Skip to content

KTO HODUJE NOWĄ LUDZKOŚĆ?

26 listopada 2009

27 maja 2001 roku odbyło się w Warszawie UFO-FORUM – konferencja zorganizowana przez ufologów i psychotroników z Łodzi. Wśród zaproszonych gości znalazła się czterdziestoletnia kobieta, która od czwartego roku życia była systematycznie zabierana do UFO. Oto jej historia.

„Gdy miałam cztery lata, moja mama powiedziała mi, że w życiu na pewno spotkają mnie niezwykłe przygody. Mówiła to ze smutkiem, gdyż podobne przeżycia były również jej udziałem. Pewnego dnia, gdy byłam z nią na spacerze na łące, zobaczyłam na niebie dużą, złoto-czerwoną kulę. Narobiłam krzyku; moja mama podbiegła do mnie. Kula zbliżyła się ku nam i z jej boku wystrzelił cienki promień dziwnego światła, wyglądający jak utkany z tęczowych paciorków. Światło objęło nas, wessało i po sekundzie byłyśmy już wewnątrz kuli. Moją mamę gdzieś zabrano, a mnie położono na dziwnie miękkim łóżku. Podszedł do mnie wysoki człowiek o blond włosach, ubrany w luźny, srebrzystoniebieskawy strój. To dziwne, ale na jego widok przestałam się bać. Poczułam do niego pełne zaufanie…”

Kokony pełne płodów

Kobieta, nazwijmy ją Ewą (nie zezwoliła ani na publikację zdjęcia, ani na podanie w prasie jej personaliów), była poddana serii różnych badań, po czym ona i jej matka zostały odesłane na Ziemię za pomocą tęczowego promienia.
Zanim osiągnęła dojrzałość płciową, była zabierana na pokład UFO jeszcze kilka razy. Gdy miała 18 lat, po raz pierwszy Obcy pobrali z jej ciała komórki jajowe. Wtedy, być może w nagrodę, pozwolono jej obejrzeć od środka nieznany obiekt. Wydawał się znacznie większy niż gdy patrzyło się na niego z zewnątrz.
„Widziałam tam salę pełną półek, na których ustawione były jakby przezroczyste kokony, a w nich znajdowały się płody ludzkie w różnych stadiach rozwoju – od najprostszych form, aż do niemowląt gotowych do narodzin. Obcy opowiadali, że są zmuszeni do tworzenia nowej rasy – krzyżówek między nimi a ludźmi – gdyż ludzkość tak bardzo się zdegenerowała, że należy stworzyć nową, ulepszoną psychicznie rasę.”

Nie mogłam przytulić córek

Później, po kolejnych wzięciach, okazywało się, że jest w ciąży. Ale gdy mijały 4 lub 5 miesięcy, w nocy traciła przytomność, rano była niezwykle osłabiona, a po ciąży nie było śladu. Co się stało z jej dziećmi, dowiedziała się, gdy miała 30 lat.
„Znów znalazłam się w statku. Po raz pierwszy pokazali mi trzy, ubrane w powiewne sukienki, dziewczynki, które – jak mi powiedziano – są moimi córkami, zrodzonymi z moich jajeczek w drodze przekształceń genetycznych. Nie widziały mnie. Nie mogłam ich objąć ani dotknąć. Powiedziano mi, że mogłabym w ten sposób niechcący przekazać im ludzkie, negatywne emocje”. Kobieta, opowiadając o tym, nie była w stanie powstrzymać łez: „To okrutne – mówiła. – Najpierw mi powiedzieli, że wychowują trzy moje córki, a potem nie pozwolili mi ich nawet przytulić. Chcieli, bym czuła się dumna, że biorę udział w wielkim projekcie tworzenia nowej ludzkości”.
Ostatni raz pani Ewa miała kontakt z Obcymi latem 1998 roku.

Uwierz swemu dziecku…

W przypadku pani Ewy ciekawe jest to, że większość z tego, co przeżyła, zapamiętała. Reszta została z niej wydobyta podczas kilku seansów hipnozy regresywnej. Ufolodzy długo sprawdzali sobie tylko znanymi sposobami wiarygodność uprowadzanej. Nie mieli wątpliwości – mówi prawdę.
Nie jest wyjątkiem. Coraz częściej pojawiają się relacje kobiet z całego świata o uprowadzeniach, pobieraniu jajeczek, o straconych nagle ciążach, o dzieciach będących krzyżówką ludzi i Obcych. Często też kobiety te mówią, że gdy były uprowadzane jako dzieci, opowiadały rodzicom o swych przeżyciach, ale nikt im nie wierzył. Uznawano, że fantazjują. Później więc, by nie narażać się na śmieszność, milczały.
Historie podobne do opowieści pani Ewy często są podstawą scenariuszy filmów typu „Z Archiwum X”. Jednak prawa świata filmowego wymagają, by prawdziwe wydarzenie, jako zbyt mało „sensacyjne” czy widowiskowe, zostało podlane hollywoodzkim sosem. Niestety, nie wychodzi to na dobre tym, którzy naprawdę byli porywani i poddawani eksperymentom. Nie pomaga też wysiłkom ufologów, którzy starają się przekonać ludzi, że kosmici nie są wytworem wyobraźni, tylko istnieją naprawdę…

Kazimierz Bzowski

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: