Skip to content

Nigdy nie byliśmy daleko od Was przekaz od Syrian! [14.04.2012]

24 kwietnia 2012

Ludzie Ziemi. Przewroty na waszej planecie idą dobrze i niedługo będą oczywiste dla każdego. Wasze media zostaną zmienione i będą wtedy mogły w sposób wolny i otwarty raportować wszystkie wydarzenia. Nastąpiły pierwsze aresztowania. Nastąpi również wiele innych, idących w tysiące. I nie zakończą się one jedynie na waszych przywódcach.

Ci, którzy już działają dla dobra swoich ludzi nie mają się czego obawiać. Jednym z nich jest Amerykański Prezydent Barack Obama. Poprowadzi swoich ludzi do świetlanej przyszłości i będzie służył za przykład dla innych krajów. Wasze rządy są bliskie wymiany. Podobnie jak dalsze konsekwencje programów dostatku będą wprowadzane w życie. Nasze statki zintensyfikują widzialne przeloty zarówno w dzień, jak i w nocy, by przyzwyczaić ludzi do naszej obecności. Jednocześnie, wybrani reprezentanci wszystkich krajów zostaną zaproszeni na nasze statki-matki , gdzie otrzymają informacje oraz okazję do zrobienia zdjęć oraz filmów przedstawiających nas oraz nasze statki. Po powrocie na Ziemię będą mogli przekazać je mediom oraz innym ludziom. Wraz z tym co będą mili do przekazania, te środki pomogą rozwiać strach i trwogę przed nami.

Nie jesteśmy tu aby was tłumić bądź rabować. Mamy zasobów w dostatku i przez to nie jesteśmy zależni od zasobów Ziemi. Jesteśmy tu aby wam asystować. Jesteście członkami naszych rodzin i jesteśmy podekscytowani spotkaniami i przywróceniem dobrych relacji, które mieliśmy przed wiekami z mieszkańcami Ziemi. Nigdy nie byliśmy daleko. Obserwowaliśmy waszą ewolucję przez tysiące lat i na tyle, na ile było to dozwolone prawami wszechświata, interweniowaliśmy od czasu do czasu by ocalić waszą planetę od zagłady. Nie jesteśmy dla was obcymi. Wiele naszych własnych rodzin inkarnowało się na Ziemi by pomóc w szerzeniu raz kotwiczeniu światła. By pomóc w podnoszeniu wibracji oraz asystować Ziemi i ludzkości w trakcie Wzniesienia. Tak więc, nie możemy się doczekać lądowania i ponownego zjednoczenia z naszymi synami i córkami. I z ludźmi Ziemi, których uważamy za członków naszych rodzin ponieważ wszyscy pochodzimy z jednego Źródła.

Poczekajcie jeszcze trochę dłużej i nie bójcie się zmian które następują. Doprowadzą do bezprecedensowej wolności i spokoju umysłu i pokoju, miłości i dobrobytu.

Pozdrawiam was w imieniu Syrian.
Edre, Pan Syriusza.

Isabel Henn, 14 kwietnia 2012

www.lifeafteryear2012.blogspot.com/2012/04/we-were-never-far-from-you.html

Przetłumaczył Michał

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: