Skip to content

Niecierpliwość w środowisku świetlnych pracowników przekaz od Lady Nada przez Wonderwall [22.04.2012]

26 kwietnia 2012

Jestem Pani Nada z ósmego promienia i cieszę się, mogąc w tym czasie przynieść wam wiadomość za sprawą nowej osoby. Jeśli czytacie ten przekaz lub słuchacie go, jesteście z pewnością świadomi tego, że Ziemia odbywa teraz proces przejścia. Aktualnie wszystko idzie zgodnie z planem, jednakże wyczuwam niejaką niecierpliwość w środowisku świetlnych pracowników. Proszę zrozumcie, że wydarzenia, które już niedługo nadejdą, muszą mieć miejsce dokładnie o  określonym czasie. Jest to sprawą zasadniczą, gdyż większość ludzi nie jest przygotowana na wydarzenia, jakie mają zajść.

Jak wszyscy wiecie, na waszej planecie oczyszczane są teraz niższe negatywne energie. To oczyszczanie jest częścią procesu, który doprowadzi do wydarzeń, jakie się rozegrają dokładnie we właściwym czasie, tak aby ich rezultat mógł przynieść pożytek wszystkim na Ziemi, którzy chcą pracować wspólnie z Gają i wraz z nią wkroczyć w energie wyższych wymiarów. Zatem choć naprawdę rozumiemy, że stajecie się niecierpliwi i sfrustrowani ilością czasu, jakiej wymaga doprowadzenie do tych wydarzeń, jednak do tej pory mocno trzymaliście się w tej grze. Wiemy, że jesteście w stanie trwać w swym Świetle, gdy zbliżamy się do linii mety, a jest ona tuż za rogiem. Wasza odwaga i niewzruszona siła jest w największym stopniu doceniana i wszystkich was oklaskujemy za to, jakie role odgrywacie podczas tej wiekopomnej przemiany epok. Nie jest ona łatwa.

Wiemy, że wielu z was, którzy rozpowszechniają te wiadomości, znalazło się w tarapatach. Wielu z was straciło pracę, przyjaciół, a nawet rodzinę. Gdybyście wiedzieli, jak blisko wszyscy jesteście osiągnięcia tego, po co tu przybyliście, zostalibyście całkowicie porwani wszechogarniającym uczuciem czystej radości. Poczujecie tę właśnie radość, gdy cała ciężka praca, którą poświęciliście temu zadaniu, przyniesie rezultaty. Przyjaciele i członkowie rodziny, o których była mowa, przyjdą do was w poszukiwaniu odpowiedzi. Będą oni potrzebowali waszej wiedzy i Światła, które przyniosą im pociechę podczas ich „ciemnej nocy duszy”, gdy uświadomią sobie, że cała energia, jaką włożyli w budowanie ich materialistycznego życia, pozostawiła ich pustymi. To wy, świetlni pracownicy, poniesiecie pochodnię i poprowadzicie świat w Złoty Wiek. Bądźcie dumni, gdyż bycie w waszej sytuacji jest zaszczytem.

Mówiła Pani Nada z 8-mego promienia; i pamiętajcie: jeśli możecie to sobie wymarzyć, możecie i to uczynić.

Lady Nada przez Wonderwall, 22 kwietnia 2012

www.lightworkers.org/channeling/157521/message-lady-nada

Przetłumaczyła Wika

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: