Skip to content

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła [26.04.2012]

6 Maj 2012

Jednego dnia chcielibyśmy wyposażyć was w listę wszystkich światów i ras istot, które są tutaj w tym czasie w ramach współpracy. Jest mnogość różnych światów, które pomagają wam i czuwają nad wami, i chcielibyśmy abyście mieli lepsze zrozumienie tego kim oni są i kim wy jesteście. Jesteście mieszanką wielu różnych gwiezdnych ras i światów tego wszechświata. Nie jesteście tylko jedynymi ludźmi w zrozumieniu, że nie pochodzicie z jednego miejsca we wszechświecie. Jesteście jedną rasą, Rasą Ludzi, ale wasze geny są specjalną mieszanką wielu ras, które stworzyły sojusz, aby lepiej operować uniwersalnymi sprawami politycznymi i wolnościowymi w wielu różnych systemach gwiezdnych, które posiadają inteligentne życie.

Jest tak od wielu eonów, gdzie różne istoty z różnych części wszechświata zebrały się razem w pokojowej współpracy, aby ulepszyć siebie i życia innych. Tak się sprawa ma tutaj, w tym czasie, na waszej planecie, jako, że wiele różnych od siebie ras, światów i systemów gwiezdnych połączyło swoje talenty i swoje geny, aby stworzyć rasę istot, które są prawdziwą reprezentacją tego wspaniałego sojuszu inteligentnych gatunków. Każdy jeden z was jest umiłowanym produktem tego wielkiego starania. Każdy z was jest kochany, pielęgnowany i chroniony, gdyż każdy z was jest członkiem naszej rodziny.

Spróbujcie dojrzeć siebie jako dumę wielu gwiezdnych rodziców i pozwólcie temu, aby pozwoliło wam lepiej zrozumieć naszą misję i dlaczego jesteśmy tutaj w tym czasie. Tak jak twierdziliśmy przez cały czas i wkrótce będziemy mieć możliwość udowodnić wam, nie jesteśmy tutaj przez samolubne pobudki lub żeby wami manipulować czy też wykorzystać waszą planetę dla jakichkolwiek samolubnych powodów. Jesteśmy tu jako wasza rodzina, i jako nasza rodzina, kochamy i szanujemy was i działamy tylko dla waszego większego dobra pod każdym względem.

Wielu z was w tym czasie jest przedstawianych waszym Gwiezdnym Rodzinom w taki czy inny sposób. Z wieloma z was jest nawiązywany kontakt telepatyczny i daje się wam różne idee na to skąd w tym wszechświecie pochodzicie. Wszyscy z was, w tym czasie czy w innym, w nadchodzących dniach otrzymają tą informację od waszych szanownych Gwiezdnych Rodzin, i pragniemy abyście wiedzieli, że nie ma w tym żadnych uprzedzeń czy faworyzowania , gdyż Ci z was, którzy są teraz kontaktowani w tym czasie, są tymi, którzy są nie tylko gotowi, aby otrzymać tą informację, mentalnie i emocjonalnie, ale którzy są także zdolni do otrzymania tej informacji telepatycznie. Ta metoda komunikacji z wami musi być dodana w tym czasie ze względów bezpieczeństwa. Dlatego właśnie nie możemy publicznie opublikować listy imion i waszych domowych światów, czy też komunikować się z wami na popularniejsze sposoby. Zapewniamy was wszystkich, którzy są zainteresowani takimi informacjami, że to się zmieni w nadchodzących dniach, gdy Ci, którzy jeszcze stoją na drodze do waszego nowego świata, zostaną usunięci z waszego społeczeństwa.

Rozmawialiśmy rozlegle o usunięciu tych osób sprzymierzonych z ciemną agendą i pragniemy abyście wiedzieli, że ta operacja nie jest statkiem, którzy żeglował czy też ideą lub konceptem, który został porzucony i zapomniany. Te aresztowania będą miały miejsce, nie może być innej drogi, gdyż te osoby prezentują blokadę drogową do waszego nowego świata i nie będzie nic i nikogo, kto będzie miał pozwolenie na pozostanie tutaj jako przeszkoda do tego co jest prawowicie wasze i będzie wasze. Jest to jedna z przyczyn dla których jesteśmy tutaj z wami, i razem nie doznamy niepowodzenia. Ta operacja usunięcia tych osób nie jest naszą operacją, ale operacją naszych Ziemskich sojuszników, i my uczestniczymy w tej operacji poprzez oferowanie naszych umiejętności w określonych obszarach działań. Jest to bardzo zawiła operacja i włożono w nią, i nadal się wkłada, wiele planowania. W tym czasie, ten plan idzie do przodu i ujrzycie, w odpowiednim czasie, rezultat ogromu pracy i wysiłku włożonego przez tak wielu ludzi. Tak będzie. Nie może być innej drogi.

Kontynuując w nadchodzących dniach, zaczniecie widzieć więcej efektów pracy waszych braci i sióstr, w usuwaniu Ciemnych z ich pozycji władzy. Niektórzy z was widzą w tym czasie rezygnacje i zwolnienia na wielu różnych poziomach biurokracji, osób, które wybrały dobrowolnie oczyszczenie drogi dla nadchodzących osób sprzymierzonych ze światłem i waszym nowym światem. Te wszystkie manewry są częścią większego obrazka, i każda pojedyncza zmiana na stanowiskach jest krokiem ku waszej nowej drodze życia. Postrzegajcie każdą rezygnację, czy też zwolnienie, jako pozytywny krok w stronę naszych wspólnych celów, gdyż w rzeczy samej, tak właśnie jest.

Pragniemy w tym czasie, abyście utrzymywali wasz ogień w sercach dla waszego nowego świata, gdyż jest on już znacznie bliżej niż może wam się wydawać i będzie wasz, nie da się tego zatrzymać. Osiągnięto o wiele za dużo, aby pozwolić czemukolwiek zatrzymać wasz nowy dzień przed wspięciem się na horyzont. Ten dzień nadejdzie; zbliżacie się do niego każdego dnia, podczas gdy my, wraz z sojusznikami na Ziemi, kontynuujemy naszą pracę niestrudzenie w kierunku naszych wspólnych celów. Prosimy was, naszych Pracowników Światła w terenie, abyście również kontynuowali swoje wysiłki, gdyż nie jest to czas na zwalnianie czy też odpoczywanie od waszych zadań, a czas, abyście dodali wasze talenty i dali waszej misji wszystko co macie, gdyż wszystko to o czym dyskutowaliśmy z wami, wszystko o czym marzyliście przez tak długi czas, jest dosłownie w zasięgu ręki, i jeszcze tylko trochę wysiłku trzeba włożyć, aby to wszystko na co pracowaliście i na co zasługujecie było wasze.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: