Skip to content

OZNAKOWANE OFIARY

27 listopada 2009

Laboratorium Obcych

Od trzydziestu z górą lat na całym świecie istoty nie z tej ziemi nękają młode kobiety. Często ich ofiarami padają już kilkuletnie lub dojrzewające dziewczynki. W Polsce od kilku lat notujemy coraz więcej takich przypadków.

Zdarza się, że rankiem, po przebudzeniu, kobieta lub dziewczynka (mężczyznom i chłopcom zdarza się to zdecydowanie rzadziej) odkrywa na swoim ciele małą zagojoną bliznę – lub dwie blizny – choć poprzedniego wieczoru nie było w tym miejscu żadnej ranki. Nie tylko dziecko, któremu przytrafia się taka nocna przygoda, ale i dorośli najczęściej utrzymują wszystko w tajemnicy, obawiając się, że nawet najbliższa rodzina ich wyśmieje.
Same blizny nie są groźne – niebezpieczny jest sposób ich powstania.

Oznakowane ofiary

Relacje setek osób, uzyskane również pod wpływem hipnozy, pozwoliły stworzyć pewien model rzeczywistości. Otóż okazało się, że ludzie ci byli porywani przez dziwne istoty o wielkich, czarnych oczach i poddawani różnym badaniom.
W tym miejscu na łydce dziewczynki wykryto bliznę po wszczepie implantu. (Piaseczno, 15.07.1996 r.) Badacze ufolodzy rozróżniają kilka rodzajów blizn:

  • pojedyncze, zwykle okrągłe – to ślady po wszczepieniu w ciało tzw. implantu, niewielkiego urządzenia w rodzaju mikrosondy, rejestrującego procesy fizjologiczne i psychiczne człowieka i w nieznany sposób transmitującego ten zapis do jakiegoś odbiornika. Niektórzy badacze uważają, że implanty również pomagają Obcym namierzyć miejsce pobytu noszącej je osoby.
  • podwójne, wyglądające zwykle jak ukąszenie węża – to na ogół ślady po pobranych wycinkach skóry i tkanki podskórnej.

U dziewcząt i kobiet ślady takie pojawiają się z reguły po lewej stronie ciała i na lewych kończynach, u chłopców i mężczyzn po prawej stronie ciała.
Zdarza się, że dorośli poddani seansowi hipnozy regresyjnej opowiadają, że Obcy wmawiają im: „Robimy to dla waszego dobra, macie zaszczyt brać udział w tworzeniu nowej rasy istot rozumnych, która w niedalekiej przyszłości będzie zasiedlać Ziemię i inne światy”.
Jeżeli to taki „zaszczyt”, to dlaczego robi się to skrycie i tak, by nikt niczego nawet nie podejrzewał?

Eksperymenty genetyczne na kosmiczną skalę?

Istnienie dziesiątków tysięcy podobnych przypadków na całym świecie pozwoliło stwierdzić, że celem nocnych odwiedzin Obcych, pobierania przez nich próbek ludzkich tkanek oraz wszczepiania implantów jest wytypowanie młodych dziewcząt, które w niedalekiej przyszłości (za kilka czy kilkanaście lat) będą zdolne zostać matkami niechcianego płodu: krzyżówki Obcych i ludzi.
Obecność implantu w przedramieniu chłopca została stwierdzona badaniem radiometrycznym. (1998 rok)Z hipnotycznych relacji wynika również, że płód taki w 99% przypadków bywa usuwany przez Obcych w 3 lub 4 miesiącu rozwoju. Bywa, że zapłodniona zostaje nawet dziewica, a płód zostaje usunięty, przeważnie w trakcie jej snu, w nieznany naszej medycynie sposób, który nie tylko nie zostawia śladów na zewnętrznych narządach płciowych, ale nawet nie uszkadza błony dziewiczej. Tylko około jednego procenta spośród ciężarnych donasza płód i rodzi zdrowe dziecko, którego ojca nie jest w stanie wskazać mimo najszczerszych chęci. Tak zrodzone dzieci zwykle cieszą się niezwykłym zdrowiem i wybitnymi zdolnościami psychicznymi.
W Warszawie znany jest przypadek chłopca, którego przyjście na świat – mimo braku fizjologicznych oznak ciąży matki – zostało zapowiedziane przez Obcego, gdy do rozwiązania brakowało jeszcze pięciu miesięcy. Dziecko ma już prawie dwa lata, cieszy się świetnym zdrowiem. Na uwagę zasługuje jego niezwykle szybki rozwój umysłowy.
Uwaga! Seanse hipnotyczne wykonuje się tylko dorosłym, nigdy dzieciom – nawet wówczas, gdy i dziecko, i rodzice sobie tego życzą.

Kazimierz Bzowski

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: