Skip to content

Wszystkie wasze starania przyczyniają się do olbrzymich zmian przekaz od Melchizedek

17 Maj 2012

Ukochani, te dni, które teraz przeżywacie, prowadzą was ku większej równowadze, harmonii i integracji ze wszystkimi aspektami waszej Istoty i będzie to trwać do czasu, aż wszystkie wasze części, które nie są Miłością, zostaną przez WAS pokochane i stopione w całość.  Jest to teraz najważniejszym zadaniem i celem przed wami: uświadomienie sobie, że jesteście twórcami własnego życia i że MACIE wszystkie niezbędne narzędzia, aby osiągnąć zarówno osobiste, planetarne, jak i kosmiczne Wzniesienie.  Miłość i współczucie dla waszej Jaźni jest ważną częścią procesu, gdyż jeśli nie umiecie kochać samych siebie bezwarunkowo, jest niemal niemożliwe kochać innych w ten sam sposób.

Jesteście już niedaleko tego celu, gdy dalej pracujcie nad swym oczyszczeniem oraz asymilacją wyższych kosmicznych częstotliwości, które wlewają się przez waszą czakrę korony z Wielkiego Słońca Centralnego.  Więcej skupienia się potrzeba wam teraz na energetyzacji waszej czakry „gwiazdy Ziemi”, która znajduje się w przybliżeniu 15-30 cm pod waszymi stopami. Wizualizując przepiękne przejrzyste białe światło w tym obszarze pod stopami, a potem korzenie wyrastające aż do krystalicznie diamentowego serca Matki Ziemi, umożliwiacie uzdrawiającemu i wspierającemu strumieniowi energii dotrzeć do was z Jej serca przez wasze stopy i w górę kolumną kręgosłupa do waszego serca, gdzie ta energia spotka się z kosmicznymi energiami z Centralnego Słońca.

W czasie nadchodzących dni i miesięcy pozwalajcie sobie na jak najwięcej relaksu, po prostu BĄDŹCIE w danej chwili i przyjmujcie strumień energii, jaki wpływa do waszej Istoty.  Jesteście istotami wysoko energetycznymi, a wpływ promieniowania waszej sygnatury i systemu energii wywołuje sukcesywne podwyższanie energii sieci świadomości masowej. Gdy chodzicie po Ziemi, wasze rozszerzone pola auryczne zaczynają się łączyć ze sobą nawzajem, a to z kolei zwiększa ilość Światła, jakie przepływa przez sieć krystaliczną Ziemi. Jest to sieć informacyjna, dzięki której łączycie się z wszelkimi  dostępnymi jej uaktualnieniami oraz dostajecie wieści o najnowszych wydarzeniach, jakie się rozgrywają podczas procesu Wzniesienia.

Wykorzystajcie swe wewnętrzne zasoby, aby dostroić się do tej sieci Światła i mocy, i upewniajcie się, że wasze intencje skupiają się wyłącznie na najwyższym dobru wszystkich, że cokolwiek, co sobie wyobrażacie, jest tym, czego zamanifestowania się naprawdę pragniecie w swym życiu indywidualnym i globalnym na najwyższym duchowym poziomie. My z wyższych wymiarów otaczamy was naszą miłością i wsparciem, ale to właśnie wy, nasi naziemni wojownicy Światła, potrzebni jesteście tutaj, aby wizualizować, wysyłać intencje i PROSIĆ o najwyższe dobro i najdoskonalszy rezultat we wszystkich waszych myślach. Wiedzcie, że moc waszych myśli i intencji jest natychmiast wzmacniana, tak że wszyscy na Ziemi, w jej wnętrzu, dookoła i ponad, będą podnoszeni w coraz wyższe wymiary ekspresji i manifestacji.

Wszystkie wasze starania przyczyniają się do olbrzymich zmian, nawet jeśli nie są one dostrzegalne gołym okiem. Jeśli zaczniecie obserwować trendy, jakie się pojawiają, ujrzycie subtelne zmiany w sposobie, w jaki zachowują się otaczający was ludzie, w jaki mówią i co robią w swym codziennym życiu. Pojawia się więcej namysłu i  zastanowienia przez podjęciem działania, a ludzie zaczynają brać odpowiedzialność za każdą część swego życia. Jest to bardzo dobry znak, gdyż oznacza on, że praca, jaką wszyscy wykonywaliście, a która była częścią waszego kontraktu duszy jeszcze zanim postawiliście nogę na tej Planecie, przynosi już rezultaty, a wasza siła i nieustępliwość zaczynają wydawać owoce, pozwalając wam wkrótce doświadczyć rozkwitu darów, których posiadania nie mieliście do tej pory świadomości.

My z wyższych wymiarów jesteśmy bardzo podekscytowani i szczęśliwi, mogąc powitać was w domu.  Jest to tylko kwestią stopienia się nowych wymiarów, co wprowadzi wasz świat w inną percepcję czasu niż wasza aktualna. Powoli i stopniowo osiągniecie sukces i zwycięstwo, więc radzimy wam, żebyście byli bardzo dobrzy dla siebie, dla tych, których kochacie oraz tych, którzy znajdują się w waszej sferze wpływów. Miłość JEST największą siłą we Wszechświecie, a teraz nadszedł czas, byście skupili tę Miłość na sobie i uzdrowili wszystkie swoje aspekty, które jeszcze wymagają waszej uwagi.

JAM JEST Melchizedek

Przekazała Marlene Swetlishoff, 17 kwietnia 2012 ©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

Przetłumaczyła: Wika

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: