Skip to content

Astronauta misji Apollo 14 o kosmitach: oni istnieją!

11 stycznia 2010

Kosmici kontaktowali się z nami wiele razy jednak rządy ukrywały tę prawdę od ponad 60-ciu lat – twierdzi człowiek, który jako szósty postawił swoją nogę na księżycowym piasku.

Astronauta misji Apollo 14 dr Edgar Mitchell twierdzi, że jest mu wiadome, iż podczas kariery w NASA występowały liczne przypadki wizyt UFO na naszej planecie.

Dr Mitchell mający dziś 77 lat, podczas wywiadu radiowego powiedział, że ludzie z agencji kosmicznej mający kontakt z kosmitami twierdzą, że wyglądają oni „jak mali ludzie, którzy wyglądają dla nas strasznie”.

Oznacza to, że najpopularniejszy obraz kosmity – a więc postaci przypominającej człowieka o chudym ciele barwy szarej i dużej głowie, może być jak najbardziej prawdziwy.

Nasza technologia jest daleko za technologią obcych stąd m.in. niemożliwość ich zatrzymania do badań.

Dr Mitchell wraz z dowodzącym misją Apollo 14 Alanem Shepardem, podczas misji w 1971 roku, nagrali najdłuższy spacer księżycowy, trwający dziewięć godzin i 17-cie minut. Twierdzi, że misja była obserwowana przez obcych, czego dowodem są niektóre fragmenty nagrań.

Dr Mitchell, który jest inżynierem astronautyki i doktorem nauk w szkole Aeronautyki i Astronautyki twierdzi, że katastrofa, do której doszło w Roswell była prawdziwa… a podobnych katastrof wydarzyło się na naszej planecie o wiele więcej..

NASA oficjalnie wypowiada się krytycznie o wypowiedziach Mitchella:
„NASA nie zajmuje się śledzeniem UFO. NASA nie angażuje sie w żadną formę ukrywania faktu istnienia kosmitów na tej planecie i gdziekolwiek we Wszechświecie. Dr Mitchell jest wielkim Amerykanem jednakże nie podzielamy jego opinii w tej kwestii.”

Opracowanie: hotnews

Źródło/autorstwo: r.n. MailOnline/r.n.

Reklamy

From → Galeria

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: