Skip to content

Wiadomość od Komandy Asztara [02.04.2012]

30 kwietnia 2012

Witajcie moi drodzy, chcielibyśmy wykorzystać tą sposobność, aby powiedzieć wam dzisiaj w większych szczegółach o nadchodzących dniach. Widzimy, że nasza wiadomość sprzed paru dni dotycząca tymczasowych przesiedleń osób żyjących na terenach, które według nas mogą być zagrożone powodzią, wywołała spore zamieszanie, i wielu odczuwa strach po poznaniu tej informacji. Pragniemy wyrazić się tak jasno jak tylko możemy i powiedzieć wam, że nie ma absolutnie żadnego powodu, aby odczuwać jakiekolwiek obawy na jakimkolwiek poziomie lub aby być zmartwionym o bezpieczeństwo własne, czy też waszych rodzin, przyjaciół i sąsiadów.

Chcielibyśmy podzielić się z wami dalszymi szczegółami dotyczącymi tego czego możecie się spodziewać w nadchodzących dniach i czujemy, że przyniesie wam to ulgę i spokój umysłu, wiedząc, że nie ma powodów do zmartwień. Odnośnie ostatniego kwartału waszego roku 2012, odnośnie miesięcy Października, Listopada i Grudnia, przewidujemy pewne ziemskie wstrząsy, które spowodują pewne szkody wywołane przez wodę, domom i biznesom umiejscowionym w rejonach zagrożonych powodzią. Te obszary, które widzimy jako skłonne do odniesienia pewnych zniszczeń spowodowanych przez wodę, wliczając stan Floryda w Stanach Zjednoczonych, Południowy region Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, nizinne obszary północnej Europy i obszary Południowej Azji.

To co planujemy, to tymczasowe przesiedlenia tych spośród was, którzy zamieszkują na tych obszarach, do miejsc, które nie są zagrożone żadnymi szkodami wywołanymi przez wodę. Z pewnością nie jest to nic nowego dla tych zamieszkujących Florydę i Południową Azję, gdyż wiele razy w waszej przeszłości mieszkańcy tych regionów przesiedlali się tymczasowo z uwagi na nadchodzące huragany, tajfuny i szkody wywołane podnoszącymi się poziomami mórz. Ci mieszkańcy wracali do swoich obszarów zamieszkania po tym jak sztormy przechodziły i jest to dosłownie sposób w jaki osoby żyjące na terenach zagrożonych doświadczą tych końcowych części tego roku. Jedyna różnica tym razem będzie polegała na tym, że nie będziecie musieli przesiedlać się na własną rękę, z uwagi na wasze ograniczone zasoby i małe uprzedzenie, aby się przygotować.

Ci spośród was, którzy żyją na tych obszarach otrzymają asystę Komand Asztara i naszych sojuszników z Galaktycznej Federacji Światła i dzięki naszym rozległym zasobom w postaci wysoko szkolonych członków załóg i zaawansowanych technologii, wasze tymczasowe przesiedlenia będą postępować o wiele szybciej i bardziej gładko niż każda wcześniejsza sytuacja tego typu, której niektórzy spośród was mogli doświadczyć. Ci z was żyjący na tych obszarach zostaną przez nas eskortowani przez użycie naszych zaawansowanych technologii i szybko oraz łatwo przeniesieni z terenów zagrożonych na obszary, które będą absolutnie bezpieczne dla was i waszych rodzin przez te kilka miesięcy.

Ci spośród was, którzy będą mieli wybór, aby być tymczasowo przesiedlonymi, spędzą najwyżej kilka miesięcy na terenach, które będziemy mieć dla was w pełni przygotowane i umeblowane, aby zaoferować wam absolutny komfort i wygodę, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Nie będzie nic czego byście potrzebowali lub chcieli podczas pobytu w tych miejscach, gdyż wszystko czego moglibyście ewentualnie pragnąć będzie do waszej dyspozycji na wyposażeniu. Będziecie mieć możliwość wykorzystać waszą od dawna zasłużoną przerwę od pracy i stresu związanego z waszym codziennym życiem i zrelaksować się podczas gdy dni będą mijać coraz szybciej. Będzie to wspaniała okazja dla wielu z was, aby poznać nas lepiej i oczekujemy z radością na te możliwości dzielenia się z wami tak wieloma sprawami. Mamy wam tak wiele do powiedzenia o nas i o naszej podróży i czekamy z radością na tą przyjemność płynącą z nauki mogąc dowiedzieć się wiele o was poprzez wasze opowieści, które mamy nadzieje, będziecie dzielić z nami o waszych doświadczeniach tutaj na ten pięknej błękitnej planecie.

Nadal będziemy aktualizować dla was informacje dotyczące każdego kroku od dziś aż po koniec waszych trójwymiarowych doświadczeń i jeszcze dalej, i mówimy wam, że wkrótce, w nadchodzących dniach będziemy mogli rozmawiać z wami bardziej osobiście poprzez wasze media, a nawet twarzą w twarz z tymi spośród was, którzy będą z nami pracować przy wielu projektach, które pragniemy już z wami rozpocząć. Czujemy, że gdy już będziemy w stanie komunikować się z wami w ten sposób, wielu z was poczuje ulgę od trosk, które jeszcze dzisiaj was obciążają.

Nie ma powodów do jakichkolwiek trosk o nadchodzące dni, zważywszy, że mamy podstawy, aby obserwować wasze Wzniesienie przebiegające tak jak to zostało zaplanowane, co będzie pięknym i wspaniałym doświadczeniem dla każdego z was. Tak to zostało dla was zaplanowane od wielu eonów i jesteśmy tu z wami, aby upewnić się, że doświadczycie dokładnie tego na co czekaliście stawiając pierwszy krok w tej podróży tak dawno temu. Nawet jednego kroku nie zrobicie od dzisiaj samotnie, gdyż my będziemy stać wraz z wami, ramię w ramię, poprzez ten finałowy rozdział waszych trójwymiarowych doświadczeń i pozostaniemy przy was, gdy otworzycie waszą księgę i przewrócicie pierwszą stronę waszej nowej opowieści.

Jesteśmy waszą Świetlaną Rodziną z gwiazd.

Channeling przez: Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: