Skip to content

Czas Decyzji channeling przez Günther Wiechmann od Archanioł Uriel [16.04.2012]

6 Maj 2012

Chcę prosić wszystkich pracowników światła, aby każdego dnia przez 1 minutę przesyłali wszystkim innym pracownikom światła tej Ziemi myśli pełne miłości i siły. Jak weźmiecie sobie to do serca to wszyscy objęci będziecie natychmiast miłością i wzmocnieni siłą grupy! Tu Uriel, Światło Boga. Moje Ukochane Światła. Przychodzę dzisiaj z ważnymi wiadomościami, ponieważ zaczął się czas decyzji dla każdej z dusz.

Wraz z rozpoczęciem wiosny na północy i jesieni na południu, w momencie kiedy słońce stało w równiku, Ziemia wstąpiła w nową fazę która ukazuje teraz pierwsze rezultaty. Ukierunkowania i przygotowania do przejścia przez welon wielowymiarowy są ukończone.

Podróż nie rozpoczyna się dopiero podczas jazdy; potrzebne są plany i przygotowania i podróż w jedną stronę –bez powrotu– wymaga dbałości. Opiszę Wam teraz, w której fazie podróży się znajdujecie. Wybiorę obraz waszej rzeczywistości i powiem iż pociąg z pełną parą stoi na dworcu. Zwrotnice są ustawione i sygnał jest zielony. Drzwi są jeszcze otwarte i podróżnicy zajmują swoje miejsca. Niektórzy dawno temu zajęli miejsca i czekają, inni wyglądają przez okna niecierpliwie, ponieważ oczekują jeszcze innych współpodróżnych. W przejściu stoi ktoś, kto odprowadził tylko kogoś na dworzec i teraz nie może się rozstać z nim i zastanawia się właśnie, czy by jednak nie dołączyć do tej podróży.

Na peronie stoją ludzie ze łzami w oczach – oni nigdzie nie pojadą, ponieważ musieliby pozostawić swój majątek (swoją własność) i nie są w stanie tego zrobić.  Jakaś grupa stoi na peronie i dyskutuje na temat za i przeciw decyzji o tej podróży:  – „Jest to podróż w niewiadome, ja zostaję tu – tu wiem gdzie jestem”, –„Ja pojadę, gorzej tam nie będzie”, –„Ja słyszałem od przewoźnika (organizatora podróży), że to wszystko to oszustwo”, –„Nie to jest jednorazowa szansa, tak szybko i tanio nigdy stąd nie wyjedziesz”.

Tak mniej więcej wyglądałyby dyskusje w naszym obrazie. Panuje jeszcze wiele niejasności jak ta podróż będzie wyglądać. Dlatego spójrzmy na plan podróży. Rozpoczniemy małą podróżą przez znane miasto z postojami w ważnych punktach, aby umożliwić innym wsiadanie. Ta mała podróż umożliwi jeszcze raz spojrzenie z innej perspektywy naszego pociągu na stare miasta działań.

Podczas tej podróży otrzymamy od personelu pociągu specjalne oczyszczanie i zabezpieczenie, które w widoczny sposób odmieni podróżnych. Będzie to dla niektórych pozostałych powodem, aby szybko wskoczyć do pociągu i dołączyć kiedy ujrzą zmiany w podróżnych właśnie przejeżdżających. Ostatni postój znajduje się na granicy miasta – ostatnia możliwość na decyzję. Teraz będzie jasne dla każdego, że jest to ostatnia szansa zanim drzwi zamkną się definitywnie.

Kochane istoty – to tylko obraz, opowiadanie, jednak niesie ono w sobie prawdę o waszej drodze do siebie. Ten pociąg wkrótce ruszy, jak ktoś już w nim siedzi poczuje może małe szarpnięcie. Sam zobacz, czy siedzisz już w pociągu, czy też stoisz na peronie. Nadszedł czas na decyzję serca, na uwolnienie strachu i niepewności, zwrócenie ku miłości i na zaufanie sobie samemu – to odpowiada wykupieniu biletu.

Często powtarzałem – miłość do siebie samego, do Boskiego Rdzenia, które wszystkim stworzeniom własnym jest – jest kluczem. Zaufanie do siebie samego, do mądrej, nieśmiertelnej duszy jest jedynym pewnikiem w tym czasie przemian. Wiara w siebie ukarze Ci drogę, ponieważ twoje jestestwo, Twoja dusza jest prowadzona i chroniona.

Było ostatnio wiele powtarzających się ataków na pracowników światła (lightworkerów) w celu zasiania niepewności, podziału i zwątpienia. Te ataki nie powiodły się i zostały skierowane z powrotem do atakujących (sprawców). Strona duchowa nie pozwoli na żadne szkody i każdy atak zniweluje. Wy Kochane Światła, jesteście pod moją opieką. Wkrótce widoczne będą dla wszystkich oznaki przemian i będzie ich coraz więcej; proszę was jednak o utrzymanie w dalszym ciągu skupienia na swoim wnętrzu.

Nie ma nic ważniejszego od Ciebie – patrz w siebie i pozostań w równowadze. Kto kieruje swoje spojrzenie tylko na zewnątrz, łatwo popadnie w iluzję tego świata i zagubi się w lęku, zwątpieniu i złości. Boskie prawa są sprawiedliwe, zaufaj miłości i mądrości, która wszystko wyrównuje. Nie popadaj w nienawiść i zemstę teraz kiedy siły ciemności będą obnażone. Chcę prosić wszystkich pracowników światła, aby każdego dnia przez 1 minutę przesyłali wszystkim innym lightworkerom tej Ziemi myśli pełne miłości i siły. Jak weźmiecie sobie to do serca to wszyscy objęci będziecie natychmiast miłością i wzmocnieni siłą grupy! Nieście tę myśl do świata, rozpowszechniajcie ją, odczuwajcie jej działanie i bądźcie świadomi waszej siły!

Ja Uriel, światło Boga, będę Wam towarzyszył i rozsiewał Moje błogosławieństwo w Waszych myślach. Ochrona i miłość Jedynego Źródła Jestestwa jest z Wami.

Ja jestem Uriel.

Channeling od Günther Wiechmann, Archanioł Uriel, 16.04.2012

www.guentherwiechmann.de

Z niemieckiego przetłumaczyli Alicja i Sławek

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: