Skip to content

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła [02.04.2012]

30 kwietnia 2012

Musimy się dowiedzieć, jak wielu ludzi z obszarów zagrożonych powodzią pragnie się przeprowadzić do stref bezpieczeństwa w nadchodzących dniach. Pragniemy, aby tak wielu jak to możliwe odeszło z nami i tymczasowo się przesiedliło. Oferujemy bezpieczeństwo i zabezpieczenie i będziemy posiadać bezpieczne przystanie stworzone na konkretnych obszarach w waszym świecie. Właśnie to zrobimy i będziemy asystować wam w tworzeniu koniecznych zmian, które zmniejszą siłę wstrząsów, które spowodują podniesienie się poziomu mórz. Po tym, odsuniemy się i pozwolimy Matce Naturze na podróż jej własnym koniecznym kursem.

Będzie sporo zamieszania w związku z tym procesem i chcielibyśmy rozwiać w tym czasie tak wiele nieuzasadnionych plotek ile tylko możemy. To co na pewno się nie wydarzy to kompletna destrukcja waszego świata. Jednym z powodów, dla których tutaj jesteśmy jest upewnienie się co do tego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tych spokrewnionych polach działań i wiele technologii, które pomogą załagodzić zmiany w płytach tektonicznych i zmniejszyć ich ruchliwość, pozwalając waszym ludziom przejść w przyszłość tak gładko jak to możliwe.

Posiadamy wiele metod, które pozwolą wielu ludziom przeprowadzić się bardzo łatwo i będzie mnóstwo czasu na zrealizowanie tego zadania i przesiedlić tych, którzy aktualnie żyją na terenach zagrożonych powodzią. Nie jest obecny żaden scenariusz, który miałby w was wywołać jakąkolwiek panikę czy przerażenie z jakiegokolwiek powodu. Nie jesteście sami w tym procesie i macie wielu przyjaciół w tym czasie, którzy pomagają wam, aby ten proces był dla was możliwie najłatwiejszy. Macie nasze słowo, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc wam w każdy możliwy sposób. Możecie na nas liczyć.

Pytamy, jaki jest powód dla jakiegokolwiek strachu w tym czasie, czy też w nadchodzących dniach? Pragniemy, abyście wiedzieli, że każdy z was, kto będzie zaangażowany w proces przesiedleń zrozumiał wszystko jasno przed aktualną inkarnacją. Zrozumieliście, że nie będzie się czego obawiać kiedy osiągnięcie ten punkt, i zrozumieliście jasno cały ten proces. Pytamy was, co się zmieniło dla was, że dziś reagujecie z takim strachem. Mówimy wam, że nigdy nie było się czego obawiać i nie ma się czego obawiać teraz. Wy i wasi ludzie wkroczycie w przyszłość bezpiecznie i pokojowo, gdyż nie ma takiej przeszkody, która postawiona przed nami, byłaby nie do pokonania.

Prosimy was w tym czasie, abyście demonstrowali innym wokół was tak wiele odwagi i pewności ile tylko możecie, abyście byli tymi, którzy pokazują innym drogę, którzy pokazują, że nie ma się czego bać. Jest to powód dla którego wielu z was jest tutaj w tym czasie. Widzimy tak wielu naszym Pracowników Światła reagujących strachem na te wieści, że niektórzy spośród was będą przesiedleni na suchsze tereny podczas aktywności sejsmicznej i pytamy was, dlaczego taki proces was tak bardzo przeraża. Nie dlatego tutaj jesteście. Nie jesteście tutaj aby reagować strachem i paniką na wieści takie jak te i pomagać rozprzestrzeniać strach poprzez wasze społeczności. Jesteście tu ponieważ poprzez wasze doświadczenia zdobyliście mądrość, wiedzę i dojrzałość do tego, żeby poradzić sobie z sytuacjami takimi jak ta z wdziękiem, odwagą i pewnością.

Jesteście teraz wezwani, aby wykonać pracę do której zostaliście wybrani i zgodziliście się na nią przed aktualnym wcieleniem. Jesteście wzywani, aby być liderami waszych bliźnich i abyście poprowadzili ich w kierunku jutra tak spokojnie i wdzięcznie jak tylko jesteście w stanie. Są to specjalne talenty, które wielu z was posiada, i dlatego zostaliście wybrani spośród wielu innych, którzy wyrażali swoje zainteresowanie, aby być tutaj w tym czasie. Zostaniecie sowicie wynagrodzeni za waszą służbę i zrozumieliście, że te nagrody nie przyjdą bez konkretnej ilości pracy z waszej strony. Jest to proces dawania i powinności otrzymywania, i prosimy was w tym czasie, abyście dawali z siebie wszystko w swojej służbie waszej misji i innym wokół was, i abyście pomogli utrzymywać ich spokój poprzez pozostanie spokojnym samemu i nie pozwalając, aby strach przejął to co w was najlepsze.

Są tacy pośród was, którzy okazują odwagę i brak obaw względem tych wieści i prosimy tych z was, którzy ulegli strachowi, aby spojrzeli na nich jak na przykład i ujrzeli te przyszłe wydarzenia przez ich oczy jak tylko umiecie najlepiej. O to prosimy was w tym czasie i dziękujemy wam za dawanie z siebie najszczerszych wysiłków i determinacji dla tego procesu. Nadal będziemy z wami w kontakcie na każdym kroku i będziemy wam przesyłać regularne aktualizacje całego procesu. W nadchodzących dniach będziemy pracować bardziej osobiście z wieloma z was i będzie to miało miejsce zanim ktokolwiek będzie musiał rozpocząć przesiedlenia z konkretnych obszarów.

Są pośród was tacy, którzy aktualnie wyrażają strach, i oni również będą z nami współpracować w nadchodzących dniach i pytamy, czy wtedy także będziecie okazywać strach? Co będzie takiego czego trzeba będzie się obawiać? Wy i wasze rodziny będziecie pod opieką i każda pojedyncza osoba żyjąca na tych obszarach, które mogą być zagrożone powodzią, będzie miała mnóstwo czasu i zapewnione przez nas możliwości bezpiecznej przeprowadzki dopóki ich powrót do domu nie będzie bezpieczny. Nie ma nic czego ktokolwiek miałby się obawiać. Nikt nie zostanie wykluczony w kwestii otrzymania od nas pomocy. W odpowiednim czasie, przedyskutujemy z wami głębiej sprawy dotyczące terenów, które wedle naszych odczuć mogą zostać zalane i wszyscy w obrębie tych obszarów zostaną poinstruowani o ich opcjach i o tym jak niewiele będą musieli zrobić, aby się bezpiecznie przeprowadzić.

Dziękujemy wam w tym czasie za wasze wysiłki w pozostaniu spokojnym i zbilansowanych i dziękujemy wam za waszą pomoc braciom i siostrom w otrzymaniu tego spokojnego stanu. Wkrótce znowu będziemy rozmawiać, do tego czasu, wiedzcie, że jesteśmy waszymi braćmi i siostrami i jesteśmy tu dla was i nie pozwolimy aby cokolwiek wam się stało. Kochamy was wszystkich i wkrótce będziemy mieć możliwość zademonstrować wam jak bardzo was kochamy, w nadchodzących dniach. Do tego czasu, będziemy nadal dzielić się z wami naszymi wiadomościami w ten sposób, aby przypominać wam, ze jesteśmy tu dla was i zawsze będziemy.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Channeling przez: Greg Giles
Przetłumaczyła: Sandra Niemczyk

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: