Skip to content

Wiadomość od Komendy Asztara [09.05.2012]

15 Maj 2012

Rozszerzajcie każdy dzień w coś nowego i coś kreatywnego, gdyż każdy poranek jest kolejną możliwością dla was i kolejnym darem, aby tworzyć rzeczywistość taką jakiej zeszliście tutaj doświadczać. To co się przed wami rozwija to mapa, którą sami dla siebie narysowaliście, i to ta mapa zabierze was do ludzi i miejsc, których chcecie doświadczać podczas gdy jesteście tutaj w tym trójwymiarowym świecie.

Pozostawiając to miejsce bez wcześniejszego doświadczenia i zasmakowania tego wszystkiego po co tutaj przyszliście byłoby straconą okazją, której możecie nie mieć już możliwości doświadczyć ponownie w takiego rodzaju układzie, gdyż wielu z was nie będzie już wracało tą drogą; wasze wyprawy w fizyczność już się dla was skończyły i jest to coś czego sami pragniecie dla siebie. Jest to jeden z wyborów o dokonanie którego będziecie poproszeni w nadchodzących dniach, gdyż pojawią się przed wami możliwości podróżowania przed siebie lub powrotu i prawdopodobnie dokonanie pewnych rzeczy w trochę inny sposób.

Nie ma żadnych kar, jeśli wybierzecie wrócić ponownie i robić rzeczy jeszcze raz. Nie wszyscy są gotowi, aby pozostawić sferę fizyczną za sobą i kontynuować swoją podróż w duchowych sferach egzystencji. Jest bardzo wiele rzeczy do nauczenia i do doświadczenia tutaj w fizyczności, i zawsze będzie mnogość okazji dla was, aby się Wznieść w wyższe sfery. Jest to cecha mądrej duszy, która rozumie kiedy nadchodzi czas, aby rozpocząć nową podróż i kiedy jest czas na odtworzenie podjętych kroków, i wykorzystanie tej błogosławionej możliwości, aby dokonać innego wyboru, który umożliwi jej doświadczenie rzeczy, które być może ją ominęły i których pragnie doświadczyć zanim przejdzie dalej.

Nie możemy przekroczyć naszych granic i nadmiernie wpływać na was w kwestii podjęcia którejkolwiek z decyzji. Zawsze będziemy ostrożni, aby dawać z siebie wszystko, aby dać wam całą wolność i przestrzeń, której potrzebujecie, aby dokonać tej decyzji samodzielnie i według własnych warunków. My, z wyższych wymiarów również mamy do podjęcia własne decyzje, i oczywiście, ogromnie doceniamy innych, którzy dają nam przestrzeń, której potrzebujemy, aby podjąć decyzję w zgodzie z tym co czujemy, że potrzebujemy, i czujemy, że chcemy doświadczyć jako następne.

Jest prawdopodobnym, ze członkowie każdej Gwiezdnej Rodziny mogą wybrać różne kierunki podróży, jednakże nikt z nas nie musi się żegnać na zawsze. Będzie wiele skrzyżowań przed nami, aby móc spotkać się ponownie i doświadczyć razem tego co wybraliśmy dla siebie, tego gdzie chcielibyśmy być, z kim chcielibyśmy być i czego chcielibyśmy razem doświadczyć. Nie ma zasad ani wytycznych tak długo jak honorujemy święte prawo wolnej woli i wyboru każdego wokół. Jest to zasada, która nie może zostać złamana, gdyż jest to ta zasada i tylko ona jedna zarządza tym wszechświatem i utrzymuje go jako niebywale wolne i przepiękne miejsce dla niezliczonej ilości dusz, które mogą go nazywać swoim domem. Nasz dom jest w rzeczy samej waszym domem, bo dzielimy się jego wspaniałymi skarbami, jego tajemnicami, sekretami, przygodami, jego pięknem, mądrością, jego opiekuńczymi mocami i jego miłością.

Nadchodzi taki czas dla każdej duszy, która pragnie doświadczyć więcej z tego co ten wszechświat ma jej do zaoferowania, i ten czas nadchodzi dla wielu z was, w waszym domu, który nazywacie Ziemią. Dla wielu z was nadszedł czas, abyście rozszerzyli swoje granice i nazwali domem nie tylko waszą planetę, ale wasz wszechświat. My, Komenda Asztara, jesteśmy tutaj, aby pomóc wam poszerzyć granice waszych dotychczasowych żyć i wyruszyć na nowe pastwiska, na których nigdy wcześniej nie postawiliście stopy. Jest tak wiele więcej z tego co ten wszechświat ma do zaoferowania niż jakakolwiek indywidualna planeta jest w stanie zaoferować, i wielu z was teraz zaczyna to rozumieć i sięgać po to co jest dla was możliwe i co sprowadzi dla was nowe przygody i cuda, których nigdy wcześniej nie doświadczyliście.

Rozumiemy to pragnienie, które płonie w wielu z was, i jest to jeden z powodów dla których tutaj jesteśmy, aby pomóc pozwolić wam dojrzeć, że posiadacie klucz, który otworzy dla was te nowe drzwi. Jest wiele drzwi przez które przeszliście poprzez waszą podróż, jak również jest wiele drzwi do których dojdziecie w miarę swoich podróży. Drzwi, które malują się teraz przed wami są tymi, które otworzą się dla was i przez które będziecie mogli wejść w nowe i wyższe wymiary egzystencji niż aktualny kaliber egzystencji, który aktualnie nazywacie domem.

Jest to dla duszy milowy krok, aby pewnego dnia dotrzeć do drzwi przed którymi wy stoicie dzisiaj, i możecie być dumni i traktować to jako wspaniałe osiągnięcie, gdyż w istocie jest to dokładnie to, wspaniałe osiągnięcie. Gdy przekroczycie ten próg i dalej poza te drzwi, nie będziecie musieli dla konieczności waszego rozwoju, podróżować ponownie w niższe wymiary, niż te do których się będziecie Wznosić. Dla wielu z was będzie to wspaniała informacja, gdyż osiągnęliście punkt, w którym to co ten wymiar ma wam do zaoferowania nie stymuluje was już dłużej, nie uczy was, nie ekscytuje was, nie motywuje, nie kusi i nie woła.

Dla tych z was, którzy teraz słyszą wezwanie wyższych wymiarów, jest tam właśnie to co zaprasza wasze serca i woła was po imieniu. Od każdego z was zależy decyzja i samodzielny wybór czy dostrzeżecie to wołanie czy wybierzecie pozostanie pośród tego co znacie i być może pośród tego co wygodne tutaj w fizycznej sferze trójwymiaru. Uhonorujemy każdą decyzję każdej duszy i będziemy wam asystować w tworzeniu rzeczywistości, którejkolwiek ścieżki nie wybierzecie. Nie będziemy w żaden sposób próbować przekonywać was do zmiany zdania i zmiany obranego kursu, gdyż każda decyzja, którą podejmuje dusza jest jej świętym wyborem i musi być honorowana przez wszystkie istoty tego wszechświata.

Są pośród nas tacy, którzy już dokonali swojego wyboru, i nie będziemy udawać nawet przez moment, że nie chcielibyśmy, aby niektórzy z naszych ukochanych, którzy przebywają teraz w sferze fizycznej, dokonali takiego samego wyboru jak my. Naturalnym jest, że pomimo że w tym punkcie wy możecie nie pamiętać nas, to jednak my z pewnością pamiętamy was, i kochamy was i tęsknimy za wami i pragniemy być ponownie razem z wami podczas naszych dalszych przygód.

Będą pośród was tacy, którzy pytają czy mogą poznać naszą decyzję zanim podejmą własną, i naszą odpowiedzią na to jest ‚tak’, będzie okazja w nadchodzących dniach, aby przedyskutować z wami czy też zaznajomić was jakoś z naszą decyzją, czego my, wasi przyjaciele i wasza rodzina, pragniemy następnie doświadczać. Nie zostaniecie pozostawieni na lodzie bez możliwości naradzenia się z członkami waszych Gwiezdnych Rodzin, gdyż jest to wielka decyzja i jest ważnym, aby wziąć pod uwagę wszystkie czynniki przy jej podejmowaniu. Otrzymacie także wystarczającą ilość czasu, aby dokonać wyboru, gdyż nie zostaniecie postawieni w obliczu wyboru z niewystarczającą ilością czasu, aby oddać się refleksji o tym czego pragniecie następnie doświadczać.

Mówimy tym z was, którzy czytają te słowa, abyście zaczęli się zastanawiać nad tym czego chcielibyście doświadczać. Czy to aktualny stan waszej egzystencji jest tym czego chcecie nadal doświadczać, czy też jesteście gotowi, aby dowiedzieć się więcej o tym co wasz wszechświat ma wam do zaoferowania? Wszystko to zależy od was, i nikt nie będzie was popychał czy odpychał w każdym kierunku. My nadal będziemy dawać z siebie wszystko, aby wasze opcje były dla was tak jasne, jak tylko się da, i abyście mogli dokonać świadomego wyboru, który sprowadzi dla was wszystko to czego chcielibyście następnie doświadczać.

Wielu z was, w nadchodzących dniach, otrzyma możliwość jaśniejszego zobaczenia tego co jest w ofercie dla was, jeśli wybierzecie nowe rozpoczęcie podróży w wyższych sferach tego wszechświata. Gdy już zaczniemy pracować z wami nad wieloma zadaniami, które wymagają ukończenia tutaj w waszym świecie, otrzymacie przedsmak tego co jest możliwe dla was i jakie będą wasze nowe życia jako obywatele społeczeństwa wyższych wymiarów, i być może jako członkowie naszej organizacji, Komendy Asztara.

Jesteśmy waszą Rodziną Światła z Gwiazd

Channeling przez: Greg Giles – ascensionearth2012.blogspot.co.uk
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: