Skip to content

Podwodne bazy ufo

21 marca 2010

Podwodne  bazy ufo

Bill Hamilton pisze : „Jakie sekrety skrywa przed nami głębia oceanów?. Czy są tam inteligentne obce formy życia, które zamieszkuje obszary naszych oceanów, mórz i jezior?” Największy z naszych oceanów (Pacyfik) ma powierzchnie 64,000,000 mil kwadratowych i sięga głębokości 36,198 stóp – jest to głębokość, której nie dosięga promień Słoneczny. Czy owe podwodne przestrzenie mogą skrywać „obce formy życia” wraz z ich środowiskiem ?Podwodne obiekty UFO (USO – Unidentyfied Submersible Objects) były często obserwowane w momencie wyłaniania się z głębi zbiorników wodnych i lotu w przestrzeń powietrzną. W opracowaniu „UFOs – at 450 Fathoms” badacz UFO Ed Hyde opowiada o obserwacji, której świadkiem był dr R. J. Villela, Brazylijski naukowiec, który widział obiekt UFO, który wyłonił się rozbijając pokrywę lodową na Biegunie Płd. i wzbił się w górę z niespotykaną prędkością.

Podwodne  bazy ufo

Pierwszą osobą, która zasugerowała takowe rozwiązanie – obce formy życia mogą pozostawać nie odkryte poprzez budowę swoich baz pod powierzchnią naszych oceanów – był badacz dr Ivan T. Sanderson. Dr Sanderson wyliczył, iż około 50% obserwacji UFO miała miejsce w okolicach zbiorników wodnych (łącznie z obserwacjami zarówno wlotów jak i wylotów owych obiektów w/ze zbiorników wodnych). Jeden z takowych obiektów był śledzony przez U.S. Navy w pobliżu Puerto Rico w 1963 roku. Do czasu tej obserwacji, inne tego typu incydenty również miały miejsce. Podczas ćwiczeń wojskowych sonar wykrył „podwodny niezidentyfikowany obiekt” poruszający się z prędkością ponad 150 węzłów! Stanowiska sonarowe śledziły ten obiekt przez cztery dni. Obiekt manewrował osiągając nieprawdopodobne głębokości przekraczające 27,000 stóp. Łodzie podwodne w latach 60’tych nie potrafiły zanurzać się głębiej niż odległość 1 mili. Jaki rodzaj „pojazdu” mógłby przeciwstawić się tak potężnemu ciśnieniu panującemu na takiej głębokości ? I jakim sposobem obiekt ten mógł osiągać tak duże prędkości poruszając się pod wodą co wiąże się z „walką” naporu wody ?

Podwodne  bazy ufo

Naukowcy nadal doszukują się jakichkolwiek dowodów na potwierdzenie zjawiska UFO. Każdego dnia przybywa nowych obserwacji tego zjawiska. Około 99% z tych obserwacji można wyjaśnić w sposób jak najbardziej „przyziemny”… lecz pozostaje 1% , który zawsze zostaje niewyjaśniony.

Teraz załóżmy , że obce formy życia istnieją i odwiedzają naszą planetę. Jakie miejsce na ich „bazę” byłoby najlepsze? Najlepszą opcją byłyby niezbadane głębie zbiorników wodnych. Oceany pokrywają 2/3 obszaru naszej planety. Pozostają one nadal niezbadane. Obserwacje obiektów USO były raportowane przez Oficerów Marynarki Wojennej, którzy mają dobrą wiedzę techniczną na tematy związane z ich pracą. Zdarzały się także incydenty gdzie łodzie podwodne rejestrowały „nieznane” sygnały akustyczne.

Z wiedzą jaką aktualnie posiadamy (o otaczającym nas Wszechświecie), wiemy, iż Ziemia jest najbardziej bogatą planetą w wodę. Nikt jednak nie wyklucza jej bytności w różnorakiej formie na innych planetach (spekulacje w tym temacie na temat Marsa etc.).

Podwodne  bazy ufo

Takie objętości obszarów wodnych jakimi może poszczycić się Ziemia są unikatowe w naszym Układzie Słonecznym. Jeśli nasi „goście” mieliby nas odwiedzać z „okolicznych planet” (lub bliskich rejonów wykraczających poza nasz Układ Słoneczny) może akurat ta „właściwość” sprawia, iż traktują oni nasze bogactwo wodne z respektem a może nawet jako obiekt badań.Obserwacje obiektów USO wylatujących lub wlatujących pod powierzchnię wody mogą sugerować , iż mogą oni tam przebywać…

Także… zamiast spoglądać w górę… czasem wypadałoby zbadać to co znajduję się „pod naszymi nogami” …

Uzupełnieniem do powyższego tekstu niech będzie film opowiadający o obserwacjach obiektów USO :
http://www.book-of-thoth.com/videostream-watch-185.html

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: