Skip to content

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła [24.04.2012]

6 Maj 2012

Pragnę, abyście wiedzieli, że nikt kto będzie chciał się przesiedlić z obszarów, które uważamy, że mogą być zagrożone powodziami, nie będzie pozostawiony sam sobie, bez naszej pomocy i każdej możliwości, aby przesiedlić się na tereny, które uważamy za bezpieczne i nie zagrożone jakimkolwiek podniesieniem się poziomu mórz. Możecie pomóc nam pomóc wam poprzez pozbycie się wszelkich wątpliwości i strachu, które mogą być w was obecne, że waszemu życiu może zagrażać jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Wasze życia nie są w żaden sposób narażone na niebezpieczeństwo czy też ryzykowne sytuacje. Wasze życia są całkowicie bezpieczne, i posiadacie wybór i wszelką moc, której będziecie potrzebować, aby upewnić się o waszym indywidualnym bezpieczeństwie, jak i również o bezpieczeństwie waszych rodzin.

Nikt nie będzie zmuszany do przesiedlenia. Nie robimy tego. Jak również, nie zostawimy nikogo, kto akceptuje naszą pomoc, samemu sobie. Tego również nie zrobimy. Spróbujcie spojrzeć na ten okres waszej historii jak na wyzwanie i test mierzący jak daleko zaszliście jako społeczeństwo, jak wiele się nauczyliście i jak daleko odsunęliście się od ograniczającej emocji strachu. Dajcie z siebie wszystko nie patrząc na nadchodzące dni jak na zagładę czy też koniec świata, gdyż nie jest to akuratny opis tego co maluje się przed wami.

Wszystkie społeczeństwa tego wszechświata muszą wcześniej czy później doświadczyć wyzwań i prób ich siły i woli, tak jak i wy tego doświadczycie i doświadczaliście. Doświadczenie przed wami nie jest swego rodzaju fuksem czy też wybrykiem natury. Tak wiele w waszej podróży zostało skrzętnie zaplanowane, aby wyciągnąć z was to co najlepsze i pozwolić każdej jednej duszy inkarnować, aby mogła osiągnąć szczyt, co nie byłoby możliwe bez tego rodzaju doświadczeń i okazji wyrastających przed nimi. Patrzcie na nadchodzące dni właśnie tak, gdyż w rzeczy samej, tym właśnie są; okazją dla każdego z was pojedynczo, jak i dla społeczeństwa jako całości na osiągnięcie nowego poziomu egzystencji, jak i okazją do sprostania wyzwaniom z odwagą, pewnością i determinacją, podczas gdy łączycie wszystkie zestawy szlifowanych umiejętności, i razem jako jedność, możecie pokonać każdą przeszkodę, która się przed wami pojawi.

Pragniemy, abyście wykorzystali w pełni potencjał możliwości, jakie te wydarzenia ze sobą niosą, i pragniemy, aby każdy z was skorzystał wielce z tego co oferują wam te możliwości. Tego rodzaju możliwości nie są oferowane zbyt często w tym wszechświecie, i pragniemy abyście wiedzieli, że włożono wiele wysiłku w to wydarzenie i poświęcono temu wiele lat pracy, aby to wszystko stało się możliwe dla każdego z was. Wykorzystajcie tą sposobność, wykorzystajcie jej pełny potencjał i pozwólcie temu, aby pozwoliło wam dosięgnąć pełnego potencjału, gdyż to o to właśnie w tym wszystkim chodzi.

Czy teraz widzicie te nadchodzące dni w trochę inny sposób? Czy postrzegacie te nadchodzące dni jako coś innego niż tylko pechowy akt natury lub coś czego należy się obawiać? Czy widzicie te zawiłe procesy tego wszechświata, które sprowadzają wam to wydarzenie, i wraz z tym, złota możliwość dla was, aby rozłożyć skrzydła, która uniesie was i poniesie ku nowemu początkowi i nowej drodze życia? Mówimy wam, że wydarzenia układające się przed wami są istnym błogosławieństwem, i mówimy wam, że nie jesteście pechowcami czy nieszczęśnikami stojąc w obliczu tych wyzwań, za to jesteście błogosławieni i kochani i dlatego stoi przed wami ta możliwość. Pozwólcie nam pomóc wam w każdy sposób w jaki jesteśmy w stanie w wydobyciu z tej okazji wszystkiego co jesteście w stanie zyskać, wszystkiego co jest tylko możliwe i wszystkiego co zostało dla was zaplanowane.

Pomogliśmy w projektowaniu tej możliwości dla was. Nie jesteśmy tu, aby was skrzywdzić w jakikolwiek sposób, czy też dodawać wam jeszcze więcej wyzwań. Jesteśmy tu aby pomóc w przezwyciężeniu i pokonaniu każdego wyzwania, które się przed wami pojawi, aby pozwolić wam wzrastać ponad wasz aktualny trójwymiarowy stan, do miejsca w którym my istniejemy, w królestwie zwanym domem. Strach nadchodzących dni i wyzwań stojących przed wami, jak również strach przed nami i oferowaną przez nas pomocą mogą i będą działać prezentując wam jeszcze więcej wyzwań. Tak to właśnie jest, i my robimy wszystko co możemy, aby pozwolić wam dostrzec i zrozumieć jak jednym z waszych największych wyzwań w tym czasie nie są żadne wstrząsy na Ziemi czy podnoszący się poziom mórz, ale właśnie emocja strachu.

Czy zaczynacie rozumieć to trochę jaśniej? Czy dostrzegacie powoli, że tak naprawdę to strach i tylko strach jest waszym wyzwaniem, któremu musicie podołać? Czy widzicie jak wszystko inne zostało ostrożnie zaprojektowane tylko po to, aby dać wam możliwość przezwyciężenia waszych obaw? Mogło tu być jedno z wielu wyzwań zaprojektowanych i zaimplementowanych, aby pozwolić wam przezwyciężyć emocję strachu, i te wydarzenia umiejscowione przed wami, są wam pokazane tylko dlatego, że zostały wybrane przez wzgląd na wiarę w to, że dadzą wam one najlepszą sposobność i potencjał w tym właśnie czasie.

Są pośród was tacy, którzy nie okazują w tym czasie strachu, i mówimy tym z was; bądźcie tymi, którzy pokazują drogę i demonstrujcie innym, jak radzicie sobie z tymi sposobnościami i jak postrzegacie te możliwości. Pokazujcie innym, że jesteście przewodnikami i pokazujcie jak kroczyć dzielnie w nadchodzące dni, oraz jak wyjść z emocji strachu i pozostawić tą emocję za sobą, gdyż nie ma dla niej miejsca w waszej przyszłości. Kroczcie odważnie w wasze nowe dni i nowy świat, gdyż on was kusi. Kroczcie dzielnie w wasze nowe ja i wasze nowe życia, gdyż ten dzień nadszedł. Idźcie odważnie naprzód, nie patrzcie za siebie, i pamiętajcie, że nigdy nie jesteście sami, na każdym waszym kroku na drodze, gdyż macie kochającą rodzinę wszędzie w całym kosmosie.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: