Skip to content

Cztery UFO nad Londynem

2 marca 2010

FOTOGRAFIA UWIECZNIŁA NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE


Fot. telegraph.co.uk

Zdjęcie Dereka Burtona uwieczniło cztery takie same obiekty. Wielu twierdzi, że to UFO
To miało być pamiątkowe zdjęcie panoramy Londynu. Okazało się jednak, że Derekowi Burdonowi udało się sfotografować nieco więcej. Na zdjęciu znalazły się cztery tajemnicze obiekty, które przez wielu ocenia jednoznacznie – jako UFO.

Derek Burdon robił zdjęcie z 16 piętra budynku Orion House w Covent Garden w środę rano.

Kiedy wykonywał fotografię, nic nie wydało mu się podejrzane. Dopiero przy bliższym przyjrzeniu się obrazkowi zauważył, że prawy górny róg wypełniają cztery plamy o takim samym kształcie przypominający UFO.

– Nie mogliśmy w to uwierzyć, kiedy oglądaliśmy zdjęcie – powiedział Burdon. Zapewnił również, że w żaden sposób nie ingerował w fotografię. – Nie manipulowałem przy nim, fałszerstwo jest niemożliwe. (Zdjęcie – red.) zostało zrobione moim telefonem komórkowym i uważam, że jestem szczęściarzem, że go mam.

UFO na poważnie

Temat UFO w Wielkiej Brytanii rozgrzewa wszystkich do czerwoności. Do tego stopnia, że niezidentyfikowane obiekty latające stały się kartami przetargowymi w polityce. Pod koniec stycznia lider brytyjskich konserwatystów David Cameron, który jest kandydatem do fotela premiera, zapewnił swoich wyborców, że jeśli obejmie ten urząd światło dzienne ujrzą wszystkie dokumenty dotyczące UFO.

Premier pokaże UFO

KONSERWATYŚCI OBIECUJĄ CAŁĄ PRAWDĘ


Fot. Archiwum TVNUFO istnieje?

Lider brytyjskich konserwatystów wyjął swojego asa z rękawa w wyścigu do fotela premiera! David Cameron na konferencji prasowej zapewnił swoich wyborców, że jeśli tylko zostanie premierem, ujawni wszystkie brytyjskie tajne dokumenty dotyczące UFO.

– Chciałbym zagwarantować, iż jeśli zostanę premierem, moje stanowisko w tej sprawie będzie jak najbardziej otwarte – cytuje konserwatystę „The Times”. Cameron poczuł się do złożenia takiej obietnicy na jednym ze spotkań ze swoimi potencjalnymi wyborcami.

W Tynemouth w północno-wschodniej Anglii lider torysów zalały pytania o niewyjaśnione zjawiska.

Cameron bronił się, że co prawda nie ma pojęcia, czy jakiekolwiek inteligentne formy pozaziemskie istnieją, ale opowiada się za całkowitą otwartością rządowych źródeł w tej sprawie.

Informacje o UFO, czy też szerzej o obcej cywilizacji, nie powinny być bowiem, według Camerona, „czymś co rząd ukrywa przed kimkolwiek”.

Archiwa staną otworem?

Deklaracja Camerona nie jest jednak jednoznaczna, jak zauważa „The Times”. Nie wiadomo bowiem, czy konserwatyści, jeśli dojdą do władzy, otworzą archiwa państwowe dotyczące zjawisk UFO w przeszłości, czy też będą jedynie informować na bieżąco

Mandelson z kosmosu

Sam Cameron też trochę się zdystansował od swojej deklaracji. Pytany jeszcze tego samego dnia przez jednego z poddanych królowej, podczas parlamentarnej sesji, czy uważa, że Brytyjczycy powinni wiedzieć o odwiedzinach przybyszów z kosmosu na starej angielskiej ziemi, odpowiedział żartobliwie: – Jestem przekonany, że przybysze z kosmosu składali nam wizyty. I jednym z nich jest sekretarz handlu Peter Mandelson – mówił wyraźnie rozbawiony Cameron. Później przeprosił za żart, ale nie Mandelsona, a pytającego…

Wybory w Wielkiej Brytanii muszą się odbyć najpóźniej w 2010 roku.

źródło: TVN 24

MÓJ    KOMENTARZ  :

OTO CO ZNACZY BRAK WIEDZY  UFOLOGICZNEJ I DOŚWIADCZENIA !!!

NIKT NIE ZAUWAŻYŁ DOTYCHCZAS,ŻE NA ZDJĘCIU ZNAJDUJE JESZCZE JEDEN OBIEKT !!!

POD PIERWSZYM JASNYM OD LEWEJ STRONY !!!

ja nazywam tego typu obiekty „psami gończymi” w gwarze ufologicznej , lub sondami telemetrycznymi (najczęściej bezzałogowymi) . Taka sonda znajduje się poniżej 4 dobrze widocznych obiektów i ma kształt kuli !!!

Stanisław Barski

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: