Skip to content

Robbert van den Broeke – jego fotografie to technical knockout dla kilku polskich badaczy !!!

21 listopada 2009

Czy badacze piktogramów  wiedzą co badają    ???

W jednym z artykułów napisałem jakże prorocze słowa…

(…)Z uwagi na niezwykle złożony charakter postrzegania zjawiska
określanego mianem UFO,a także istnienie fizjologicznych i innych
zewnętrznych czynników,zniekształcających odbiór wrażeń zmysłowych
(zarówno podczas bezpośrednich obserwacji jak i interpretacji ujęć
fotograficznych) jak również uzależnienie procesu identyfikacji
(interpretacji) od indywidualnej wiedzy obserwatora (komentatora),MUSI się zdarzać,że część ludzi (w tym uważających się za badaczy) nie będzie wiedziała na co patrzy(…) !!!

Tak stało się w Wylatowie. Polskiej stolicy kręgów zbożowych.

W 2003 r pisałem (…)„jakaś inteligencja ingeruje w naszą czasoprzestrzeń, mając do dyspozycji skomplikowane, wielowymiarowe systemy, których nie jesteśmy w stanie nawet sobie wyobrazić. Na obecnym etapie możemy się jedynie domyślać jej zamiarów, bo przyznam szczerze, że sposobów jej działania na razie nie pojmujemy. Na pewno pozwala na obserwację, rejestrację i klasyfikowanie zjawisk, które wywołuje, ale także w określonym zakresie. Nie poddaje się ocenie moralnej według naszych kryteriów a interpretacje jej działania są niepewne, ograniczone przez ludzką subiektywną skalę wartości. Wybiera miejsca do nawiązania kontaktu na określonych obszarach. Poprzez wnikanie ludzkiego umysłu w obcą świadomość najprawdopodobniej dochodzi do komunikacji na płaszczyźnie psychicznej”(…).

(…)”Uwiecznione na barwnych fotografiach efekty „mgły” wskazywałyby na dokonywanie się tam tranzytu między-wymiarowego. Pojawianie się w naszej czterowymiarowej rzeczywistości form bytu z innych wymiarów często poprzedzają niezwykłe formacje „mgieł”, „chmur”, i „pary”, będące jakąś nieznaną nam formą inteligentnej energii. Niewątpliwie mają na to wpływ również warunki meteorologiczne w aspekcie materializacji tych obiektów. Potwierdzają to relacje całego świata”(…).

(…)Postaci „z mgły” lub „pary” wyłaniające się z nicości znane są w literaturze poświęconej UFO. Znane są tam pod pojęciem projekcji obiektywnej, chodzi o tzw. dwuwymiarowe płaskie wizje widoczne „w białych obłokach”. Fotografie (także wykonane w technice cyfrowej) potwierdzają, że istnieje ośrodek (biały obłok energii), jak i medium czyli, obiekt na tle nieba, który może być projektorem, będąc jednocześnie niewidocznym dla ludzkiego oka”(…).

(…)”Jak fizycznie wyjaśnić „projekcje obiektywne”? Mogą one być pewnym rodzajem holografii nieznanej ludzkiej technice, chociaż wydaje się, że nie są to projekcje w znaczeniu psychologicznym, lecz zjawiska przestrzenne, niekoniecznie materialnego charakteru dające się zmierzyć. Charakterystyczną cechą jest fakt, że znikają z ludzkich oczu jak obraz telewizyjny po wyłączeniu odbiornika.

Być może są zbudowanym polem siłowym w formie fal świetlnych, które w wyniku równoważnego promieniowania cząsteczkowego tworzą obraz.

Hipoteza światów równoległych zajmuje poczesne miejsce w fizyce i podtrzymują ją najwybitniejsi teoretycy. Gdy prześledzimy ich wywody to nabierzemy pewności, że w niedalekiej przyszłości muszą paść paradygmaty tzw. oficjalnej nauki. Pozorną zagadką pozostaje fakt, że nie wszystkie zjawiska postrzegane są przez ludzi, natomiast rejestruje je aparatura elektroniczna.
(…)muszą to być zatem inteligencje reprezentujące właściwości i zachowania, których ortodoksyjny establishment naukowy nie jest w stanie uznać”(…).

W artykule „Obiekty nieznanej technologii w pobliżu piktogramów zbożowych” pisałem :

(…)”Będę tu mówił o obecności urządzeń technologicznych sterowanych przez nie – ludzką inteligencje. Ta, przyznaję dość ogólna definicja pozwala uniknąć twierdzenia, że zarządzający nimi koniecznie muszą być istotami pozaziemskimi. A co ważniejsze, nie stawia wymogu udziału pozaziemskiego statku kosmicznego. Mimo, że ich obecność w rejonie powstawania piktogramów jest przesądzona”(…).

(…)…”mamy do czynienia z dziedzinami z pogranicza nauki i zjawisk paranormalnych, których badanie i interpretacja wymaga stosowania wielowymiarowych modeli wyjaśniających”(…).

http://www.bltresearch.com/robbert/ufophotos.php


Fotografie Robberta van den Broekea  zmienią  w gwałtowny i szokujący sposób problem interpretacji i celu powstawania piktogramów..Ale u niewielu ludzi, szczególnie badaczy. Tych opętała obsesja podejrzliwości oraz ZAWIŚCI !!!

DLACZEGO MNIE SIĘ TO NIE UDAJE   A INNYM TAK  ???

Już  w 2003 roku twierdziłem publicznie,że w pobliżu piktogramów przebywają niewidzialne obiekty UFO . Mówiłem publicznie to co mówi Holender , że można  je fotografować, ale zdjęcia  tych obiektów można wykonać po odsłonięciu przez nie ekranów zabezpieczających. Tłumaczyłem tym,którzy wykonywali w Wylatowie tysiące zdjęć bez efektów to samo , o czym mówi  Robbert  van den Broeke . , że fotografować te niewidzialne dla ludzkiego oka obiekty , a także istoty,które przebywały tam wśród ludzi może osoba wyznaczona przez nich samych. Jakimi kryteriami kierują się wyznaczając takiego człowieka pozostaje tajemnicą.

Jedno jest pewne, to musi być człowiek z ogromną odpornością psychiczną i mieć odwagę mówić o tym publicznie.

I kierować się szczerymi i czystymi intencjami !

Badacze UFO odsądzają takich ludzi od czci i wiary. To dla nich hosztaplerzy,którzy takie fotografie preparują, aby z premedytacją oszukiwać ich i opinię publiczną.
Billy Meier jest encyklopedycznym przykładem takiego toku rozumowania.
Także Robbert  van den Broeke, oraz moja skromna osoba…

Pamiętacie szok „badaczy” ,wywołany fotografiami Weroniki Malickiej w Młynach ?

Nie życzę nikomu aby wykonywał takie fotografie,zostanie opluty,zaszczuty i okrzyczany kłamcą.

dziękuję Ci Robbert !!! Sądzę,że Ty również wiesz dużo więcej niż inni…Pozdrawiam !!!  Jesteś dla mnie jak statek spotkany na bezmiarze oceanu…Mam nadzieję,że nadszedł czas , abyśmy płynęli razem, w tym samym kierunku…


„Nastał czas , by podnieść głos , mówić otwarcie i myśleć bez obawy.
Cieszę się , że żyję w tak cudownie zatrważających czasach”

HELLEN KELLER.

Stanisław Barski

From → Artykuły, Galeria, Linki

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: