Skip to content

Oto sekret, najdrożsi przyjaciele od Archanioł Michał przekazał Ron Head [24.04.2012]

26 kwietnia 2012

Nasza dzisiejsza wiadomość dotyczy tego, abyście w czasie najbliższych trzech tygodni utrzymali swoje ześrodkowanie. Będą miały miejsce bardzo potężne dostrojenia, kosmiczne koniunkcje i fale energii, które zmienią was szybciej, niż cokolwiek innego, czego doświadczyliście do tej pory.

Oczywiście każdy ma wybór i może zaakceptować te zmiany albo się im opierać, ale i tak się one wydarzą. Akceptacja i powitanie ich wywołają jeden rodzaj przemiany, a opór – inny. Będzie to znakiem początku niezbędnych zmian struktury fizycznej waszych ciał. Niekoniecznie coś dostrzeżecie, ale bez tych zmian wasze wzniesienie w tym ciele nie byłoby możliwe.

Wraz z energiami, które przybywają na Ziemię, energie waszych własnych Wyższych Jaźni zaczną się manifestować w waszej fizyczności. Bez tych zmian, o których mówimy, nie byłoby to dla was możliwe. Zmiany te nie wydarzą się przez jedną noc. Kosmiczne dostrojenia oraz energia, jaka zainicjuje te zmiany, mogą spowodować pewien dyskomfort, ale pozwólcie, by energie te mogły się w was ustabilizować. Niedługo potem stanie się to całkiem przyjemnym doznaniem. Jak to często mówicie, „Popłyńcie z nurtem”.

Jaźń, którą zawsze intuicyjnie znaliście, przejawi się w taki sposób, że wszyscy będą mogli to zobaczyć. Zapewne będziecie tym tak zaskoczeni i zachwyceni, jak i wszyscy inni. Świadomość niektórych osób nie zezwoli jednak na to. Ich reakcje na to, co się dzieje, mogą okazać się dla was nieprzyjemne. Radzimy, abyście pogodzili się z ich niewygodą i dolegliwościami, a waszą uwagę skupili na przyjęciu tego daru, otrzymanego od waszego Stwórcy i waszych Wyższych Jaźni. W pewnym momencie odkryjecie, że jesteście inną osobą niż ten ktoś, za kogo siebie dzisiaj uważacie. Ale osoba, którą się stajecie, istnieje w was z całą pewnością, tak samo jak wielkie drzewo istnieje w żołędziu. Dajcie tej sadzonce, którą jesteście, możliwość wzrośnięcia i zadziwienia was. W ten właśnie sposób zrodzi się nowy świat, który wam został obiecany.

Najważniejsi zbawcy Ziemi właśnie teraz lądują. Lądują oni w waszych sercach i ciałach. Są oni naprawdę wami. Tak, dołączą do was i inni, ale najpierw musicie się stać tymi, którzy zbudują świat, jaki powołaliście do istnienia swoimi marzeniami. Podziękujcie swemu Stwórcy za to, kim jesteście, gdyż w sobie samych odkryjecie największy możliwy dar. Wiemy o filmie, który zatytułowaliście „Sekret”. Oto jest ten sekret, najdrożsi przyjaciele. Dobrze ukryty przez was przed wami samymi. Zaś teraz nadszedł czas, żebyście go rozpakowali. Podziękujcie swemu Stwórcy, podziękujcie sobie samym, i podziękujcie sobie nawzajem. A potem dobrze się bawcie, gdy będziecie wszystko zmieniać.

A teraz miłego dnia wam życzę i do jutra.

Michał, przekazał Ron Head, 24 kwietnia 2012

http://www.oraclesandhealers.wordpress.com

Przetłumaczyła Wika

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: