Skip to content

Czas od 21 kwietnia do 21 czerwca 2012 przekaz od Maitreya poprzez Elizabeth Trutwin [19.04.2012]

26 kwietnia 2012

 

Purnaham Purnahamtaram. Om. Pozdrawiam, tu Maitreya. Przemawiam do wszystkich poziomów waszej świadomości.  Jestem Maitreja – 9. inkarnacja Pana Wisznu.  Przychodzę do was z miejsca w waszym Wszechświecie, które istnieje w waszej przyszłości. W tym miejscu zmiany, które wy przewidujecie na Ziemi, już miały miejsce.  Jesteśmy tu po to, by PROWADZIĆ was przez etapy przechodzenia do tego miejsca w czasie.

Rok 2012 będzie waszym rokiem i jest to w waszym najlepszym interesie, abyście byli czujni w sercu.  Są zalecenia, abyście rozpoczęli uwalnianie się od wszystkich starych nakazów, które stworzyliście jako zbiorowa cywilizacja.  Nie bądźcie przywiązani do tego, co znacie, kiedy będziecie opuszczać waszą przestrzeń czasową.  Pozostawcie to.  Musicie zaufać całym swoim ciałem, umysłem i duchem.  Nie zagłuszajcie tego zaufania.  Zaufajcie całkowicie.  Odrzucenie, obawa i ucieczka są egocentrycznymi czynnikami, które trzymają was z dala od postępu, do którego dążycie.  Dostrójcie się do informacji i dostrójcie się do waszych serc.  Poświęćcie czas, aby oddychać nowym i połączyć się z Jednością.

Kosmos przyzywa was, abyście zmieniali się razem z nim. Alcyone, Słońce Centralne zasiada w Słonecznym Trybunale i jest gotowe do odbycia rozprawy.  Wasza zbiorowa świadomość wzrosła wraz z ilością dusz wystarczającą by wołać o sprawiedliwość w gospodarce, rządach, administracji publicznej, własności gruntów, suwerenności, zdrowiu, wojsku i przestrzeni, aby wymienić tylko kilka dziedzin.  Wymaga to wysłuchania zapisów dokonanych okrucieństw i skazania niesprawiedliwych.  Jest to następny krok we wzrastaniu Ziemi jako Planety – członka naszej Galaktyki.  Wejście na ten nowy poziom jest usunięciem ciemnych sił, które chcą posiąść Ziemię na własność.  Alcyone, Słońce Centralne, Źródło Energii, posyła impulsy ze Źródła poprzez wasze Słońce.  Widzicie te wspaniałe impulsy energii jako wyrzuty mas koronalnych.  Wyzwalają one do przestrzeni kosmicznej miliardy jonów, które spływają w dół, by bombardować Ziemię jako promieniowanie kosmiczne.  Te jony są naładowane miłością i schodzą jako protony, neutrony, elektrony, i mniejsze cząsteczki, aby zmienić wszystko.  Wasza wiedza nie może wyjaśnić wam, jaki wywiera to skutek dla waszej inteligencji, emocji i samej istoty waszej natury.  Pragniecie lekkiego jedzenia, świeżego powietrza i wyważonych relacji z przyjaciółmi, rodziną, zwierzętami i Ziemią.

Aniołowie, wzniesieni Mistrzowie i wszelkie cywilizacje galaktyczne zbierają się w tym czasie, aby wykonywać swoje obowiązki w tym procesie rozpadu starego układu.   Czas się skończył.  Od wielu lat pojawiały się ostrzeżenia na każdym poziomie, abyście się obudzili i dokonali wyboru na rzecz Światła, wyboru miłości.  Czekanie skończyło się.  Narysowana została linia, której w żadnych okolicznościach nie da się przekroczyć. Ziarno zostało raz na zawsze oddzielone od plew.  Decyzja została podjęta i jest w toku realizacji.  Sygnał trąbki biegnie w Kosmos i zaczynają się oddzielenia.  Jest to jak próżnia, która wciąga wibracje, które mają ten sam rezonans.  Jesteście wciągani na wasz następny poziom na kolejne dziesiątki tysięcy lat.  Całe życie spędziliście na przygotowywaniu się do tego.

Czas od 21 kwietnia do 21 czerwca jest znaczący dla przemiany planetarnej.  To pójdzie bardzo szybko.  Aresztowania, zamknięcia banków, redystrybucja dostatku, uzdrowienia i jeszcze dużo więcej wydarzeń pojawi się masowo.  Bądźcie teraz czujni i zważajcie na swoje serca.  Nie reagujcie na zmiany.  Przejmijcie kontrolę nad swoim ego, tak aby wibracje mogły wywodzić się ze Światła i miłości, które będą pociągać was do wyższych sfer, których pragniecie.   Połączcie się z planetą i gwiazdami, które dostosowują się do waszego największego dobra wznoszenia się poprzez tę nagłą paradę (taka parada planet to dosyć rzadkie zjawisko astronomiczne. Praktycznie każde z nich jest inne, ponieważ różni się konfiguracja. Najbliższa będzie dokładnie 6 czerwca tego roku. Dojdzie wtedy do ustawienia w rzędzie Wenus, Ziemi i Słońca), a od nowiu 21 kwietnia – poprzez zaćmienia Słońca 20 maja, pełnię z częściowym zaćmieniem księżyca – 4 czerwca i niedługo potem przesilenie słoneczne z 21 czerwca.  W ciągu zaledwie ośmiu tygodni Ziemia odmieni się i Ciemni nie będą już mieli środków, aby funkcjonować.  Te ostatnie wystrzeliwania rakiet są żałośnie patetycznymi, egoistycznymi, ostatnimi działaniami rasy Drakonów, których czas się skończył.  Powiedzcie im: Adieu!  Nie pozostawajcie w osądzaniu ich postępowania.  Dostosujcie swoje działania, by postawą wyrażać Wdzięczność.  Wprowadzajcie nowy styl życia, który powiedzie was naprzód.  Puśćcie i porzućcie to, co wam już nie służy.  Bądźcie nieustraszeni.

Jak zawszę, stoję gotowy, by PROWADZIĆ was. Jestem tutaj z wami chętny do pomocy. Przesyłam wam energię i miłość. Maitreya.

Maitreya poprzez Elizabeth Trutwin, 19.04.2012

Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska

www.lifeafteryear2012.blogspot.com/2012/04/time-from-april-21-june-21.html

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: