Skip to content
Tags

UFO nad Lincolshire

23 lutego 2010

Wielkonakładowa gazeta brytyjski „The Sun” donosi na pierwszej stronie, że  niezidentyfikowany obiekt latający zderzył się z elektrownią wiatrową w Conisholme w hrabstwie Lincolshire.

Piątek, 9 stycznia 2009

Dziennik publikuje zdjęcie uszkodzonej turbiny, która ma jedną 25-metrową łopatę śmigła urwaną, a drugą – powyginaną. Obok stoją dwie nieuszkodzone turbiny.

Świadkowie mówią, że około 4.00 rano obudził ich potworny trzask za oknami i zdążyli zobaczyć, jak dziwne pomarańczowo-żółte światła oddalają się od wysokich na 70 metrów masztów turbin. Kilkanaście osób mieszkających w pobliżu elektrowni twierdzi, że widziało wcześniej soczewkowate światła krążące wokół masztów.

Zdjęcie ze strony http://www.youtube.com

Jedno ze skrzydeł turbiny zostało całkowicie zerwane, dwa pozostałe zostały wygięte. – Nie udało nam się ustalić przyczyn tej awarii. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale zderzenie z UFO wchodzi w rachubę – mówi przedstawiciel firmy nadzorującej pracę turbin.

Biorąc pod uwagę wielkość konstrukcji i szybkość jej obrotu, obiekt, który w nią uderzył, musiał mieć co najmniej 50 metrów długości i ważyć 10 ton. Naukowcy z pobliskiego uniwersytetu mają jednak bardziej przyziemne wytłumaczenie. Ich zdaniem zniszczenia mógł dokonać płat lodu zrzucony z sąsiedniej turbiny.

Jak pisze „The Sun”, kontrola ruchu lotniczego nie odnotowała żadnego wypadku. Pogoda była normalna, a zdaniem ekspertów nawet huragan nie powinien urwać ani uszkodzić łopaty śmigła turbiny. Prowadzący dochodzenie właściciele elektrowni są zaskoczeni zniknięciem bez śladu urwanej łopaty i tylko badacze UFO nie mają żadnych wątpliwości, że sprawcą jest niezidentyfikowany obiekt latający.

źródło : http://www.emito.net/wiadomolci/anglia/446474.html


Mój komentarz :

(…)Naukowcy z pobliskiego uniwersytetu mają jednak bardziej przyziemne wytłumaczenie. Ich zdaniem zniszczenia mógł dokonać płat lodu zrzucony z sąsiedniej turbiny(…).

Do jak bzdurnych wniosków mogą dojść uniwersyteccy naukowcy ,widzicie sami !!!

Wszak :

(…)Prowadzący dochodzenie właściciele elektrowni są zaskoczeni zniknięciem bez śladu urwanej łopaty …(…)

No ale jeśli jest się przedstawicielem uniwersytetu…to głupota ma „naukowe” uzasadnienie !!!

O głupoto ludzka! Czyż nie widzisz, że żyłaś z sobą przez całe życie, a nie znasz jeszcze rzeczy, którą w najwyższym stopniu posiadasz, to jest swego szaleństwa?

Stanisław Barski


Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: