest głęboko uwarunkowany przez iluzję, to co się wydarza często wydaje się być zupełnym przeciwieństwem tego, na co liczyliście. Wielu z was, mając nadzieję na najlepsze, przygotowywało się na najgorsze i to w konsekwencji zostało wam dostarczone.

Ci, którzy was kontrolują, zachęcają do takiego toku myślenia i dokładnie to co chcą osiągnąć – najgorsze (tak jak to postrzegacie) – ponieważ wierzą, że to wzmacnia ich wpływ na was.  Wydaje się wam że niewiele możecie zrobić jako jedna osoba, by zmienić stan na lepszy, pozwalacie więc by wątpliwości, depresja, oraz generalnie negatywne osądy i nastawienie zajmowały wasze umysły.  Robienie tego to oddawanie waszej mocy! – oddawanie jej tym, którzy twierdzą, że wiedzą co jest dla was najlepsze, którzy kreują sytuacje zachęcające do takiego myślenia.  I takie nastawienie zachęca tych, z którymi macie kontakt, aby również tak myśleli.

To bardzo mocna pętla negatywnego sprzężenia zwrotnego, którą musicie wyłączyć, możecie wyłączyć i wyłączycie poprzez zdecydowane trzymanie światła. To jest wasze zadanie, wasza odpowiedzialność oraz wasza przyczyna bycia związanymi z Ziemią w ewolucji ludzkości. Macie całą duchową pomoc ,której potrzebujecie by pokonać wątpliwości i strach, ale musicie użyć jej poprzez trzymanie światła wysoko, tak aby wszyscy mogli je zobaczyć.

Bądźcie pozytywni! Wasze przebudzenie jest bosko zapewnione i głęboko w środku wiecie, że tak absolutnie jest.  Uwolnijcie się więc od wątpliwości – są one całkowicie nieuzasadnione – i odetchnijcie miłością, która czeka na waszą akceptację. Miłość was wtedy otoczy rozjaśniając światło, które niesiecie, rozwiewając wątpliwości i podnosząc poziom energii.

Gdy uwolnicie się od wątpliwości, nawet jeżeli na początku jedynie na chwilę, cała wasza osobowość rozjaśni się i ci naokoło was poczują to.  Pomyślcie o chwilach, gdy słuchaliście mówcy motywacyjnego, który podnosił was na duchu i zdajcie sobie sprawę, że kiedy nie macie wątpliwości, wy też jesteście takim motywującym mówcą!  A to podnosi i dodaje odwagi innym.

Celem trzymania waszego światła wysoko jest motywowanie siebie i wszystkich naokoło do przebudzenia. Jak powiedziałem, macie całą pomoc z duchowych sfer jakiej potrzebujecie by to zrobić, ale musicie odpowiedzieć silną chęcią przebudzenia, ponieważ macie wolną wolę by to zrobić i nie możecie być do tego przymuszeni, ani nie będziecie.  Wolą Boga jest, abyście używali swoich boskich darów – wolnej woli, miłości, współczucia, akceptacji, przebaczenia i innych – tak jak tego prawdziwie pożądacie. Ale możecie to zrobić jedynie pozbywając się waszych wątpliwości, strachu i lęków, lub jakichkolwiek uczuć sugerujących, że nie jesteście naprawdę godni.

Ponieważ kiedy żywicie te ograniczające wierzenia i ich się trzymacie, przekonani że są one prawdziwe, pozwalacie aby rządziło wami wasze ego, potwierdzające wasze obawy i prowadzące was do osądzania innych i wzmacniania własnej potrzeby by mieć rację.  I w tym stanie to co wasze ego wam dyktuje wydaje się być prawdą i wasza wola by podążać za jego przewodnictwem wydaje się mieć sens.  Jednakże, kiedy uwolnicie się od tych  wierzeń – i doprawdy, nie służą już one wam – odkryjecie, że czujecie się znacznie bardziej wolni.  Wasze prawdziwe chęci przyjdą wam na myśl – wasze pragnienia, które są zawsze zgodne z boskością.  Otwórzcie serca, pozwólcie Miłości je obmyć, wdychajcie ją, poczujcie jak wypełnia całe wasze jestestwo – i zrozumcie jak bardzo Bóg was kocha.

Z tak dużą ilością miłości, Saul.

22 kwietnia 2012 poprzez Johna Smallmana

Przetłumaczył: Michał

http://krystal28.wordpress.com/2012/04/30/watpliwosci-obawy-i-leki/

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: