Skip to content

Uwaga, nadlatują istoty z innego wymiaru!

3 lutego 2010

Nad Serbią i Meksykiem w ostatnich latach wielokrotnie obserwowano latające obiekty przypominające ludzi

Tadeusz Oszubski, Piątek, 22 Stycznia 2010

W ostatnich latach odnotowano wiele przelotów niezidentyfikowanych obiektów latających. Wśród tych niezwykłych zajść na szczególne wyróżnienie zasługują te, w których UFO miały formę… człowieka.

imageFotografie latającego humanoida wykonane przez Horacio Roqueta

Batman nad Serbią?

Rok temu, 28 sierpnia, w serbskiej miejscowości Ljubovija setki osób zobaczyły takie właśnie UFO: człowieka przelatującego nad dachami ich domów. Postać unosiła się w powietrzu bez pomocy jakiejkolwiek widocznej aparatury. Mieszkańcy Ljuboviji dostrzegli tylko, że latający człowiek miał na sobie jakby długi płaszcz.

– Było tak, jakbyśmy oglądali Supermana lub Batmana – relacjonował serbskim dziennikarzom jeden ze świadków zajścia. – Wydawało się, jakby człowiek ten leciał unoszony przez umieszczony na plecach niewidzialny silnik. Podczas lotu wielokrotnie zmieniał kierunek. Nikt z nas nie potrafi znaleźć racjonalnego wyjaśnienia tego, co zobaczyliśmy.

Miejscowa policja przeprowadziła w tej sprawie śledztwo, jednak zagadki nie rozwiązała.

Serbski incydent nie był jedynym tego rodzaju zajściem. 4 lutego 2007 roku Ana Lucia Cid, której towarzyszyło dwóch świadków, sfilmowała w Mexico City przelot aż trzech postaci. Latający ludzie wykonywali jakieś manewry w powietrzu. Na tym nie koniec podobnych obserwacji.

Rankiem 17 czerwca 2005 roku podobnej obserwacji dokonano w Meksyku. Świadek Horacio Roquet krótko po godz. 7 wyszedł z domu. Dostrzegł wówczas ludzką postać, unoszącą się w powietrzu nad dachem budynku. Mężczyzna natychmiast wrócił do mieszkania, wziął cyfrowy aparat fotograficzny i wybiegł na dwór. Zdążył zrobić kilka zdjęć lewitującej postaci, nim ta odleciała. Od momentu dostrzeżenia latającego człowiek przez Roqueta, do stracenia go z oczu, minęło ponad 10 minut. Świadkiem zajścia była też siostra Horacia Roqueta, która podążyła zaciekawiona za bratem.

Z kolei 16 stycznia 2004 roku o 3.15 w nocy, w Colonia Valles de la Silla, doszło do szczególnego incydentu. Miejscowy policjant podczas rutynowego patrolu został zaatakowany przez tajemniczą latającą istotę. Wezwał posiłki, jednak nikogo nie ujęto.

Wcześniej, 5 marca 2000 roku, Salvador Guerrero sfilmował podobny przelot tajemniczej istoty. Tym razem latający człowiek przez prawie 5 minut unosił się w powietrzu nad Colonia Agricola Oriental, jedną z dzielnic stolicy Meksyku. Badacze tego zjawiska twierdzą, że poza wspomnianymi, w latach 2002-2004 doszło w Meksyku do wielu innych jeszcze incydentów z udziałem latających ludzi.

Może to obcy z kosmosu

Pojawiły się rozmaite spekulacje na temat tego, co widziano na niebie w Meksyku i Serbii. Mówiono o istotach z innego wymiaru, które nagle pojawiły się w naszej rzeczywistości. Łączono też te przypadki z manifestacjami niezidentyfikowanych obiektów latających twierdząc, że w powietrzu unosili się obcy z kosmosu. Nadal jednak brak jednoznacznego wyjaśnienia tych zjawisk.

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: