Skip to content

Macie prawo do otwartych, szczerych doniesień medialnych od SaLuSa poprzez Isabel Henn [22.04.2012]

17 Maj 2012

 

Wiele już powiedziano na temat nadchodzących zmian.  Wasze media wciąż jeszcze odmawiają składania sprawozdań na ich temat, ale to wkrótce się zmieni.  Reorganizacja w tym obszarze jest głównym celem naszych działań.

Macie prawo do otwartych, szczerych doniesień.  Co więcej, potrzebujemy takiego przekształcenia mediów, aby nadawać nasze programy edukacyjne.  Wasze media są ciągle jeszcze zdominowane przez kilka rodzin, które dokładnie określają, co można relacjonować i w jakiej formie.  Dziennikarze, którzy sprzeciwiają się są zastraszani lub tracą pracę.

Obecnie otwarta sprawozdawczość ma miejsce tylko w mediach alternatywnych i w Internecie.  Podjęto wiele działań, aby temu zapobiec, ale bezskutecznie.  Niestety, media te również są używane w celu zasiewania braku zaufania i obaw przed nami.   Zatem prosimy, czytajcie wszystko, wsłuchując się w swoje serce.  Prawdę lub kłamstwo odczujecie za pośrednictwem swego serca.  Ono powie wam prawdę.  Nauczcie się ufać mu.  Jest to najlepsze ze wszystkich źródeł prawdy, jakie możecie znaleźć.

Kiedy wasze media publiczne, takie jak telewizja lub prasa, zostaną zreformowane, znajdziecie także w nich doniesienia na temat bieżących wydarzeń.  Dziennikarze, którzy utracili pracę z powodu swojej uczciwości zawodowej, otrzymają nowe zadania z otwartymi ramionami.  Po trochu i wciąż zmiany zachodzą.  Wszystko idzie zgodnie z planem.

Jestem SaLuSa z Syriusza a na pokładach naszych statków czynione są już przygotowania zmierzające ku pierwszym lądowaniom i wielkiemu, ponownemu połączeniu z członkami naszej rodziny i naszej wspaniałej rodziny na waszej pięknej Ziemi.

Dziękuję, SaLuSa

SaLuSa poprzez Isabel Henn, 22 kwietnia 2012 r.

http://isa59.want2blog.net/2012/04/22/your-people-have-a-right-to-an-open-honest-reporting-salusa-through-isabel-henn-april-22-2012/

Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: