Skip to content

Ślady tańczącego diabła

26 listopada 2009

Zbożowe kręgi powstawały już przed wiekami – nawet w średniowiecznych kronikach można znaleźć zapiski na ten temat. Dawni wieśniacy mówili, że to ślady tańczącego diabła.

Najdziwniejszy krąg pojawił się 8 sierpnia 1998 roku w Beckhampton. Ma on 63 metry średnicy i wygląda jak odciśnięty w zbożu pięciokąt, dokładnie odwzorowujący budynek Pentagonu, gdzie mieści się dowództwo wojskowe armii amerykańskiej. Na ten zbożowy „Pentagon” nałożona jest duża pięcioramienna gwiazda, a na niej druga taka sama. Jak twierdzą badający to dziwo geomanci, cały krąg otoczony jest jeszcze czterema koncentrycznymi, lecz niewidzialnymi wzrokowo kręgami.
Już po kilku dniach badań tego tworu zauważono, że nikt nie może wytrzymać w jego obrębie dłużej niż pięć minut. Wszyscy uciekali, czując, jak dopada ich silny, obezwładniający ból głowy.
Krąg w Beckhampton był również badany przez polskich radiestetów. Stwierdzili oni, że: „Z kolorowej, względnie aktualnej fotografii struktury (im aktualniejsza fotografia, tym dłużej odwzorowuje promieniowanie) emanuje silna negatywna energia, wywołująca w obrębie wzoru zjawisko cofania się czasu. Natomiast nad zbożowym „kręgiem” wyczuwa się trójwymiarową strukturę dyskoidalnego obiektu, wirującego jednocześnie w dwóch płaszczyznach, poziomej i pionowej. Tkwi on tam stale, ponieważ nałożenie się naszego biegu czasu na jego czas wsteczny daje efekt niezmiennego trwania poza czasem”.
Jedno jest pewne: tego „kręgu” nie wykonał nikt z mieszkańców Ziemi. Zawarte w jego wzorze elementy magiczne wskazują, że jest on ostrzeżeniem dla mieszkańców naszej planety przed łamaniem biegu czasu:
gwiazda pięcioramienna, i do tego powtórzona dwukrotnie, a także pięciokąt, to znane magiczne znaki zakazu. Każdy badacz, który wchodził na obszar tej zbożowej struktury, odczuwał na sobie wpływ niezwykłego zjawiska podwójnego czasu: jego normalnie biegnący czas biologiczny zderzał się z biegnącym przeciwnie czasem „kręgu”. Nic więc dziwnego, że organizm reagował silnym bólem głowy. Badacze przypuszczają (nikt tego, naturalnie, nie ma ochoty sprawdzać doświadczalnie), że dłuższe przebywanie w tym miejscu mogłoby doprowadzić nawet do wpadnięcia przez organizm człowieka w czas zerowy, inaczej mówiąc – do jego śmierci.

Kazimierz BzowskI


Najczęściej kręgi pojawiają się w Anglii. Są to skomplikowane układy kół lub innych figur geometrycznych.

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: