Skip to content

USO : Unidentified Submerged Objects

15 listopada 2009

W częściowo opublikowanym archiwum rosyjskiej floty ujawniono spotkania z niezidentyfikowanymi pojazdami ,których możliwości techniczne przekraczają znacznie możliwości ziemskiej techniki.

Archiwa obejmują także czasy ZSRR. Jak mówi były oficer marynarki a jednocześnie jeden z czołowych rosyjskich ufologów  WładimirAzhazh archiwa rosyjskie zawierają dokumenty o niezwykłej wartości.Ich segregacją zajmował się specjalnie powołany zespół pod dowództwem admirała Smirnowa-zastępcy dowódcy floty wojennej.

Admirał twierdzi,że 50 % spotkań z UFO ma związek z oceanami, zaś ok. 15 % z jeziorami,co sugeruje bliski związek zjawiska z wodą.

Raport dowódcy okrętu podwodnego o napędzie nuklearnym odbywającego bojowy rejs po Pacyfiku informuje,że okręt śledziło 6 nieznanych obiektów podwodnych. Wykonywane manewry w celu ich zgubienia zdały się na nic. W końcu kapitan wydał rozkaz wynurzenia.

Ten sam manewr wykonały śledzące okręt nieznane obiekty a nast5ępnie …wzbiły się bezgłośnie w niebo i błyskawicznie odleciały…

Świadkowie ,to oficerowie i marynarze w liczbie 17 osób.

Wile dokumentów opowiada o spotkaniach w rejonie Trójkąta Bermudzkiego.

Jurij Bekietow -emerytowany kapitan łodzi podwodnej opowiada o nagminnych zakłóceniach w funkcjonowaniu elektronicznej aparatury pokładowej bez widocznych powodów. Twierdzi,że pojawiały się w momentach,kiedy w pobliżu obserwowali UFO.

Instrumenty pomiarowe okrętu wykryły obiekt przemieszczający się pod wodą z niewiarygodną prędkością…234 węzłów. Dla okrętu osiągnięcie tej szybkości jest niemożliwe jak na razie nawet na powierzchni morza.

Kapitan Bekietow uważa,że pojazdy takie poruszają się wbrew zasadom znanej nam fizyki oraz,że istoty,które je skonstruowały,dysponują przewyższającą znacznie  naszą  techniką.

Dowódcy floty rosyjskiej są zgodni co do tego,że tego typu obiekty pojawiają się często w rejonach koncentracji sił morskich, a także w określonych rejonach mórz i oceanów , np. w Trójkącie Bermudzkim,w okolicach Wysp Bahama, Puerto Rico oraz na niemal całym Morzu Karaibskim.

Sonary wykrywają je w najgłębszych partiach Atlantyku.

Ale też ujawniono wiele raportów dotyczących wydarzeń w i wokoło największego na świecie jeziora Bajkał. Tu z kolei szyprowie kutrów rybackich opowiadają o silnym świetle w głębinach, o kulistych pojazdach wzbijających się z pod wody w powietrze.

W maju 1982 r płetwonurkowie rosyjskiej marynarki wojennej,odbywający treningi w Bajkale, wykryli na głębokości  ok. 50 m grupę istot nie będących ludźmi,odzianych w srebrzyście opalizujące skafandry.

Oczywiście oficjalnie dowództwo rosyjskiej marynarki uważa,że nieidentyfikowane obiekty to-duże ryby,pływające śmieci ,albo naturalne zjawiska.

Reklamy

From → Artykuły

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: