Skip to content

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła [14.04.2012]

6 Maj 2012

Mimo niektórych plotek, które mogliście słyszeć, przesiedlenia niektórych osób, które aktualnie żyją na obszarach, które okazały się zagrożone powodzią, będą bardzo łatwą i prostą procedurą, która zostanie przeprowadzona dostatecznie wcześniej, zanim któreś z tych terenów zostaną dotknięte. Jesteśmy tu, aby asystować w tej procedurze i dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom ten proces będzie zakończony gładko i efektywnie. Nie ma absolutnie niczego czego można się obawiać w tej kwestii, i my zrobimy wszystko co możemy, aby upewnić się, że każda osoba, która żyje na tych obszarach, miała mnóstwo możliwości na przeniesienie na tereny, które uważamy za bezpieczne. Poprzez nasze zaawansowane technologie, nikt nie będzie musiał polegać tylko na swoich własnych zasobach w kwestii tych przesiedleń. To jest to co zaoferujemy, i od każdej pojedynczej osoby, która żyje na tych terenach zależy czy zechce zaakceptować naszą pomoc czy nie.

Nie będziemy nalegać, aby ktokolwiek zaakceptował naszą propozycję pomocy w przesiedleniu z tych obszarów, i każdy będzie mógł tego dokonać na własną rękę, wedle wyboru. Pragniemy, aby jasnym było, że osobom, które przesiedlą się na bezpieczne obszary nie stanie się żadna krzywda i pragniemy w tym czasie obalić nieuzasadnione plotki propagowane przez tych kilku, którzy mają strach w sercach, jakoby jest to jakiś rodzaj oszustwa, żeby was zmylić i przesiedlić na obszary, na których moglibyśmy was w jakikolwiek sposób kontrolować. Jest to jawnie oparta na strachu emocja tańcząca z umysłem kilku osób, i mówimy wam, abyście odnaleźli w waszych sercach zaufanie. Znajdźcie to w sobie, dostateczną siłę, aby oprzeć się tej wibracji strachu i nie pozwolić tym, którzy żyją w tych niskich wibracjach, prowadzić was w dół ścieżki, która nie jest waszym własnym wyborem. Jest to czas dla każdego z was, aby decydował za siebie, którą ścieżką pragniecie podróżować, i mówimy wam, że wasza decyzja może być oparta na strachu lub może być oparta na miłości. Do was należy wybór, i uhonorujemy i będziemy respektować waszą decyzję.

Wielokrotnie w przeszłości podejmowaliście decyzje w oparciu o miłość lub strach, i za każdym razem doświadczaliście rezultatów waszego wyboru. Jeśli wybraliście ścieżkę strachu, doświadczyliście tego co czekało na was w dole tej ścieżki wibracji. Jeśli wybraliście ścieżkę miłości, również doświadczyliście tego co czekało w głąb ścieżki tej konkretnej wibracji. Do teraz, nie powinniśmy już musieć tłumaczyć żadnemu z was różnicy w waszych doświadczeniach wynikających z każdej z tych wibracji. W nadchodzących dniach, zostanie wam zaoferowany jasny wybór, którą to ścieżką pragniecie podążać, i doświadczycie tego co oczekuje na was na tej ścieżce.

Dla tych, którzy żyją na tych obszarach, będziecie musieli dokonać tego wyboru; nie ma innej drogi. Ten scenariusz został przez was zaakceptowany jeszcze przed waszą aktualną inkarnacją, i jest wyższy cel i powód kryjące się za tym wszystkim. Od was zależy, którą drogą będziecie chcieli kroczyć, tak jak to zawsze od was zależało i zawsze będzie zależeć od waszej decyzji dotyczącej tego co chcecie doświadczać. Tak jak powiedzieliśmy, jesteśmy tu tylko, aby pokazać wam jasno wszystkie wasze opcje. Nie jesteśmy tutaj, aby te decyzje podejmować za was.

To co trzyma niektórych z was to emocja strachu i brak zaufania ze strony innych, a nie ze strony waszej macierzystej planety. Mówimy wam, że ten rodzaj myślenia opartego na strachu jest i będzie nadal ekstremalnie ograniczający dla was poprzez wasze przyszłe dni, lub dopóki nie nauczycie się kontrolować tej negatywnej emocji. Jest to bardzo ważna lekcja dla was do pojęcia, jako że kontrola emocji jest bardzo istotnym krokiem dla waszego wzrostu w waszej podróży, i emocja strachu jest najważniejszą emocją, którą trzeba się nauczyć kontrolować. Ci spośród was, którzy czytają te słowa i czują strach, mogą wykorzystać ten czas na pracę nad kontrolą tej ograniczającej emocji. Pojawią się sytuację, które ponownie, będą wymagały od was wyboru, czy pragniecie postępować poprzez miłość czy poprzez strach, i pytamy was, czy nadal będziecie wybierać strach jako drogę, którą pragniecie podążać.

W pewnym momencie możecie powiedzieć sobie; ‚Jestem zmęczony/a wyborem i doświadczaniem ścieżki strachu, i mam zamiar się postawić i choć raz wybrać ścieżkę miłości, gdyż chcę doświadczyć tego co oferuje mi ten wybór.’ Mówimy wam, że ścieżka miłości oferuje wam bezpieczeństwo i ochronę, przyjemność i radość, przygodę, ekscytację, spełnienie, radość i szczęście, przyjaźń oraz gładką i łatwą podróż w miarę jak kroczycie przed siebie na tej świetlnej ścieżce z tak wieloma innymi, którzy również mieli dość ścieżki strachu i wybrali ścieżkę miłości. Czy to brzmi jak ścieżka, którą chcielibyście podróżować? Ta ścieżka jest dla was dostępna jako wybór, a my czekamy na waszą decyzję.

Czego chcielibyście doświadczać w miarę jak przemieszczacie się w kierunku waszej przyszłości? Czym są niektóre z rzeczy, które chcielibyście robić? Jakie są niektóre z pasji, które posiadacie i pragnienia, które sprawiają, ze serce mocniej bije? Jakie są niektóre z marzeń, które trzymaliście w sercu przez tak długi czas? Dokąd chcielibyście podróżować i jakie miejsca chcielibyście zobaczyć? Możecie mieć wszystkie te rzeczy i robić to wszystko czego pragniecie. Jest to jeden z wyborów, które są wam oferowane dzisiaj, i są to niektóre z decyzji, o których podjęcie, jesteście proszeni w tym czasie.

Pozwólcie sobie doświadczać wszystkiego czego pragniecie i nie pozwólcie strachowi wejść w wasze podejmowanie decyzji. To jest to co możecie zrobić dla siebie samych w tym czasie, i jeśli walczycie z emocją strachu, sugerujemy, abyście dogłębnie zbadali, co takiego powoduje, że doświadczacie tej emocji. Sugerujemy, abyście znaleźli sposób na zminimalizowanie tej negatywnej emocji i zamiast tego wybrali doświadczanie miłości i wszystkiego co niesie ze sobą ta emocja. Ten wszechświat ma wam tak wiele do zaoferowania, jeśli tylko znajdziecie drogę aby mu zaufać. Zaufajcie, że wszechświat was kocha i chroni, i ma dla was przygotowanych tak wiele cudów. Ufajcie, że jesteście otoczeni opieką i ufajcie, że jesteście chronieni. Ufajcie, że wszystko czego pragniecie doświadczać jest wasze i tylko czeka abyście to wybrali.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: