Skip to content

Przygotujcie się na wielkie ruchy informacji na całym globie przekaz od Galaktycznej Federacji Światła przez Wędrownika Niebios [14 kwietnia 2012]

24 kwietnia 2012

Dziś w waszym świecie rozwija się uczucie wielkiej nadziei w miarę jak zbiorowe myśli skupiają się na aresztowaniach Illuminati i restrukturyzacji waszego systemu finansowego. Wydarzenia te toczą się zgodnie z zamierzeniami. Toczą się na całym waszym świecie w zaaranżowany sposób, który przytłoczyłby was swoim strategicznym rozwojem, gdybyście znać mogli jego zakres i głębokość. Jesteśmy tu by mówić o tym, o czym możemy bez narażania już podjętych działań, których rezultaty zobaczycie w najbliższych tygodniach.

Przygotujcie się na wielkie ruchy informacji na całym globie, które skupią uwagę tych, którzy nie są dostrojeni na tym, czego wy dokonywaliście przez cały ten czas. To będzie następne i – do chwili obecnej – największe masowe przebudzenie osób, które jak na razie przesypiały ten proces. Ta informacja nadejdzie z wielu źródeł, włączając wasze media, które już teraz uwalniają się spod kontroli Illuminati.  Prawda przetoczy się nad tymi, którzy będą się jej opierali, a ci którzy zawsze chcieli, aby te informacje się wydostały nie napotkają oporu, aby tego dokonać. Ta cienka stróżka stanie się wrotami powodzi informacji będących wstępem do Ujawnienia.

W rzeczy samej, mieliśmy swój udział w zneutralizowaniu rakiety (przyp. Krystal: w Płn. Korei), co ostatnio obiegło wiadomości i jest wystarczająco jasne, że nie może być żadnych akcji odwetowych ze strony wojskowych na tym świecie. Podczas gdy sianie strachu spowoduje, że wielu skupi się na broni nuklearnej jako potencjalnym zagrożeniu terrorystycznym, mówimy, jak zawsze mówiliśmy, że nie ma się czego obawiać.

Wasz naród Islandii jest używany do testowania wprowadzanych strategii finansowych dla ulepszenia waszej planety. Mądrze byłoby podążać za nimi w tych kwestiach, jako że w niedługim okresie czasu będzie to przeznaczenie wszystkich nacji. Zawsze radziliśmy że takie akcje nie nadejdą od strony wielkich potęg tego świata, ale nadejdą gęsiego, gdy nastąpi efekt domina.

Kończy się czas na wątpliwości. Zaczął się czas nadziei, teraz w miarę jak zaczynacie widzieć realne zmiany, namacalne i obserwowalne przez wszystkich. Te zmiany nadejdą tak szybko, że zakręci wam się w głowach. Na razie oczekujcie początku – początku. W miarę jak nadejdą zmiany, Gaja zareaguje na waszą nadzieję i miłość. Ona już dokonuje zmian korzystnych dla wszystkich. Będzie jeszcze kilka potężnych trzęsień ziemi, ale z minimalnymi szkodami dla życia, w miarę jak zmiany będą postępowały.

Jesteśmy zawsze z Wami, naszą rodziną. Oczekujemy zjednoczenia i szansy, aby podzielić się z wami naszą miłością oraz podekscytowaniem waszą przyszłością.

Zostańcie w pokoju.

Galaktyczna Federacja Światła przez Wędrownika Niebios, 14 kwietnia 2012

Przetłumaczył Michał

www.galacticchannelings.com/english/wanderer14-04-12.html

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: