Przeskocz do treści
Tags

ORBS – NA FOTOGRAFIACH Z UROCZYSTOŚCI ŻAŁOBNEJ OFIAR KATASTROFY

18 kwietnia 2010


Podczas uroczystości pogrzebowej na  cyfrowych fotografiach zamanifestowały się orbsy. Więcej na temat natury i pochodzenia  orbs w poniżej prezentowanych  postach na naszej stronie. Na powyższej fotografii ( w czarno-białym tonie) widać szczególnie dobrze,że orbs błyskawicznie przemieszcza się wzdłuż prawego ramienia Jarosława Kaczyńskiego w kierunku  obiektywu aparatu reportera REUTERSA.

„Orbs-dualistyczne sfery sacrum i profanum” ,

„Naukowiec z NASA bada orbs”

Paranormal Gallery


AUTORZY  WWW.PARANORMAL.PL   DEDYKUJĄ   NINIEJSZE   OPRACOWANIE    RODZINOM    OFIAR    KATASTROFY  LOTNICZEJ POD    SMOLEŃSKIEM  ,  ŁĄCZĄC   SIĘ    Z    WAMI  W  BÓLU , PO     STRACIE  NAJDROŻSZYCH  WAM   OSÓB

N  A  D  Z  I  E  J  A

Nadzieja bywa, jeżeli ktoś wierzy,
że ziemia nie jest snem, lecz żywym ciałem,
I że wzrok, dotyk ani słuch nie kłamie.
A wszystkie rzeczy, które tutaj znałem,
Są niby ogród, kiedy stoisz w bramie.

Wejść tam nie można. Ale jest na pewno.
Gdybyśmy lepiej i mądrzej patrzyli,
Jeszcze kwiat nowy i gwiazdę niejedną
W ogrodzie świata byśmy zobaczyli.

Niektórzy mówią, że nas oko łudzi
I że nic nie ma, tylko się wydaje,
Ale ci właśnie nie mają nadziei.
Myślą, że kiedy człowiek się odwróci,
Cały świat za nim zaraz być przestaje,
Jakby porwały go ręce złodziei.

Czesław Miłosz

Fotografia AFP                                                                          niewielka istotka w otoczeniu orbs

Fotografia Polskiej Agencji Prasowej                        orbs na lewej nodze premiera Tuska

Fotografia REUTERS – czy orbs przed twarzą Marty Kaczyńskiej  to struktury psychiczno-energetyczne (dusze)Jej Rodziców  ???

Cztery etapy powrotu do domu
Na podstawie rozmów z pacjentami, dr. Elisabeth Köbler-Ross , specjalista tanatolog podzieliła proces umierania na kilka faz:

  • Faza pierwsza: Ludzie wydostają się z ciał niczym motyle z kokonów. Unoszą się nad swoimi “powłokami” i są świadomi tego, co się wokół dzieje. Opisują zdarzenia, które nastąpiły po wypadku, albo co działo się na sali operacyjnej, cytują rozmowy lekarzy. W tej fazie doświadczają pełni, np. jeśli ktoś był sparaliżowany, teraz może się swobodnie poruszać. Jeśli ktoś był niewidomy, odzyskiwał zdolność widzenia.
  • Faza druga: Ludzie pozostawiają za sobą swoje ciała fizyczne i znajdują się w stanie życia po śmierci. Mogą poruszać się w dowolnym kierunku z prędkością myśli. W jednej chwili, jeśli tylko zechcą, mogą znaleźć się ze swoją rodziną, która przebywa np. na drugiej półkuli. W tej fazie spotykają swoich aniołów stróżów, przewodników czy też – jak opowiadają dzieci – kolegów, a także zmarłych członków rodziny i przyjaciół.
  • Faza trzecia: Ludzie przechodzą przez tunel, przełęcz w górach albo strumień i na końcu dostrzegają oślepiająco jasne światło. Emanuje ono ciepłem, energią duchową i przede wszystkim niewyobrażalnie wielką bezwarunkową miłością. Jest pierwotnym źródłem energii wszechświata. Niektórzy nazywają je Bogiem, inni Chrystusem lub Buddą, ale wszyscy są zgodni, że jest to miłość najczystsza z możliwych – tak piękne uczucie, że nie ma się ochoty wracać do fizycznego ciała. Ci, którzy tego doświadczyli, zgodnie twierdzą, że jedynym uzasadnieniem sensu życia jest właśnie miłość.
  • Faza czwarta: Ludzie mówią, że wtedy znajdują się w obecności Najwyższego Źródła. Mają dostęp do wszelkiej wiedzy na temat teraźniejszości, przeszłości i przyszłości. W tym stanie dokonują przeglądu całego swego życia, oceniają je i analizują. Uświadamiają sobie powody każdej decyzji i jej konsekwencje. Widzą także, jakie mogłoby być ich życie, jaki mieli w sobie potencjał. Często także słyszą pytanie: “Co zrobiłeś dla dobra innych?”. To najtrudniejsze z pytań, wymaga bowiem zastanowienia się nad tym, czy w życiu dokonywało się najlepszych wyborów. Człowiek orientuje się, czy skorzystał z lekcji, jakie zostały mu udzielone przez życie i czy nauczył się bezwarunkowej miłość…
  • ORBS to najprawdopodobniej struktury psychiczno-energetyczne istot żywych , czy też jak chcą religie -dusze zmarłych…

Fotografie z widocznymi na nich świetlnymi wstęgami i kręgami jako jeden z pierwszych, jeszcze w latach 70., analizował amerykański prof. fizyki William A. Tiller z Uniwersytetu Stanford. Sam zrobił ich wiele. W uzyskaniu efektu spadającego białego śniegu pomagał mu bioterapeuta, który energetyzował aparat fotograficzny bezpośrednio przed użyciem. Profesor był bowiem przekonany, że orby są znakami z jakiegoś niedostępnego naszym zmysłom wymiaru realności, a energetyzacja otwiera kanał, który ułatwia manifestację tego zjawiska na kliszy fotograficznej.
Tillerowi zawdzięczamy pierwsze opisy i analizy orbów:

Te tajemnicze pojedyncze lub zbiorowo występujące kule wypełnione są mlecznym światłem. Niektóre z nich z wielką prędkością odrywają się od ziemi i wzbijają się w górę, inne przybierają postać unoszących się swobodnie w górze wstęg. A do tego mają swoją własną, wewnętrzną strukturę. Zapewniam, że to zjawisko nie ma nic wspólnego z teorią odbicia światła”

{…} Nie mam wątpliwości, że orbs mogą być jednym z najważniejszych zjawisk o naturze wykraczającej poza naszą rzeczywistość, jakich świadkiem jest ludzkość. Jak na razie istnieje duża liczba niegodnych uwagi dowodów na istnienie świata duchów. Wierzę, że ta sytuacja się zmieni. Dzięki technologii cyfrowej możemy dostrzec to po raz pierwszy. Mamy do czynienia z niefizycznym, choć realnym zjawiskiem {…}

– Naukowiec z NASA prof. Klaus Heinemann

Miceal Ledwith, były wykładowca teologii, który przez 10 lat pełnił funkcję Przewodniczącego Maynooth College na National University of Ireland (Irlandzki Uniwersytet Narodowy), podobnie przypomina sceptykom, że gdy w 1861r. dr Ignaz Semmelweis twierdził, że może istnieć niewidzialne ogniwo łączące mycie przez lekarzy rąk a wysoką liczbę infekcji przy porodzie, większość jego kolegów kpiła z niego. Jednakże znalazł on pierwszy dowód tego, co potem stało się znane jako bakteria.

Większość wielkich odkryć w historii była początkowo wyśmiewana – powiedział Ledwith na konferencji dotyczącej orbs. Dla mnie nie ma wątpliwości, że zjawisko orbs jest realne i zasługuje na poważne traktowanie. Nie posiadamy tylko kilku ich wizerunków, które mogłyby być sfałszowane, ale setki tysięcy zdjęć z całego świata.

Ledwith, który jest również członkiem Międzynarodowej Komisji Teologicznej w Watykanie, posiada kolekcję ponad 100.000 zdjęć przedstawiających orbs.

Wraz z dr. Klausem Heinemannem obejrzał i przeanalizował ponad sto tysięcy zdjęć, na których zarejestrowały się fenomeny świetlne. –

Uważamy, że orby posiadają wyraźne oznaki inteligencji i zachowują się tak, jakby chciały nawiązać z nami kontakt – przekonują teolodzy. – Jesteśmy skłonni nazywać je istotami myślącymi”.


W Sedona w stanie Arizona miała miejsce pierwsza na świecie konferencja poświęcona orbs, gdzie kilku zgromadzonych naukowców potwierdziło, że jest to rzeczywiście prawdziwy paranormalny fenomen. Ich wnioski, jeśli oczywiście są prawdziwe, mogą mieć wielki wpływ na nasze postrzeganie wszechświata i roli jaką pełni w nim ludzkość. Eksperci stwierdzili, iż jeśli coś nie jest naukowo potwierdzone, wcale nie oznacza, że nie istnieje.

Prof. William Tiller, fizyk który spędził 35 lat na badaniach świadomości i materii na Uniwersytecie Stanford w Kalifornii przypomniał, że naszymi oczyma widzimy jedynie 10% znanego nam wszechświata. Dzieje się tak, ponieważ ludzki wzrok operuje wewnątrz ograniczonego zakresu spektrum elektromagnetycznego. Dla przykładu, nie widzimy fal radiowych, które przenoszą ogromną liczbę informacji, a które bezsprzecznie istnieją.


Czy dusze poległych zamanifestowały się obok rodziny prezydenta ?

Czy fotoreporterzy  różnych agencji prasowych- PAP- Reuters i AFP  zostali  wybrani za pośredników  pomiędzy światem zmarłych a tym , w którym egzystujemy ? Czy ich fotografie mają otworzyć zamknięte u większości ludzi umysły  ?

Czy mają nam przekazać wiadomość , że tragedię należy rozpatrywać w sferze metafizycznej ?

Moim zdaniem , manifestacja jest przesłaniem dla Rodzin Poległych i wszystkich myślących ludzi na świecie – istniejemy, żyjemy w innym świecie !!!

Każde zdjęcie wykonane zostało przez innego człowieka-innym aparatem fotograficznym !!!
Co symbolizuje orbs na nodze Donalda Tuska ? Obejrzyjcie dokładnie …

Wcześniejsza fotografia prezydenta i

premiera z orbsem w tle…

.

Paranormal Phenomena Researcher – Stanisław Barski

Reklamy

From → Galeria

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: